30 ביקורות מאומתות על פסיכולוגים ומטפלים - מכון טמיר 2019

דרג פריט זה
(17 הצבעות)
המלצות וחוות דעת - מכון טמיר המלצות וחוות דעת - מכון טמיר

חוות דעת והמלצות של לקוחות וקולגות על מכון טמיר

testimonials psychotherapists

 

השקיעו כמה דקות וקראו

מה כותבים עלינו לקוחות ועמיתים:

המלצות

בחרנו 30 ביקורות מאומתות על

מטפלים ופסיכולוגים בתל אביב

ובקליניקות העמיתות בכל הארץ

מרגש לראות לאן הגענו בשש שנות פעילות.

 

(פרסמנו את שמות הממליצים רק אם מדובר באנשי מקצוע שביקשו זאת.

בהמלצות אחרות החלטנו מתוך שיקול דעת מקצועי ואתי

לכתוב שם מקוצר או בדוי)


חיפשתי מקום שיתן לי מענה לצרכים מגוונים, אישיים, יחידניים, משפחתיים במצבים שונים. מצאתי מקום עם אנשי מקצוע שמחפשים דרכים כל הזמן איך להתמודד איך לתת מענה מדויק, קשוב, מקצועי, גמיש שמשלב דיסציפלינות אבל תמיד רואה את טובת המטופלים. המקום לא מפסיק להתפתח ומרחיב את שירותיו באופן יצירתי ומרתק.

י. ש.


לא התנסיתי בטיפולים קבוצתיים מעבר לאלה במכון טמיר, אך אני יודע שהטיפול שם עזר לי וקידם אותי רבות. נתרמתי מאוד ואני ממליץ על המכון.

ב. מ.


 התנסיתי בטיפולים שונים ואני יכולה להעיד שמכון טמיר הוא מכון מקצועי ברמה גבוהה מאוד ויחד עם זאת אישי, מתחשב ומאפשר. פגשתי מטפל מצויין ממש. דרך המכון עברתי תהליך משמעותי מאוד בחיי.

ל. ג.


 אני מכיר את איתן טמיר שנים רבות. הוא אדם מיוחד: אינטלגנטי ביותר, בעל אופקים רחבים, מעמיק, ויחד עם זאת מאד מעשי ומכוון-מטרה. יש לו רמות מדהימות של גמישות, מקוריות, חשיבה 'מחוץ לקופסא', ויחד איתן ידע רב בתחומים בהם הוא עוסק. בתחום הקבוצתי, במיוחד, הוא ממש שפיץ. אני מאמין שכל מי שיבוא איתו במגע יזכה לחוויה מיוחדת. אין מכונים רבים כמו שלו. 

צבי ג., פסיכולוג קליני בחיפה


ממליצה לכל אחד שיש לו בעיות חברתיות, חרדות, דימוי עצמי נמוך ללכת לטיפול במכון טמיר, יכולה להעיד כי הטיפול הינו תהליך שכרוך בהרבה סבלנות אך משתלם ביותר. יכולה להעיד כי הטיפולים מאוד מסייעים ומוצלחים.

ס.


מכון פסיכולוגי באיכות הגבוהה ביותר! צוות פסיכולוגים ויועצים יעילים ומקצועיים כדאי ליצור קשר לייעוץ ראשוני

ד. א.


הייתי והכרתי פסיכולוגים בחיי. את הטיפול המסור שקיבלתי כאן חשוב לי לציין ולספר גם לאחרים.

א. ש.


 יש משהו מרשים וחשוב בכך שטיפול פסיכולוגי מוצע לאנשים במחירים סבירים וברי השגה. ישר כוח! יצא לי לעבוד עם מנהל המכון, איתן, ואני יכול להעיד שמדובר באדם נפלא!

אסף א., פסיכולוג


פניתי למכון שלכם בעקבות משבר רציני שהתחולל בחייה של בתי הבכורה בת ה- 16.

