30 ביקורות מאומתות על פסיכולוגים ומטפלים - מכון טמיר 2019

המלצות וחוות דעת - מכון טמיר המלצות וחוות דעת - מכון טמיר

חוות דעת, ביקורות והמלצות

של לקוחות וקולגות על מכון טמיר

testimonials psychotherapists

 

השקיעו כמה דקות וקראו

מה כותבים עלינו לקוחות ועמיתים:

המלצות

בחרנו 30 ביקורות מאומתות על

מטפלים ופסיכולוגים בתל אביב

ובקליניקות העמיתות בכל הארץ

מרגש לראות לאן הגענו ב-7 שנות פעילות.

 

(פרסמנו את שמות הממליצים רק אם מדובר באנשי מקצוע שביקשו זאת.

בהמלצות אחרות החלטנו מתוך שיקול דעת מקצועי ואתי

לכתוב שם מקוצר או בדוי)


חיפשתי מקום שיתן לי מענה לצרכים מגוונים, אישיים, יחידניים, משפחתיים במצבים שונים. מצאתי מקום עם אנשי מקצוע שמחפשים דרכים כל הזמן איך להתמודד איך לתת מענה מדויק, קשוב, מקצועי, גמיש שמשלב דיסציפלינות אבל תמיד רואה את טובת המטופלים. המקום לא מפסיק להתפתח ומרחיב את שירותיו באופן יצירתי ומרתק.

י. ש.


לא התנסיתי בטיפולים קבוצתיים מעבר לאלה במכון טמיר, אך אני יודע שהטיפול שם עזר לי וקידם אותי רבות. נתרמתי מאוד ואני ממליץ על המכון.

ב. מ.


 התנסיתי בטיפולים שונים ואני יכולה להעיד שמכון טמיר הוא מכון מקצועי ברמה גבוהה מאוד ויחד עם זאת אישי, מתחשב ומאפשר. פגשתי מטפל מצויין ממש. דרך המכון עברתי תהליך משמעותי מאוד בחיי.

ל. ג.


 אני מכיר את איתן טמיר שנים רבות. הוא אדם מיוחד: אינטלגנטי ביותר, בעל אופקים רחבים, מעמיק, ויחד עם זאת מאד מעשי ומכוון-מטרה. יש לו רמות מדהימות של גמישות, מקוריות, חשיבה 'מחוץ לקופסא', ויחד איתן ידע רב בתחומים בהם הוא עוסק. בתחום הקבוצתי, במיוחד, הוא ממש שפיץ. אני מאמין שכל מי שיבוא איתו במגע יזכה לחוויה מיוחדת. אין מכונים רבים כמו שלו. 

צבי ג., פסיכולוג קליני בחיפה


ממליצה לכל אחד שיש לו בעיות חברתיות, חרדות, דימוי עצמי נמוך ללכת לטיפול במכון טמיר, יכולה להעיד כי הטיפול הינו תהליך שכרוך בהרבה סבלנות אך משתלם ביותר. יכולה להעיד כי הטיפולים מאוד מסייעים ומוצלחים.

ס.


מכון פסיכולוגי באיכות הגבוהה ביותר! צוות פסיכולוגים ויועצים יעילים ומקצועיים כדאי ליצור קשר לייעוץ ראשוני

ד. א.


הייתי והכרתי פסיכולוגים בחיי. את הטיפול המסור שקיבלתי כאן חשוב לי לציין ולספר גם לאחרים.

א. ש.


 יש משהו מרשים וחשוב בכך שטיפול פסיכולוגי מוצע לאנשים במחירים סבירים וברי השגה. ישר כוח! יצא לי לעבוד עם מנהל המכון, איתן, ואני יכול להעיד שמדובר באדם נפלא!

אסף א., פסיכולוג


פניתי למכון שלכם בעקבות משבר רציני שהתחולל בחייה של בתי הבכורה בת ה- 16.

