מדיניות פרטיות ותנאי השימוש באתר מכון טמיר לפסיכותרפיה

מדיניות פרטיות באתר מכון טמיר

מדיניות פרטיות

 

מטרת מדיניות זו להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתרים, וכיצד אנו משתמשים במידע שנמסר לנו על-ידי הגולשים והגולשות באתר.

למעט אם צוין במפורש אחרת למונחים מוגדרים תהא המשמעות שניתנה למונחים אלו בהסכם תנאי השימוש.

 

  • פרטייך האישיים ו/או מידע אישי ו/או פרטי הזיהוי שאנו מקבלים ממך בעת פנייה אלינו, מתועדות אך ורק בתכנת טיפולוג, שעומדת בתו התקן של משרד הבריאות לחיסיון מטופלים ובהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשל"א - 1981,

  • אנו עושים כל מאמץ כדי לשמור על אבטחת המידע מפני גישה של צד ג׳. איסוף המידע ושמירתו בסודיות נעשים בשילוב טכנולוגיות אבטחה מתקדמות, לרבות הגנה על האתר באמצעות טכנולוגיות הצפנה SSL, נהלי אבטחה ואמצעים ארגוניים אחרים בכדי להגן על המידע  מפני גישה, ו/או שימוש ו/או גילוי לבלתי מורשים בחברה ו/או צדדים שלישיים מכח ההסכם ו/או הדין.

  • חלק מן השימושים באתר ו/או השירותים הניתנים באתר מצריכים הרשמה אשר במסגרתה תידרש למסור פרטים אישיים, כגון שמך המלא, מספר טלפון וכתובת הדואר האלקטרוני. על כן, הינך מצהיר בזאת כי הפרטים אישיים אשר נמסרים לחברה במהלך ההרשמה נעשים מרצונך החופשי ובהסכמתך.  

  • באתר קיימים קישורים חיצוניים שמפנים לאתרי אינטרנט בארץ ובעולם בתחום הידע של טיפול פסיכולוגי. אנחנו משתדלים לקשר רק לאתרי אינטרנט שלמיטב ידיעתנו לא פוגעים בפרטיות הגולשים. יחד עם זאת, אנחנו לא אחראים  לתנאי השימוש ו/או למדיניות הגנת הפרטיות באתרי אינטרנט אליהם אנו מפנים. שימושך בקישורים לאתרי אינטרנט אחרים ו/או השימוש באתרים אחרים, הינם על אחריותך הבלעדית.

  • מכון טמיר רשאי לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות. אם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים, בהוראות שעניינן השימוש במידע שמסרת, תפורסם על-כך הודעה באתר.

  • הנך מאשר כי בעלי ומנהלי האתר ומי מטעמם אינם אחראים לכל נזק שייגרם למשתמש, נפשי, כספי או אחר, ישיר או עקיף, שעשוי לנבוע משימוש באתר. מוסכם מראש כי השימוש באתר באחריותך הבלעדית. 

 

השאר תגובה

מה דעתך? מוזמנים להגיב!

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


שם מלא(*)

חסר שם מלא

השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

לאן ממשיכים מכאן?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר הוא מוסד מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות להסמכת פסיכולוגים קליניים

נחלת יצחק 32א׳, תל אביב יפו, 6744824

072-3940004

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר

הצהרת נגישות

שעות פעילות:

יום ראשון, 9:00–20:00
יום שני, 9:00–20:00
יום שלישי, 9:00–20:00
יום רביעי, 9:00–20:00
יום חמישי, 9:00–20:00
 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר 2024