אבקש לציין את העובדה כי הגב' המקסימה מור צח שנמצאת בחזית המכון ניחנה ביחסי אנוש מעולים, מקצועיות רבה ביכולת לתת מענה בזמן אמת ובכך כיוונה אותי אחרי לא מעט התלבטויות לאביטל רותם הנפלאה ועל כך יישר כוח ותודה ענקית.
באוקטובר 2015, התחלתי טיפול פסיכותרפי באשקלון אצל הגב' אביטל רותם ע"מ לסייע לי לצלוח את אחת התקופות הקשות בחייה של בתי הבכורה. פגשתי את אביטל כשהייתי בנקודת השפל הנמוכה בחיי ובחיי בתי. המשבר שהתחולל בחיי בתי גרם לי לתסכול עמוק והרגשתי תקועה מכל בחינה אפשרית. הרגשתי נגררת ונשאבת למקום הזוי, שהיה זר לי. לא באמת ידעתי כיצד לפעול וכמובן כיצד לנהוג במשבר רציני כל כך. בשלב זה היה לי ברור שאיני יכולה להמשיך להתנהל באופן בו התנהלתי עד כה. המפגש השבועי המשותף הפך להיות נקודת האור שלי. קיבלתי פרספקטיבה חדשה על סיטואציות שהיו קשות לי, כיצד לפעול ואיך אני פועלת לפיהן ובכך היא הצליחה כבמטה קסם לגרום לי לראות את הדברים בצורה שונה ונכונה יותר.

לפעמים אנו עומדים בפני קשיים לא צפויים, אך דבר אחד הוא ודאי: השפעתה של אביטל נותרת לכל החיים ומי מאיתנו המחפש תשובות בנבכי נשמתם ימצא אותו אצל אביטל. בזכות הטיפול וההדרכה הנפלאים הצליחה אביטל תוך זמן קצר כבמטה "קסם" לסייע לי ולחולל בנפשי פלאים ובעיקר שקט נפשי.
אביטל הינה מלאך בדמות אישה, אין מילים לתאר כמה נפלאה, מיוחדת ומקצועית שמביאה לתוצאות. בהחלט ניתן לסמוך עליה ואף לצאת מחוזקת. אביטל מסוג האנשים שמחזרים את האמון במין האנושי מקווה שתטיב ותדע לשמר ולהטיב עם הון אנושי ומקצועי זה של אביטל.
מומלצת בחום!!! 
ברגשי כבוד,
ג. א. 


אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. ממליץ במיוחד על הפסיכולוגית בתל אביב טלי בורלא. תודה לכם!

א. ע


מכון טמיר הנו מכון הנותן מענה למגוון צרכים טיפוליים לילדים, בני נוער ומבוגרים. מעבר להתאמת מטפל\ת מתאימים, המכון נותן טיפול מעולה ומקצועי במחיר הוגן ומתחשב. כיועצת חינוכית ומדריכה בשפ"י פניתי מספר פעמים להתייעצויות ובקשות להנחות מסוימות עבור משפחות שידן אינן משגת לשלם מחיר מלא ותמיד קיבלו את בקשותי.

מיכל מ.


במכון טמיר צוות מטפלים מעולה ומקצועי! כיועצת חינוכית לא אחת נוכחתי שכאשר משפחה פונה להיוועצות מיוזמתם ניתן מענה מדויק לצרכים של ילדם. המטפל נבחר בקפידה, בהתאם למומחיות שלו ולקשיים הספציפיים של הילד.

עדי מ. 


ממליצה בחום על מכון טמיר! מקצועיות, ידע, ניסיון ואדיבות של איתן טמיר ושל כל הצוות. 

נועה ט.


 מכון טמיר הוא מכון לפסיכותרפיה בת"א, המעניק טיפולים לילדים, מתבגרים ומבוגרים עם כל מגוון הקשיים הרגשיים. זהו מכון מקצועי, נעים, הכולל צוות רחב ומגוון מה שמאפשר הצעת טיפול מתאים לכל פונה באופן ייחודי-הן טיפולים דינאמיים, הן קוגניטיביים התנהגותיים וכן טיפולים ארוכי או קצרי טווח. הצוות הטיפולי הרחב עשיר בניסיון, מסור ומייצר תחושת החזקה וליווי מכיל ומגדל. משפחות שונות אף הרחיבו את מידת היעזרותם במכון בהפניית אחים וקרובים נוספים, זאת מתוך חוויה של תהליך טיפולי עמוק ומשמעותי שקיבלו, תוך תחושת בטחון וקשר עם המטפל.

 א. ד. 


שלום, ברצוני לשתף. אני מכירה את איתן טמיר ומעריכה את עבודתו מאוד, ממליצה בחום למי שמחפש ייעוץ פסיכולוגי.

ד. ו.


אני עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות. במכון טמיר קיבלתי הדרכה מקצועית, מדויקת ומקדמת. הנגישות למקום נוחה, האווירה נעימה והשרות המקצועי מעולה. מומלץ בחום.

חנה ק.


ממליצה לכל אחד; גישה מיוחדת, נוחה, חמה וידידותית. מלאת הערכה וכבוד.

