חיפוש המטפל המומלץ עבורי:

תפריט ייעוץ פסיכולוגי

פסיכולוגים באשדוד | פסיכותרפיסטים מומלצים באשדוד קראו המלצות !

דרג פריט זה
(48 הצבעות)
 
פסיכותרפיה באשדוד
מכון טמיר החל לפעול השנה בכפר מנחם ובאשדוד עצמה
במטרה לסייע לתושבי אשדוד והאזור!
לילדים לנוער ולמבוגרים,
ע"י אנשי מקצוע מומחים
ברמה הכי גבוהה ובעלות הכי נוחה בארץ  !
אשדוד 
 
שוקלים טיפול נפשי באשדוד?
בשנים האחרונות עברו על העיר אשדוד כמה וכמה שינויים פסיכולוגים משמעותיים. המרכזי שבהם הוא הרחבת טווח הירי מרצועת עזה לאשדוד, והפיכת אוכלוסיית העיר למשתתפים אקטיביים בלחימה בדרום. שינוי זה כרוך בלמידה של הציבור כולו על התמודדות במצבי חרדה וטראומה. קראו דיווח על סיוע נפשי לאשדודים, על ידי יוני כהן, מטפל CBT במכון טמיר לפסיכותרפיה, שהתנדב לסייע לאוכלוסיה באשדוד בזמן משבר 'צוק איתן'. 
ייעוץ פסיכולוגי יכול לסייע לכל אדם. באשדוד יש מקורות סיוע מגוונים לאוכלוסיה: בשירות הציבורי, ניתן לתאם מפגש עם פסיכולוג או פסיכיאטר במרכז בריאות הנפש ברחוב סטרומה, או לתאם טיפול פרטי עם פסיכולוג קליני או חינוכי, כמו מכון מימדים, או מסילות. מרפאת בריאות הנפש לילדים ולנוער המשרתת את אוכלוסיית אשדוד והסביבה נסגרת בימים אלו, והמטופלים יצטרכו לנסוע מחוץ לעיר כדי לקבל ייעוץ פסיכולוגי ברחובות, בנס ציונה או בלוד. 
הבעיה היא שלכל אחת מהאפשרויות יש את החסרונות שלה, וכאן מכון טמיר לפסיכותרפיה נכנס לפעולה: אנשי הצוות שלנו מציעים טיפול פסיכותרפי פרטי, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, בעלות אפשרית לכל נפש.  

צרו עמנו קשר בכתב או התקשרו לשיחת ייעוץ

עם אנשי מקצוע מנוסים באשדוד

ואנחנו מבטיחים לשקול יחד אתכם את הפתרון המתאים:

1-800-509-809

נשתמע בקרוב,

צוות מכון טמיר לפסיכותרפיה

ashdod
אין מי שלא נתקל וחווה קשיים כאלו ואחרים. האינטנסיביות של החיים, הדרישות שהחיים מציבים לנו והמרוץ אינסופי שרובנו נתונים בו עלולים לגרום למחירים נפשיים כאלו ואחרים. טיפול פסיכולוגי עשוי לסייע לנו למצוא את המצפן הפנימי שלנו מחדש ולסייע לנו לחקור ולהבין את עולמנו הפנימי-נפשי שפעמים רבות נשאר נסתר מעינינו.
הבחירות וההחלטות שלנו הן תוצר של עולמנו הרגשי-פנימי בין אם אנו מודעים לא ובין אם לא. הטיפול הפסיכולוגי מעלה על פני השטח את הרחשים שאנו לא תמיד מודעים אליהם כך שהפער בין הפנים ובין החוץ יהיה קטן יותר.
טיפול פסיכולוגי טוב מסייע בהתמודדות עם חרדות, דיכאון, תחושת ייאוש ואובדן דרך אך לא רק במקרים של רגשות קשים וקיצוניים אלא גם במקרים של תחושות שחיקה, קושי לקבל החלטות, בעיות ביצירת קשרים, קשיים בזוגיות ועוד. הטיפול עצמו מסייע לנו לא רק בעקבות העלאה ועיבוד של תכנים שאנו לא מודעים אליהם, אלא ערכו המוסף של הטיפול טמון בקשר שבין המטופל/ת למטפל/ת.
פנו אלינו בכתב, או התקשרו עכשיו: 
 
1-800-509-809

קורס הנחיית קבוצות באשדוד <

קבוצות מיומנויות חברתיות לילדים באשדוד < 

קורס מתנדבי חוס"ן של איחוד הצלה מתארח באשדוד

Google

פסיכולוגים באשדוד
Rated 4.8/5 based on 46 reviews

חזרו אלי להכוונה טלפונית !


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

תגובות

 

תפריט פסיכותרפיה - מובייל

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט ללא עלות והתחייבות ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il