אבקש לציין את העובדה כי הגב' המקסימה מור צח שנמצאת בחזית המכון ניחנה ביחסי אנוש מעולים, מקצועיות רבה ביכולת לתת מענה בזמן אמת ובכך כיוונה אותי אחרי לא מעט התלבטויות לאביטל רותם הנפלאה ועל כך יישר כוח ותודה ענקית.
באוקטובר 2015, התחלתי טיפול פסיכותרפי באשקלון אצל הגב' אביטל רותם ע"מ לסייע לי לצלוח את אחת התקופות הקשות בחייה של בתי הבכורה. פגשתי את אביטל כשהייתי בנקודת השפל הנמוכה בחיי ובחיי בתי. המשבר שהתחולל בחיי בתי גרם לי לתסכול עמוק והרגשתי תקועה מכל בחינה אפשרית. הרגשתי נגררת ונשאבת למקום הזוי, שהיה זר לי. לא באמת ידעתי כיצד לפעול וכמובן כיצד לנהוג במשבר רציני כל כך. בשלב זה היה לי ברור שאיני יכולה להמשיך להתנהל באופן בו התנהלתי עד כה. המפגש השבועי המשותף הפך להיות נקודת האור שלי. קיבלתי פרספקטיבה חדשה על סיטואציות שהיו קשות לי, כיצד לפעול ואיך אני פועלת לפיהן ובכך היא הצליחה כבמטה קסם לגרום לי לראות את הדברים בצורה שונה ונכונה יותר.

לפעמים אנו עומדים בפני קשיים לא צפויים, אך דבר אחד הוא ודאי: השפעתה של אביטל נותרת לכל החיים ומי מאיתנו המחפש תשובות בנבכי נשמתם ימצא אותו אצל אביטל. בזכות הטיפול וההדרכה הנפלאים הצליחה אביטל תוך זמן קצר כבמטה "קסם" לסייע לי ולחולל בנפשי פלאים ובעיקר שקט נפשי.
אביטל הינה מלאך בדמות אישה, אין מילים לתאר כמה נפלאה, מיוחדת ומקצועית שמביאה לתוצאות. בהחלט ניתן לסמוך עליה ואף לצאת מחוזקת. אביטל מסוג האנשים שמחזרים את האמון במין האנושי מקווה שתטיב ותדע לשמר ולהטיב עם הון אנושי ומקצועי זה של אביטל.
מומלצת בחום!!! 
ברגשי כבוד,
ג. א. 


אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. ממליץ במיוחד על הפסיכולוגית בתל אביב טלי בורלא. תודה לכם!

א. ע


מכון טמיר הנו מכון הנותן מענה למגוון צרכים טיפוליים לילדים, בני נוער ומבוגרים. מעבר להתאמת מטפל\ת מתאימים, המכון נותן טיפול מעולה ומקצועי במחיר הוגן ומתחשב. כיועצת חינוכית ומדריכה בשפ"י פניתי מספר פעמים להתייעצויות ובקשות להנחות מסוימות עבור משפחות שידן אינן משגת לשלם מחיר מלא ותמיד קיבלו את בקשותי.

מיכל מ.


במכון טמיר צוות מטפלים מעולה ומקצועי! כיועצת חינוכית לא אחת נוכחתי שכאשר משפחה פונה להיוועצות מיוזמתם ניתן מענה מדויק לצרכים של ילדם. המטפל נבחר בקפידה, בהתאם למומחיות שלו ולקשיים הספציפיים של הילד.

עדי מ. 


ממליצה בחום על מכון טמיר! מקצועיות, ידע, ניסיון ואדיבות של איתן טמיר ושל כל הצוות. 

נועה ט.