Ziggy A


נהדרים. פסיכולוגים ברמה הגבוהה ביותר

י. ק.


ממליץ בחום ובאהבה

ד. פ. 

facebook recommendation


‏‏ורד אמיצי - מטפלת בחסד ואישיות נפלאה, את מה שקיבלתי בתקופת הטיפול קשה לתרגם למילים. תודה.‏

ש. ח.


היום סיימנו טיפול לבן, בן 10, לאחר שעברנו המון טיפולים פסיכולוגים, ריפוי בעיסוק, טיפול ברגשות ומה לא, הגענו למכון טמיר דרך חבר משותף.
הטיפול שהומלץ הינו טיפול מסוג CBT המטפל בפחדים אצל ילדים, למזלנו שם המטפלת היתה לילך. כאילו שנפלנו על מלאך בהתגלמותו מייד ראינו שינוי מהותי, לאחר מספר טיפולים כבר ראינו ילד אחר ולא הרבה לאחר מכן פשוט אין מילים.
אז לך לילך מכל הלב אנחנו מודים מכל הלב והנשמה.

תודה על טיפול מסור ומיוחד .
ממליץ בחום לכל מי שזקוק זה המקום !!

מ. נ.


בעבר הייתי מטופלת במכון טמיר (עד מרץ 2013).

הייתה לי פסיכולוגית מדהימה שעזרה לי מאוד! כ"כ עד שגם היום כשאני ניתקלת בפחדים שלי אני משננת את מה שהיא לימדה אותי.
באמת תודה רבה לכם על הטיפול!
שרית


למכון טמיר,
לפני כשנה הגעתי לטיפול אצלכם כשאני באחת התקופות הקשות של חיי, המציאות איתה נאלצתי להתמודד אז דחפה אותי לנצל כל מאגר כוחות נפש שהיה קיים בי וכשאלו לא הספיקו וחיי התחילו לקרוס החלטתי לפנות לעזרה חיצונית. יד המקרה (או מערכת שיווק אינטרנטית איכותית בשילוב עם מחיר אטרקטיבי) גרמה לכך שהגיע לטיפול אצלכם ושובצתי תחת שירלי מוריץ. במפגשים הראשונים שלי אפילו לא ידעתי אני בעצמי מה הבעיה או איך להתמודד עימה, ותליתי את האשם בסימפטום בו רציתי לטפל, אך עם הזמן שירלי עזרה לי לרדת לעומק הבעיה ולהבין כי אני חי במציאות שאיננה אפשרית. בעזרתה אזרתי את הכוחות להמשיך להתמודד על אף הקשיים הרבים שליוו אותי. כיום באורח שמבחוץ נראה כלא יותר מצירוף מקרים אני מוצא את עצמי מחוץ למציאות אשר עשתה לי כלכך רע- ועם כוחות נפשיים והבנה עצמית חזקים ועוצמתיים יותר מאי פעם. גם כיום לאחר כחודשיים מסיום הטיפול החיים מציבים בפני אתגרים רבים אך אני מלא בכוחות להתמודד עמם.
על כל זאת אני רוצה לתת תודה אישית לשירלי על ההקשבה והתמיכה, היו שבועות שהמפגש היה הדבר היחידי שהחזיק אותי בהם. ותודה עמוקה למכון אשר העניק לי את הפלטפורמה המעולה הזו להיפגש. תמשיכו בעבודת הקודש שאתם עושים.
תודה!!!
י. א.


 השירות של מכון טמיר הוא אדיב ומקצועי! חיפשתי פסיכולוג ילדים וקיבלתי את השירות הכי טוב שיכולתי לבקש. ממליץ בחום...‏

ש. מ


לגדי היקר ולצוות של מכון טמיר שלום רב.

רציתי להודות לך על עזרתך הרבה. נפגשתי אתך לראשונה לפני כחודשיים וראיתי בך אדם – פסיכולוג – שרוצה באמת לעזור ולטפל בי. יצרת בי אמון כלפיך וזה מה שאיתגר אותי להצליח. ואכן הצלחתי להתגבר על התלות שלי בהליכה עם ליווי צמוד. אני הולכת (עם המקל כמובן) בכוחות עצמי ובבטחון עצמי וזה העיקר. גם הצלחתי להתגבר על האפולוגטיקה שלי (אמנם עדיין לא ב-100%...) כשאני מקבלת עזרה מהזולת.

אז תודה גדי. כמובן שנשמור על קשר ואם אזדקק לעזרה – ברור שאפנה אליך.

