חיפוש המטפל המומלץ עבורי:

תפריט CBT

טיפול CBT בתל אביב | טיפול CBT עם המלצות במחיר הגיוני!

דרג פריט זה
(90 הצבעות)
טיפול קוגניטיבי התנהגותי בתל אביב טיפול קוגניטיבי התנהגותי בתל אביב

מחפשים טיפול CBT בתל אביב בעלות שאפשר לעמוד בה?

CBT לילדים ולמבוגרים בת"א בעלות אפשרית לכל נפש !

מכון טמיר לפסיכותרפיה מקיים טיפול CBT במרכז הארץ,

ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם מטפלי CBT מומלצים

איפה הקונץ? אין!

מטרת מכון טמיר היא

להנגיש טיפול פסיכולוגי לכל אדם

בלי להתפשר מקצועית.

בואו לעשות שינוי אישי, במכון פסיכולוגי חברתי !

יגאל אלון 157 תל אביב

תבדקו : 

המכונים המתחרים שלנו בתל אביב

גובים 350-450 ש"ח עבור טיפול CBT

במכון טמיר לפסיכותרפיה בתל אביב מגישים טיפול CBT

ברמה המקצועית הכי גבוהה- פשוט בעלות הוגנת יותר ! 

 מתקשים להפנים? אז הנה: 

מטפלי CBT מצוינים שלנו עובדים 

במקביל במכונים פרטיים מתחרים בת"א.

עבור מפגש טיפולי איתם במכון המתחרה, תשלמו 460 ש"ח.

במכון טמיר לפסיכותרפיה עולה כל מפגש רק 300 ש"ח.

קראתם נכון: אותם מטפלים, עם פער עצום במחיר !


 עדיין לא החלטיים?

צפו וקראו עשרות המלצות מאומתות

על מומחי ה-CBT של מכון טמיר לפסיכותרפיה -

כשהתחלנו, לפני 4 שנים, הגיעו למכון שלנו לקוחות,

מבלי להיות בטוחים שאנחנו טובים. 

אותם אנשים הקדישו עשרות המלצות כדי לעזור לך לנקוש על דלתנו בביטחה !

 

לחצו לקריאת המלצות מאומתות על ידי גוגל+

google

כך תוכלו להעריך את הרמה המקצועית הגבוהה

של טיפול CBT אצלנו לצד המחיר המוזל.

טיפולי CBT- טיפול קוגניטיבי התנהגותי,

עם פסיכולוגים מנוסים בתל אביב, 

להתמודדות עם מגוון אתגרים פסיכולוגיים,

עלות מפגש- 300 ש"ח בלבד !

צרו קשר לפגישה תוך 24 שעות !

300

צרו עמנו קשר בכתב או התקשרו כעת ונתאם מפגש !

1-800-509-809

שלכם בציפייה,

צוות מטפלי CBT במכון טמיר, תל אביב

ד"ר ליאורה באורורד אמיציאפרת גרדילילך קיבריקעומר אנדר 


 מה עושים בטיפול CBT?

פסיכולוג קליני בתל אביב המטפל בגישת CBT יפגוש אותך בקליניקה של מכון טמיר בתל אביב וינסה להבין יחד אתך את הקשר בין מחשבות, אמונות ורגשות. בעוד שהדורות הקודמים של השיטה התמקדו בכלים ובטכניקות הטיפוליים, בעיקר CBT להתמודדות עם חרדה ודיכאון,  ופספסו את המגע הבין אישי, בדור הנוכחי של טיפולי CBT, השלב הראשוני של הטיפול, וכנראה גם החשוב ביותר, הוא יצירת הקשר הטיפולי. אנחנו מבינים שלכל אדם יש שלל בעיות נוספות מלבד הבעיה שהוא מגיע איתה לטיפול, כמו בעיות בזוגיות, קשיים באבהות, קושי עם קבלת מרות ועוד. טיפולי CBT היו פחות מוצלחים בעבר, לא אחת בגלל ריצה מוקדמת מדי לכלים ולטכניקות, מבלי שנוצר חיבור אישי מעמיק, הוגדרה המטרה הטיפולית וקביעת האג'נדה.

tel aviv

איך יודעים איזה טיפול פסיכולוגי מתאים לאיזו בעיה?

מודל ה-CBT מדבר על התנהגות שנובעת כתוצאה מרגש, אשר נובע ממחשבה. אם נחליף את אותה מחשבה במחשבה חלופית, שנותנת פרשנות שונה מאותה פרשנות אוטומטית שקופצת לנו לראש, המחשבה תייצר רגש אחר, והרגש ייצר תגובה או התנהגות אחרת. המחשבות האוטומטיות שלנו הן למעשה לא עובדות, אלא פרשנות שאנו נותנים לדברים, כל אחד מעולמו. לפעמים אנחנו לא יכולים לשלוט על המחשבה האוטומטית, אבל יכולים לבחור אם לשתף איתה פעולה, או להטיל בה ספק. עם הזמן הרפרטואר מתרחב, ואנו לומדים להרגיע את עצמנו דרך שינוי המחשבה. מחשבה היא לא עובדה.