 מכון טמיר הוא מכון לפסיכותרפיה בת"א, המעניק טיפולים לילדים, מתבגרים ומבוגרים עם כל מגוון הקשיים הרגשיים. זהו מכון מקצועי, נעים, הכולל צוות רחב ומגוון מה שמאפשר הצעת טיפול מתאים לכל פונה באופן ייחודי-הן טיפולים דינאמיים, הן קוגניטיביים התנהגותיים וכן טיפולים ארוכי או קצרי טווח. הצוות הטיפולי הרחב עשיר בניסיון, מסור ומייצר תחושת החזקה וליווי מכיל ומגדל. משפחות שונות אף הרחיבו את מידת היעזרותם במכון בהפניית אחים וקרובים נוספים, זאת מתוך חוויה של תהליך טיפולי עמוק ומשמעותי שקיבלו, תוך תחושת בטחון וקשר עם המטפל.

 א. ד. 


שלום, ברצוני לשתף. אני מכירה את איתן טמיר ומעריכה את עבודתו מאוד, ממליצה בחום למי שמחפש ייעוץ פסיכולוגי.

ד. ו.


אני עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות. במכון טמיר קיבלתי הדרכה מקצועית, מדויקת ומקדמת. הנגישות למקום נוחה, האווירה נעימה והשרות המקצועי מעולה. מומלץ בחום.

חנה ק.


ממליצה לכל אחד; גישה מיוחדת, נוחה, חמה וידידותית. מלאת הערכה וכבוד.

Ziggy A


נהדרים. פסיכולוגים ברמה הגבוהה ביותר

י. ק.


ממליץ בחום ובאהבה

ד. פ. 

facebook recommendation


‏‏ורד אמיצי - מטפלת בחסד ואישיות נפלאה, את מה שקיבלתי בתקופת הטיפול קשה לתרגם למילים. תודה.‏

ש. ח.


היום סיימנו טיפול לבן, בן 10, לאחר שעברנו המון טיפולים פסיכולוגים, ריפוי בעיסוק, טיפול ברגשות ומה לא, הגענו למכון טמיר דרך חבר משותף.
הטיפול שהומלץ הינו טיפול מסוג CBT המטפל בפחדים אצל ילדים, למזלנו שם המטפלת היתה לילך. כאילו שנפלנו על מלאך בהתגלמותו מייד ראינו שינוי מהותי, לאחר מספר טיפולים כבר ראינו ילד אחר ולא הרבה לאחר מכן פשוט אין מילים.
אז לך לילך מכל הלב אנחנו מודים מכל הלב והנשמה.

תודה על טיפול מסור ומיוחד .
ממליץ בחום לכל מי שזקוק זה המקום !!

מ. נ.


בעבר הייתי מטופלת במכון טמיר (עד מרץ 2013).

הייתה לי פסיכולוגית מדהימה שעזרה לי מאוד! כ"כ עד שגם היום כשאני ניתקלת בפחדים שלי אני משננת את מה שהיא לימדה אותי.
באמת תודה רבה לכם על הטיפול!
שרית


למכון טמיר,
לפני כשנה הגעתי לטיפול אצלכם כשאני באחת התקופות הקשות של חיי, המציאות איתה נאלצתי להתמודד אז דחפה אותי לנצל כל מאגר כוחות נפש שהיה קיים בי וכשאלו לא הספיקו וחיי התחילו לקרוס החלטתי לפנות לעזרה חיצונית. יד המקרה (או מערכת שיווק אינטרנטית איכותית בשילוב עם מחיר אטרקטיבי) גרמה לכך שהגיע לטיפול אצלכם ושובצתי תחת שירלי מוריץ. במפגשים הראשונים שלי אפילו לא ידעתי אני בעצמי מה הבעיה או איך להתמודד עימה, ותליתי את האשם בסימפטום בו רציתי לטפל, אך עם הזמן שירלי עזרה לי לרדת לעומק הבעיה ולהבין כי אני חי במציאות שאיננה אפשרית. בעזרתה אזרתי את הכוחות להמשיך להתמודד על אף הקשיים הרבים שליוו אותי. כיום באורח שמבחוץ נראה כלא יותר מצירוף מקרים אני מוצא את עצמי מחוץ למציאות אשר עשתה לי כלכך רע- ועם כוחות נפשיים והבנה עצמית חזקים ועוצמתיים יותר מאי פעם. גם כיום לאחר כחודשיים מסיום הטיפול החיים מציבים בפני אתגרים רבים אך אני מלא בכוחות להתמודד עמם.
על כל זאת אני רוצה לתת תודה אישית לשירלי על ההקשבה והתמיכה, היו שבועות שהמפגש היה הדבר היחידי שהחזיק אותי בהם. ותודה עמוקה למכון אשר העניק לי את הפלטפורמה המעולה הזו להיפגש. תמשיכו בעבודת הקודש שאתם עושים.
תודה!!!
י. א.