           

כל טוב ותודה, א. ל. 


פסיכולוגים עם כל הלב והנשמה. הרגשתי בבית.. סוף סוף מקום שאפשר לדבר בו על הכל. הקטע החזק הוא שאני ספקנית לגבי טיפולים פסיכולוגיים למיניהם, אבל מה שקיבלתי כאן היה הפתעה יוצאת מן הכלל, והכל בעלות שאפילו אני הצלחתי לעמוד בה. ממליצה בחום רב

אורית


רציניים, מקצועיים, איכותיים. טוב שהם קיימים.

ק. א.


היי איתן. רק רציתי להגיד לך תודה... ההשתתפות שלי באחת הקבוצות שלך לפני מספר שנים עזרה לי מאוד. זה עדיין מלווה אותי. שנה טובה, אמיר

אמיר


אני מכירה את איתן טמיר ואת עבודתו המבורכת היטב. לאיתן יש יכולת הקשבה שלא נתקלתי מעולם בשכמותה, ואין זו "רק" הקשבה מנחמת, כי אם גם הקשבה חכמה, מאבחנת. איתן קולט ברגעים ספורים מי יושב מולו, מה צרכיו, מה רצונותיו, מהן נקודותיו הרגישות, למה הוא זקוק ומה יעזור לו. ומיד לאחר מכן איתן נכנס לפעולה. הוא יהפוך עולמות כדי לסייע והוא ישנה מציאות. במשפט אחד, לעיתים במילה, הוא מאיר בזרקור את מה שלא ראינו גם אם נדמה לנו שראינו הכל, הוא משקף, מבהיר, מחדד, מרגיע. איתן לומד בלי סוף, קורא, כותב, מתעדכן, מציב לעצמו מטרות, שואף ומגיע אליהן. דרכו, חוכמתו, היושר שלו, המחויבות, הנאמנות והדיסקרטיות, ראויים להערצה. גם כאשר איתן ממליץ על איש מקצוע אחר, המלצתו טהורה ושיקוליו מקצועיים וניתן לסמוך עליהם בעיניים עצומות. ממליצה בכל ליבי לפנות אל איתן, לדבר ולהקשיב.

רותם


התקשרו לתיאום מפגש ייעוץ עם מומחה

במכון טמיר תל אביב או

בקליניקות העמיתות בכל הארץ: 

1-800-509-809

עוד המלצות על מכון טמיר 

דף המכון באתר זאפ דפי זהב   >

דף המכון באתר בזק 144   >

 

 

 

השאר תגובה

מה דעתך? מוזמנים להגיב!

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

מכון טמיר מוכר על ידי מועצת הפסיכולוגים כמוסד שמכשיר פסיכולוגים קליניים. בואו להכיר!

