פסיכולוגים, מטפלים זוגיים ומטפלי CBT מומלצים בזכרון יעקב

דרג פריט זה
(13 הצבעות)
המלצות על פסיכולוגים ומטפלים בזכרון יעקב המלצות על פסיכולוגים ומטפלים בזכרון יעקב

טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי וטיפול CBT

בזכרון יעקב, בנימינה וגבעת עדה

מכון טמיר הוקם בשנת 2012 בתל אביב, עם חזון עמוק ואמיתי:

מקצועיות קלינית ללא פשרה, לצד עלויות שמנגישות טיפול נפשי, פרטני וזוגי, עבור כל אדם.

 

אנו מתחייבים בפניכם להשקיע לאורך כל הדרך: 

  • החל משיחה טלפונית אישית, בה תוכלו לקבל הכוונה מדויקת לכתובת המתאימה - אצלנו או אצל קלינאים פרטיים או ציבוריים - בזכרון והאזור
  • מחיר נוח יחסית שמשקף מתח מתמיד: מחד, אנחנו אמונים על בחירת הפסיכותרפיסטים והפסיכולוגים הקליניים הטובים ביותר.  מאידך, אנחנו מצליחים להציע טיפול נפשי במחיר של 320 ש״ח בלבד לפגישה. נכון, זה עדיין הרבה כסף, אבל ביחס למחירי הטיפול המקובלים, אנחנו מקפידים להרוויח מעט. 

 

החל מ-2018, תוך 6 שנים בלבד, מכון טמיר מוכר על ידי מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות כמוסד שמכשיר ובוחן פסיכולוגים קליניים, עדות לרמה המקצועית הגבוהה ביותר בישראל.

בזכרון יעקב אנו מצויים בקשר אמיץ עם מטפלות ומטפלים עמיתים, פסיכותרפיסטים מהשורה הראשונה, שבחרנו בקפידה על בסיס מקצועיותם, אנושיותם ונכונותם להשקיע במטופלי המכון.

 

אז אילו טיפולים אנו מציעים כיום לתושבי זכרון, בנימינה והאיזור?

 

טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT) בזכרון יעקב

שיטת הטיפול הקוגניטיבית התנהגותית מתבססת על ההנחה שבעיות רבות בחיים של כולנו נובעות ממחשבות קצת מעוותות שגורמות להתנהגויות לא מסתגלות ולעיתים גם להפרעות נפשיות, כמו דיכאון, חרדה וקשיים רגשיים. 

מטפלי CBT עובדים יחד עם המטופל על שינוי המחשבות הללו, תוך בניית תשתית קוגניטיבית יעילה ומבוססת מחקר שבכוחה לשנות את איכות החיים. 

מעשית, שיטת CBT מורכבת מזיהוי המחשבות וההתנהגויות הבעייתיות והחלפתן בתגובות בריאות יותר.

למשל, אם אדם שסובל מחרדות חברתיות הפסיק להגיע למפגשים ומתבודד בביתו, מטפל בשיטה הקוגניטיבית-התנהגותית יסביר לו על תגובת החשש והפחד, שמתפתחת ממקום לא רציונאלי, ילמד אותו כיצד לשנות את המחשבות, איך להרגיע את התסמינים הגופניים של לחץ ואיך לפתח תכנית פעולה ואקטיבית שתלמד אותו להירגע במצבים חברתיים.

עם השנים התפתחה CBT, וכיום מוצעים שלל טיפולים פסיכולוגיים מבוססי מחקר, מהגל השלישי, עבור כל בעיה נפשית כמעט: 

בזכרון יעקב,  למשל, מטפלת ד״ר מיכל לב בטראומה, PTSD, באמצעות שיטה טיפולית מוכחת שנקראת חשיפה ממושכת (PE), פרוטוקול טיפולי שפותח ונחקר על ידי פסיכולוגית קלינית מחיפה, פרופ׳ עדנה פואה, ששמה הולך לפניה בחקר הטראומה בעולם כולו. 

 

Couple Therapists in zikhron yaakov

 

 

מטפלים זוגיים בזכרון 

נישואים הם קשר מורכב, שבמהלכו יפגוש כל זוג במהמורות רבות.

בעוד שישנם זוגות שיתגברו עליהן ב