 השירות של מכון טמיר הוא אדיב ומקצועי! חיפשתי פסיכולוג ילדים וקיבלתי את השירות הכי טוב שיכולתי לבקש. ממליץ בחום...‏

ש. מ


לגדי היקר ולצוות של מכון טמיר שלום רב.

רציתי להודות לך על עזרתך הרבה. נפגשתי אתך לראשונה לפני כחודשיים וראיתי בך אדם – פסיכולוג – שרוצה באמת לעזור ולטפל בי. יצרת בי אמון כלפיך וזה מה שאיתגר אותי להצליח. ואכן הצלחתי להתגבר על התלות שלי בהליכה עם ליווי צמוד. אני הולכת (עם המקל כמובן) בכוחות עצמי ובבטחון עצמי וזה העיקר. גם הצלחתי להתגבר על האפולוגטיקה שלי (אמנם עדיין לא ב-100%...) כשאני מקבלת עזרה מהזולת.

אז תודה גדי. כמובן שנשמור על קשר ואם אזדקק לעזרה – ברור שאפנה אליך.

           

כל טוב ותודה, א. ל. 


פסיכולוגים עם כל הלב והנשמה. הרגשתי בבית.. סוף סוף מקום שאפשר לדבר בו על הכל. הקטע החזק הוא שאני ספקנית לגבי טיפולים פסיכולוגיים למיניהם, אבל מה שקיבלתי כאן היה הפתעה יוצאת מן הכלל, והכל בעלות שאפילו אני הצלחתי לעמוד בה. ממליצה בחום רב

אורית


רציניים, מקצועיים, איכותיים. טוב שהם קיימים.

ק. א.


היי איתן. רק רציתי להגיד לך תודה... ההשתתפות שלי באחת הקבוצות שלך לפני מספר שנים עזרה לי מאוד. זה עדיין מלווה אותי. שנה טובה, אמיר

אמיר


אני מכירה את איתן טמיר ואת עבודתו המבורכת היטב. לאיתן יש יכולת הקשבה שלא נתקלתי מעולם בשכמותה, ואין זו "רק" הקשבה מנחמת, כי אם גם הקשבה חכמה, מאבחנת. איתן קולט ברגעים ספורים מי יושב מולו, מה צרכיו, מה רצונותיו, מהן נקודותיו הרגישות, למה הוא זקוק ומה יעזור לו. ומיד לאחר מכן איתן נכנס לפעולה. הוא יהפוך עולמות כדי לסייע והוא ישנה מציאות. במשפט אחד, לעיתים במילה, הוא מאיר בזרקור את מה שלא ראינו גם אם נדמה לנו שראינו הכל, הוא משקף, מבהיר, מחדד, מרגיע. איתן לומד בלי סוף, קורא, כותב, מתעדכן, מציב לעצמו מטרות, שואף ומגיע אליהן. דרכו, חוכמתו, היושר שלו, המחויבות, הנאמנות והדיסקרטיות, ראויים להערצה. גם כאשר איתן ממליץ על איש מקצוע אחר, המלצתו טהורה ושיקוליו מקצועיים וניתן לסמוך עליהם בעיניים עצומות. ממליצה בכל ליבי לפנות אל איתן, לדבר ולהקשיב.

רותם


התקשרו לתיאום מפגש ייעוץ עם מומחה

במכון טמיר תל אביב, או

עם מטפלי הקליניקות העמיתות בכל הארץ.