מיקה לויטס | מטפלת CBT ומומחית ביופידבק | מכון טמיר תל אביב מיקה לויטס | מטפלת CBT ומומחית ביופידבק | מכון טמיר תל אביב מיקה לויטס היא יועצת חינוכית מטעם אוניברסיטת בר אילן, מטפלת CBT וביופידבק בתל אביב, במסגרת קליניקה עמיתה של מכון טמיר. ניסיון מקצועי ואני מאמינה במהלך השנים יצא לי לעבוד רבות עם בני נוער בעיקר במצבי סיכון ועם אוכלוסיות... More detail
מיכל הראלי | מטפלת זוגית בצפון תל אביב | מכון טמיר ת״א מיכל הראלי | מטפלת זוגית בצפון תל אביב | מכון טמיר ת״א מיכל הראלי היא מוסמכת בטיפול משפחתי וזוגי, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית MSW; מטפלת זוגית בצפון תל אביב במסגרת קליניקה עמיתה של מכון טמיר.   ניסיון מקצועי את ניסיוני המקצועי רכשתי לאורך שנות עבודה רבות. בין היתר... More detail
ענת שועה אברהמי | פסיכולוגית חינוכית מומחית | מכון טמיר תל אביב ענת שועה אברהמי | פסיכולוגית חינוכית מומחית | מכון טמיר תל אביב ענת שועה אברהמי היא פסיכולוגית חינוכית מומחית; מטפלת ופסיכולוגית ילדים בתל אביב; חברת צוות מכון טמיר.   ניסיון מקצועי את ההתנסות הטיפולית קיבלתי בעבודתי בשירות הפסיכולוגי, שם אני מטפלת בילדים טיפול פסיכודינמי. ... More detail
לאה מרקו | פסיכולוגית קלינית מומחית MA | מכון טמיר בתל אביב לאה מרקו | פסיכולוגית קלינית מומחית MA | מכון טמיר בתל אביב   לאה מרקו היא פסיכולוגית קלינית מומחית בתל אביב; מטפלת במבוגרים, ילדים ובני נוער; חברת צוות הליבה של מכון טמיר.   השנה מנחה לאה את קבוצת הקריאה על תיאוריות פסיכודינמיות, בה משתתפים הפסיכולוגים בהתמחות קלינית במרכז... More detail
רונה קופרבוים | עו"ס קלינית ומטפלת DBT | מכון טמיר תל אביב רונה קופרבוים | עו רונה קופרבוים היא עו"ס קלינית, בוגרת אוניברסיטת בר אילן. מטפלת בפסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית בתל אביב במרפאה ציבורית לבריאות הנפש וקנדידטית בתכנית לפסיכואנליזה בגישת פסיכולוגיית העצמי.   כמטפלת בקליניקה עמיתהבמסגרת... More detail
אלון נירגד גיא | מתמחה בפסיכולוגיה קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב אלון נירגד גיא | מתמחה בפסיכולוגיה קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב אלון נירגד גיא הוא מתמחה בפסיכולוגיה קלינית בתל אביב, במסגרת מכון טמיר.    לימודים והכשרה את השכלתי רכשתי באוניברסיטת תל אביב - אני מאסטרנט בפסיכולוגיה קלינית-מחקרית ובוגר תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה ובייעוץ... More detail
יאיר לוי | פסיכולוג קליני מומחה במזכרת בתיה | טיפול דינמי ו-DBT יאיר לוי | פסיכולוג קליני מומחה במזכרת בתיה | טיפול דינמי ו-DBT יאיר לוי הוא פסיכולוג קליני מומחה בגדרה ורחובות (תואר ראשון בבן גוריון, תואר שני במכללה האקדמית של תל אביב). טיפל 6 שנים בבית החולים "זיו" בצפת, מראשית דרכו כמתמחה ועד לתפקיד פסיכולוג אחראי במחלקת אשפוז יום למבוגרים. עובד... More detail
אבי שרוף | פסיכולוג קליני מומחה מדריך | מכון טמיר תל אביב אבי שרוף | פסיכולוג קליני מומחה מדריך | מכון טמיר תל אביב   אבי שרוף הוא פסיכולוג קליני מדריך בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה, מרצה בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת ת"א, בתוכנית לפסיכותרפיה באוניברסיטת חיפה, בתוכנית לפסיכותרפיה ממוקדת באוניברסיטת בר אילן ומנהל התכנית... More detail
דניאלה זוהר עמרמי | עובדת סוציאלית קלינית | מכון טמיר תל אביב דניאלה זוהר עמרמי | עובדת סוציאלית קלינית | מכון טמיר תל אביב דניאלה זוהר- עמרמי, אני עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת פרטנית ומנחת קבוצות במכון טמיר בתל אביב. השכלה: תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת בר- אילן לימודי הנחיית קבוצות... More detail
לירון שניר | M.S.W, פסיכותרפיסטית מומחית | מכון טמיר תל אביב לירון שניר | M.S.W, פסיכותרפיסטית מומחית | מכון טמיר תל אביב לירון שניר היא  פסיכותרפיסטית מוסמכת בתל אביב, חברת צוות מכון טמיר; בעלת תואר שני M.S.W בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת בר אילן;  בוגרת לימודי התוכנית לפסיכותרפיה פסיכודינמית באוניברסיטת תל אביב. מטפלת בגישה... More detail