הדרכה על טיפול CBT - למתמחים, תלמידים ומטפלים

הלהבדיל מטיפול דינמי, בטיפול CBT המטפל מתערב באופן קצר, ממוקד ואקטיבי, גם אם אמפתי, ודורש מהמטופל שיבצע מטלות ושיעורי בית באופן פעיל: המטופל מקבל מטלות לביצוע, כך שהטיפול הפסיכולוגי נמשך מעבר למפגש עם הפסיכולוג, כמו שיעורי בית, ניטורים, אימון התנהגותי, סילוק התנהגויות לא אדפטיביות, שינוי דפוסים של מחשבות טורדניות שליליות, וכל זאת כדי שהמטופל יוכל לחשוב בצורה אדפטיבית ולסבול פחות. האתגר הוא לנסות קודם את הכלים הקוגניטיבייים התנהגותיים (כולל מיינדפולנס) ורק אחר כך לפנות אל העבודה הדינמית המוכרת לרוב המטפלים.

המטופל יודע להגדיר ממה הוא סובל, לא מה יעזור לו. לכן תפקידו של מטפל CBT מיומן לעשות סדר, ולבחור את טכניקות הטיפול המתאימות ביותר.

והכי חשוב: טיפול CBT עובד 'בגובה העיניים', כמו בטיפול התייחסותי: המטופל יודע על עצמו יותר מה שהמטפל יודע עליו.

יש שתי דרכים בהן מערכות פסיכותרפיה שונות תופסות היבטים שונים של התפקוד האנושי ושל מציאות קלינית.
ראשית, הן מתמקדות ומתארות תופעה שונה. לדוגמה, ההתמקדות הביהביוריסטית בהכללת הישגי הטיפול מחוץ לפגישות הטיפוליות תרמה להבנה של עקרונות אשר משמרים שינוי. ובניגוד לכך, ההתמקדות הפסיכודינמית קלאסית בלא מודע תרמה להבנה של היבט חשוב של תפקוד פסיכולוגי שביהביוריסטיים לרוב מתעלמים ממנו.
שנית, מערכות פסיכותרפיה שונות מצמיחות עדשות מושגיות שונות על מנת לשאת את אותה התופעה. כך, למשל, ההתמקדות הפסיכודינמית בטרנספרנס מדגישה את תפקיד העבר בעיצוב מערכות יחסים בהווה. ובניגוד לכך, המסורת ממוקדת מטופל מדגישה את הטבע המציאותי/ממשי של הקשר הטיפולי.
עם כך, האינטגרציה של מערכות פסיכותרפיה שונות מעלה את האפשרות שנבין ונעבוד עם תופעות קליניות חשובות על ידי הרחבת טווח התופעה שנבחן ועל ידי מתן השקפות מרובות על אותה התופעה עצמה.
ליתרון שיש במתן השקפות מרובות על אותה התופעה יש אנלוגיה בפיזיקה קוואנטית; שם ישנה הכרה בכך שהמציאות לא יכולה להיות מובנת באופן מוחלט ושנחוצות השקפות שונות על מנת לתפוס מאפיינים שונים, שנראים סותרים, של התופעה.
כשאנחנו לוקחים בחשבון את שהתרחש באופן היסטורי בפסיכותרפיה, אנחנו מגלים שמסורות שונות הפכו אורתודוקסיות, כל אחת עם החוקים המגדירים שלה או תנאי החברות שלה. למשל, חוק חברות אחד באסכולה הביהביוריסטית הוא האמונה שיחסי ההעברה אינם קיימים או אינם חשובים. חוק אחד לחברות באסכולה הפסיכודינמית הוא האמונה שמרשמים אקטיביים תמיד יפריעו לתהליך הטיפולי.
באופן אירוני, המגבלות הקונספטואליות והטכניות, והגבולות הברורים של כל מערכת, מעלות את האפשרות שהמערכת תהפוך למומחית יותר ויותר במוקד שלה, בדיוק כפי שאנשים עיוורים מפתחים יכולות גבוהות בחושים אחרים. אך חוץ מהיכולות הגבוהות הללו, העיוור יישאר נכה, ומערכת הפסיכותרפיה עם הגבולות הברורים תשמר את המגבלות שלה.
מסיבות אלו, חשוב לשלב גישות פסיכותרפיה שונות. כמובן שטשטוש כל הגבולות בין מערכות פסיכותרפיה שונות אינו רצוי, בגלל שזה יעכב את ההתמחות שמעודדת על ידי גבולות ברורים. בנוסף, יש ערך מסוים בהיצמדות של "מאמינים אמיתיים" לאסכולות שונות של פסיכותרפיה: היקשרות רגשית למערכת יכול לספק מניע ומוטיבציה לפיתוח המערכת עד מלוא הפוטנציאל שלה.
ככל שיותר תיאורטיקנים ממסורות שונות מתעניינים באינטגרציה של הפסיכותרפיה, זה נעשה חשוב להבחין בין מושגי טיפול ואסטרטגיה חדשים ומקוריים לבין תרגום רעיונות משפה אחת לאחרת, ובכך בעצם "להמציא מחדש את הגלגל". במובן אחד, זה בלתי אפשרי להמציא מחדש את הגלגל או רק לתרגם משפה אחת לאחרת. בדיוק כפי שלא ניתן לתרגם באופן מדויק מרוסית לאנגלית, כך לא סביר שמישהו ישיג תרגום מדויק של מושג ממסורת פסיכותרפיה אחת לאחרת. יחד עם זאת, הסיכויים לפתח סינתזה חדשה ומקורית יגברו אם נוכל לבצע ניתוח מפורש של הדומה והשונה בין מושגים והתערבויות ממסורות שונות.
מאפיין נוסף הוא השימוש הנרחב בתמלילי פסיכותרפיה. גישות אשר נשמעות דומות ברמה קונספטואלית יכולות להיות שונות באופן דרמטי בפרקטיקה. מכיוון שבגישה שלנו יש משקל מכריע להבנת תהליך השינוי והגוונים העדינים של החילופין הבינאישיים בין המטפל למטופל, התמלילים נבחנים באופן דקדקני על מנת לבדוק מה בדיוק מתרחש בטיפול.
אנחנו מתייחסים לגישה המתוארת כאן כתמונת בזק של ניסיון מתמשך להבין כיצד מתרחש שינוי. למרות שהמבנה הקונספטואלי שלנו מבוסס על אינטגרציה בין גישות קוגניטיביות ובינאישיות, חשוב להכיר בהשפעה של מסורות אחרות על ההשקפה שלנו- במיוחד המסורות הניסוייות של טיפול ממוקד-מטופל וטיפולי גשטלט. הדגש החזק שלנו על בחינת הדקויות של הפנומנולוגיה של המטופל על כל הפרטים האידיוסינקרטיים הוא ממוקד מטופל, כמו גם הדגש על מתן עזרה למטופל בהבנה וחשיפה של האופי האמתי של החוויה שלו מבלי לכפות את ההבנות המוקדמות של המטפל על החוויה הזו.
דגש זה הינו עקבי עם ההתמקדות הקוגניטיבית בהבנת תהליכי הבניית המציאות של המטופל ועם הדאגה של סאליבן בנוגע לסכנות של דה פרסונליזציה בתיאוריה ובפרקטיקה של הפסיכותרפיה. השפעות חשובות אחרות ממסורת טיפול הגשטאלט הן ההתמקדות בכאן ובעכשיו, ובקבלה (של המטפל והמטופל) של מה שיש במקום קבלה של מה שיכול היה להיות או היה צריך להיות. 


CBT תל אביב

עבור אלפי אנשים בתל אביב, הסובלים מקלסטרופוביה, הבשורה הבאה ממש אינה נעימה: החודש נפתחה מנהרת לובה אליאב, מנהרה תת קרקעית ענקית, שבתוכה יוכלו לחנות כ-10,000 כלי רכב, יהיו לה 7 יציאות באיזור עזריאלי, לקריית הממשלה למרכז שרונה ולמתחמים נוספים ויש בה כל מה שצריך כדי להנות ממנעמי ת"א בלי לחפש חניה בנרות או לשלם עליה עשרות שקלים. אבל מי שסובל מפחד ממקומות סגורים או מאגורפוביה יימנע מכניסה למתחם התת קרקעי וימשיך לתור אחר חניה בגובה פני השטח. קראו על פחד ממקומות סגורים. טיפול קוגניטיבי הוא כלי יעיל ותקף להתמודדות עם פחד זה.  


 במכון טמיר לפסיכותרפיה

ניתן לקבל ייעוץ וטיפול פסיכולוגי קוגניטיבי התנהגותי, בעלות נוחה לכל נפש,  בכל הארץ:

1-800-509-809

קבלו הכוונה חינם לאיתור המטפל המדויק עבורכם לטיפול CBT:

מטפלי CBT בירושלים

מטפלי CBT בחיפה

מטפלי CBT בבאר שבע 

מטפלי CBT בפתח תקווה

מטפלי CBT ברחובות

מטפלי CBT בראשל"צ 

מטפלי CBT בחדרה, כרכור, פרדס חנה

מטפלי CBT בחולון

ובכל הארץ 


 

Google

טיפול CBT בתל אביב
Rated 5/5 based on 85 reviews
טיפול קוגניטיבי התנהגותי, CBT,
יגאל אלון 157
תל אביב, ישראל 6745445
Phone: 972-3-6031552
Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

חזרו אלי להכוונה טלפונית !


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות(*)
אימות

הקוד שגוי

תגובות

 

תפריט CBT - מובייל

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג ללא עלות והתחייבות ! צור קשר

תמונות ממשרדנו

מכון טמיר - סניפים

סניף תל אביב

רח' יגאל אלון 157
תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il

 

סניף חיפה

רח' אלחנן 13
מרכז הכרמל
חיפה, 3445217