 

עלות מפגש טיפולי: סביב 330 ש״ח -- 

 

072-3940004

 

 

 

 

 

 

עוד המלצות על מכון טמיר

 

מכון טמיר חוות דעת 

 

דף המכון באתר זאפ דפי זהב   >

דף המכון באתר בזק 144   >

 

 

 

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

חדשות ועדכונים

מכון טמיר מוכר על ידי מועצת הפסיכולוגים כמוסד שמכשיר פסיכולוגים קליניים. בואו להכיר!

נופר פימנטל-לביא | עו״ס קלינית MSW ומטפלת | מכון טמיר תל אביב נופר פימנטל-לביא | עו״ס קלינית MSW ומטפלת | מכון טמיר תל אביב נופר פימנטל-לביא    על עצמי שמי נופר ואני עובדת סוציאלית קלינית ומנחת קבוצות, בעלת ניסיון טיפולי של כ- 15 שנה.  עובדת כמטפלת במרכז "חכמת נשים" בהנהלתה של ד"ר ענת גור, המרכז הינו מרכז טיפולי מוביל בישראל בתחום הייעוץ... More detail
רון ארגמן | פסיכולוג בהתמחות קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב רון ארגמן | פסיכולוג בהתמחות קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב   רון ארגמן שמי רון ארגמן, אני פסיכולוג בהתמחות קלינית בתל אביב; בעל תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית במיקוד מבוגרים מהמכללה האקדמית ת"א יפו ותואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה ובפילוסופיה מאוניברסיטת בן גוריון.   ... More detail
מי אנחנו? | מכון טמיר מסכם 8 שנים של עשייה טיפולית חברתית! מי אנחנו? | מכון טמיר מסכם 8 שנים של עשייה טיפולית חברתית! מכון טמיר החזון הקהילתי מה עושים במכון טמיר? מכון טמיר הוקם על רקע המחאה החברתית ב-2011 במטרה להנגיש פסיכותרפיה ,  ייעוץ תעסוקתי, טיפול פסיכולוגי : טיפול בגישה דינמית וטיפול קוגניטיבי התנהגותי בתל אביב לאוכ... More detail
ליאת סטוך | פסיכולוגית בהתמחות רפואית | מכון טמיר תל אביב ליאת סטוך | פסיכולוגית בהתמחות רפואית | מכון טמיר תל אביב ליאת סטוך ליאת סטוך, מ.ר 27-136805 M.A בפסיכולוגיה רפואית, המכללה האקדמית תל אביב-יפו הכשרה בהיפנוזה רפואית, אוניברסיטת תל אביב   על עצמי שמי ליאת, אני מטפלת ופסיכולוגית בתל אביב, בהתמחות רפואית, עמיתת מכון טמיר במרכז האר... More detail
רויטל רווה | מטפלת קוגניטיבית התנהגותית | מכון טמיר תל אביב רויטל רווה | מטפלת קוגניטיבית התנהגותית | מכון טמיר תל אביב רויטל רווה מטפלת CBT עו״ס קלינית MSW   שמי רויטל רווה, אני עובדת סוציאלית קלינית, בעלת תואר שני (MSW) מטעם אוניברסיטת תל אביב, פסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית (CBT) בתל אביב, עמיתת מכון טמיר, מדריכת סטודנטים ומרצה.   ... More detail
טלי בורלא גלילי | פסיכולוגית קלינית מומחית | מכון טמיר תל אביב טלי בורלא גלילי | פסיכולוגית קלינית מומחית | מכון טמיר תל אביב טלי בורלא גלילי   שמי טלי בורלא גלילי, אני פסיכולוגית קלינית מומחית בטיפול בילדים, בני נוער ומבוגרים בתל אביב. בחמש השנים האחרונות אני עובדת במכון טמיר, בו אני מקיימת טיפולים פסיכולוגיים באוריינטציה דינמית עם מבוגרים... More detail
שלי וגנר | פסיכולוגית קלינית מומחית בכפר סבא ובהוד השרון שלי וגנר | פסיכולוגית קלינית מומחית בכפר סבא ובהוד השרון שלי וגנר היא פסיכולוגית קלינית מומחית בכפר סבא, במסגרת קליניקה עמיתה של מכון טמיר בשרון; בעלת תואר שני (M.A.) בפסיכולוגיה קלינית מהאוניברסיטה העברית בירושלים.   ניסיון מקצועי עשיתי את התמחותי הקלינית בשירותי הייעוץ ל... More detail
איל גינזבורג | מטפל דינמי ועו"ס קליני MSW | מכון טמיר תל אביב איל גינזבורג | מטפל דינמי ועו     איל גינזבורג הוא עו"ס קליני, פסיכותרפיסט בתל אביב,  במסגרת קליניקה עמיתה של מכון טמיר; בוגר תואר שני בעבודה סוציאלית ב-Wurzweiler School of Social Work, Yeshiva University, New York.    בעל ניסיון פרטני וקבוצתי.   בעברי עבדתי... More detail
שני פיצ'ו-פרלורנזוס | MSW מטפלת פרטנית בתל אביב שני פיצ'ו-פרלורנזוס | MSW מטפלת פרטנית בתל אביב שני פיצ'ו-פרלורנזוס   שמי שני פיצ'ו-פרלורנזוס, אני עובדת סוציאלית בעלת תואר שני (M.S.W) בהצטיינות יתרה במסלול פרט, ילד ומשפחה; דוקטורנטית לעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל; מטפלת מוסמכת בת״א ועמיתת מכון טמיר; כמו כן,... More detail
רולה חילו-דביאת | פסיכולוגית קלינית מומחית - מכון טמיר חיפה רולה חילו-דביאת |  פסיכולוגית קלינית מומחית - מכון טמיר חיפה רולה חילו-דביאת היא פסיכולוגית קלינית מומחית בחיפה, בעלת תואר שני(M.A.) בפסיכולוגיה קלינית וחינוכית מאוניברסיטת חיפה. מטפלת עמיתה של מכון טמיר בחיפה.    הכשרה וניסיון מקצועיים את התואר הראשון סיימתי באוניברסיטת... More detail
נירה כץ | פסיכולוגית תעסוקתית מומחית מדריכה | מכון טמיר תל אביב נירה כץ | פסיכולוגית תעסוקתית מומחית מדריכה | מכון טמיר תל אביב   נירה כץ היא פסיכולוגית תעסוקתית מומחית ומדריכה בתל אביב, יועצת קריירה במכון טמיר.   "אחרי כשעה בטיפוס הרגלי הקשה בשביל העיזים העולה אל ההר, ערפילים כיסו את השטח כולו ולא ניתן היה לראות אלא את האנשים שלפניך. התרכזתי... More detail
ד"ר יאנה בייטלמן | פסיכיאטרית מומחית למבוגרים | מכון טמיר תל אביב ד ד"ר יאנה בייטלמן היא מומחית בפסיכיאטריה של מבוגרים ויועצת פסיכיאטרית במכון טמיר תל אביב. בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה של אונ' תל אביב. ד"ר בייטלמן סיימה התמחות בביה"ח "שלוותה" בשנת 2007, מאז עובדת בביה"ח איכילוב, כיום אחראית... More detail
לירון שניר | M.S.W, פסיכותרפיסטית מומחית | מכון טמיר תל אביב לירון שניר | M.S.W, פסיכותרפיסטית מומחית | מכון טמיר תל אביב  לירון שניר היא פסיכותרפיסטית מוסמכת בתל אביב , חברת צוות ההדרכה במכון טמיר; בעלת תואר שני M.S.W בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת בר אילן;  בוגרת לימודי התוכנית לפסיכותרפיה פסיכודינמית באוניברסיטת תל אביב. מטפלת... More detail
ריטה רוזמרין | MSW מדריכה ופסיכותרפיסטית | מכון טמיר תל אביב ריטה רוזמרין | MSW מדריכה ופסיכותרפיסטית | מכון טמיר תל אביב ריטה רוזמרין   שמי ריטה רוזמרין, אני מטפלת מוסמכת בעבודה סוציאלית קלינית; בוגרת בהצטיינות באוניברסיטת בר אילן; פסיכותרפיסטית דינמית בתל אביב; חברה בצוות ההדרכה של מכון טמיר; מנחת קבוצות ומטפלת ביחידה לטיפול זוגי... More detail
ענת שועה אברהמי | פסיכולוגית חינוכית מומחית | מכון טמיר תל אביב ענת שועה אברהמי | פסיכולוגית חינוכית מומחית | מכון טמיר תל אביב ענת שועה אברהמי היא פסיכולוגית חינוכית מומחית; מטפלת ופסיכולוגית ילדים בתל אביב ; חברת צוות מכון טמיר.   ניסיון מקצועי את ההתנסות הטיפולית קיבלתי בעבודתי בשירות הפסיכולוגי, שם אני מטפלת בילדים טיפול פסיכודינמי. ... More detail
נטע אלמוג | פסיכולוגית ילדים, בני נוער והדרכת הורים באבן יהודה נטע אלמוג | פסיכולוגית ילדים, בני נוער והדרכת הורים באבן יהודה נטע אלמוג היא פסיכולוגית חינוכית מומחית, מטפלת בילדים, מתבגרים וליווי הורי באבן יהודה, עמיתה של מכון טמיר באזור השרון; עורכת איבחונים פסיכולוגים ומלווה בייעוץ למסגרות חינוכיות ולצוותי הוראה; בנוסף, עובדת בשירות הפ... More detail
יאיר לוי | פסיכולוג קליני מומחה במזכרת בתיה | טיפול דינמי ו-DBT יאיר לוי | פסיכולוג קליני מומחה במזכרת בתיה | טיפול דינמי ו-DBT יאיר לוי הוא פסיכולוג קליני מומחה בגדרה ורחובות (תואר ראשון בבן גוריון, תואר שני במכללה האקדמית של תל אביב). טיפל 6 שנים בבית החולים "זיו" בצפת, מראשית דרכו כמתמחה ועד לתפקיד פסיכולוג אחראי במחלקת אשפוז יום למבוגרים. עובד... More detail
אלינור לוי | פסיכולוגית בהתמחות קלינית | מכון טמיר תל אביב אלינור לוי | פסיכולוגית בהתמחות קלינית | מכון טמיר תל אביב   אלינור לוי היא פסיכולוגית בהתמחות בפסיכולוגיה קלינית בתל אביב; בעלת תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית ורפואית מאוניברסיטת ELTE; את התואר הראשון במדעי ההתנהגות למדה במכללה האקדמית תל אביב- יפו.   ניסיון מקצועי עבדתי מספר... More detail
מיכל הראלי | מטפלת זוגית מומחית בצפון תל אביב | מכון טמיר ת״א מיכל הראלי | מטפלת זוגית מומחית בצפון תל אביב | מכון טמיר ת״א מיכל הראלי היא מוסמכת בטיפול משפחתי וזוגי, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית MSW; מטפלת זוגית בצפון תל אביב   במסגרת קליניקה עמיתה של מכון טמיר.   ניסיון מקצועי את ניסיוני המקצועי רכשתי לאורך שנות עבודה רבות. בין היתר... More detail
ד"ר עמוס שרון | פסיכולוג קליני מדריך בכיר | מכון טמיר תל אביב ד עמוס שרון הוא דוקטור לפסיכולוגיה קלינית (Yeshiva Unuversity) משנת 2000;  פסיכולוג קליני מדריך בתל אביב, בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה, חבר צוות ההדרכה של מכון טמיר.      נקודות ציון מקצועיות מומחה בפסיכולוגיה קלינית... More detail

מה בא לך לקרוא היום?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר הוא מוסד מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות להסמכת פסיכולוגים קליניים

רח' יגאל אלון 157 ת״א, 6745445 

972-72-3940004

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר
הצהרת נגישות

 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר 2019