ד"ר צילה סוקוליק | פסיכולוגית קלינית מומחית | מכון טמיר תל אביב ד ד"ר צילה סוקוליק היא פסיכולוגית קלינית מומחית בתל אביב (Ph.D), בעלת תואר שני ודוקטורט, שניהם בפסיכולוגיה קלינית מ-Adelphi university, The Derner Institute of Advanced Psychological Studies. מטפלת במסגרת פרטנית, זוגית וקבוצתית במכון טמיר תל אביב, במגוון של... More detail
קרין אמיתי | מטפלת בגישה דינמית MA | מכון טמיר תל אביב קרין אמיתי | מטפלת בגישה דינמית MA | מכון טמיר תל אביב קרין אמיתי היא מטפלת בגישה דינמית בתל אביב, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן. קרין מטפלת בעיקר באוכלוסיית הסטודנטים והצעירים בתל אביב ובמרכז.    ֿמוזמנים ליצור קשר... More detail
רולה חילו-דביאת | פסיכולוגית קלינית - מכון טמיר חיפה רולה חילו-דביאת |  פסיכולוגית קלינית - מכון טמיר חיפה פסיכולוגית קלינית מומחית בחיפה, בעלת תואר שני(M.A.) בפסיכולוגיה קלינית וחינוכית מאוניברסיטת חיפה. מטפלת בקליניקה עמיתה של מכון טמיר בחיפה.  את התואר הראשון סיימתי באוניברסיטת תל-אביב. מנוסה בטיפול פסיכולוגי בילדים, נוער... More detail
יעל ימיני | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב יעל ימיני | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב יעל ימיני היא פסיכולוגית בתל אביב בהתמחות קלינית במכון טמיר;  בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת ליידן שבהולנד; את התואר הראשון סיימה יעל בהצטיינות במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית תל אביב יפו; בימים אלו לומדת... More detail
איתן טמיר | פסיכולוג - M.A בפסיכולוגיה ארגונית | ראש מכון טמיר איתן טמיר | פסיכולוג  - M.A בפסיכולוגיה ארגונית | ראש מכון טמיר   ברוכים הבאים, שמי איתן טמיר, אני בן 45, פסיכולוג ומנחה קבוצות בתל אביב; בעל תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-תעסוקתית; בוגר לימודי תכנית לפסיכותרפיה ובוגר לימודי הנחיית קבוצות. את לימודי התואר התואר הראשון והשני בפסיכולוגיה... More detail
אפרת גינס פיינמסר | פסיכולוגית קלינית מדריכה | מכון טמיר תל אביב אפרת גינס פיינמסר | פסיכולוגית קלינית מדריכה | מכון טמיר תל אביב אפרת גינס פיינמסר היא פסיכולוגית קלינית מומחית בתל אביב, מדריכה, בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה; בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן. אחראית על ההתמחות הקלינית במכון טמיר תל אביב, אמונה על הקשר של המכון... More detail
ד"ר יאנה בייטלמן | פסיכיאטרית מומחית למבוגרים | מכון טמיר תל אביב ד ד"ר יאנה בייטלמן היא מומחית בפסיכיאטריה של מבוגרים ויועצת פסיכיאטרית במכון טמיר תל אביב. בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה של אונ' תל אביב. ד"ר בייטלמן סיימה התמחות בביה"ח "שלוותה" בשנת 2007, מאז עובדת בביה"ח איכילוב, כיום אחראית... More detail
מיה וינטר פריד | פסיכולוגית תעסוקתית מדריכה | מכון טמיר תל אביב מיה וינטר פריד | פסיכולוגית תעסוקתית מדריכה | מכון טמיר תל אביב   מיה וינטר פריד היא פסיכולוגית תעסוקתית מומחית ומדריכה בתל אביב, בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה ייעוצית-תעסוקתית בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה ובפילוסופיה באוניברסיטת בר אילן.... More detail
ריטה רוזמרין | MSW מדריכה ופסיכותרפיסטית | מכון טמיר תל אביב ריטה רוזמרין | MSW מדריכה ופסיכותרפיסטית | מכון טמיר תל אביב ריטה רוזמרין היא מטפלת מוסמכת בעבודה סוציאלית קלינית בהצטיינות באוניברסיטת בר אילן; פסיכותרפיסטית דינמית בתל אביב; חברה בצוות ההדרכה של מכון טמיר; מנחת קבוצות ומטפלת ביחידה לטיפול זוגי ומשפחתי במרכז הרפואי תל אביב,... More detail
נועה רוזן | מטפלת רגשית לילדים, בני נוער ומבוגרים | מכון טמיר תל אביב נועה רוזן | מטפלת רגשית לילדים, בני נוער ומבוגרים | מכון טמיר תל אביב נועה רוזן היא עובדת סוציאלית בעלת תואר שני בהתמחות בילדים ומשפחות (M.A); מדריכת הורים מוסמכת מטעם מכון אדלר; לומדת בתוכנית לפסיכותרפיה פסיכודינמית באוניברסיטת תל אביב. מטפלת בילדים ובני נוער בתל אביב; מטפלת בגישה פסיכודינמית... More detail

מה בא לך לקרוא היום?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים כמוסד שמכשיר ובוחן מתמחים בפסיכולוגיה קלינית

רח' יגאל אלון 157 ת״א, 6745445 

972-3-6031552

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר
הצהרת נגישות

 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר