חיפוש המטפל המומלץ עבורי:

תפריט ייעוץ פסיכולוגי

פסיכולוגים מומלצים בראשון לציון - עשרות המלצות מאומתות !

דרג פריט זה
(2 הצבעות)

מחפשים פסיכולוג מומלץ בראשון לציון?

שוקלים טיפול קוגניטיבי התנהגותי בראשון?

מנסים לאתר פסיכולוגית ילדים מדויקת לילד?

צרו עמנו קשר בכתב או התקשרו לשיחת ייעוץ

עם פסיכולוגים מומלצים בראשון לציון,

ואנחנו מבטיחים לשקול יחד אתכם את הפתרון המתאים:

1-800-509-809

נשתמע בקרוב,

צוות מכון טמיר לפסיכותרפיה בראשון לציון


 מכון טמיר לפסיכותרפיה, המכון הגדול והפעיל ביותר לטיפול פסיכולוגי בישראל, הגיע עכשיו גם לראשון לציון:

 חדש: קבוצת כישורים חברתיים לילדים בראשון לציון ! >

מכון טמיר לפסיכותרפיה בראשל"צ נותן מענה למחירים הגבוהים מדי של טיפול נפשי פרטי: לאחר המחאה החברתית ב-2011, הוקם המכון במטרה להנגיש טיפול פסיכולוגי איכותי, פרטי וללא פשרות, לכל אדם, במחיר אפשרי לכל נפש. מאז השמועה נפוצה והמכון מקיים פסיכותרפיה לילדים, נוער ומבוגרים בכל הארץ, טיפול CBT, טיפול דינמי, טיפול קצר מועד,ייעוץ זוגי ועוד. כל הטיפולים הללו מתקיימים על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלויות הגיוניות, כאלו שניתן לעמוד בהן. טיפול פסיכולוגי פרטי אפשרי כיום לציבור הרחב ולא רק לשמנא והסלתא, הממוקמים במגדל השן הכלכלי.

PikiWiki Israel 5875 water Tower in Rishon lezion

פסיכולוגים מומלצים בראשון

כדי לבנות היטב את צוות המטפלים בראשל"צ השקענו חשיבה רבה ותהליך מיון מתמשך. המטרה היא לאתר את המטפלים האיכותיים ביותר, בעלי מודעות חברתית מפותחת ונכונות להשתלב בראייה המקצועית של המכון. לבסוף הורכב צוות נבחר, שכולל את ד"ר איתמר לוי, אורית טוויג ומירית שמש, כל אחד מהם מטפל בתחומים הייחודיים לו: טיפול פסיכולוגי לילדים, טיפול קוגניטיבי התנהגותי וטיפול פסיכודינמי ממוקד וקצר מועד.

הטיפול מתקיים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, אך עם בניית מערכת יחסים בגובה העיניים, התאמת הטיפול והמטפל לצרכי המטופל ומימוש מהיר ככל הניתן של המטרות הטיפוליות.

אנא צרו עמנו קשר להתייעצות 

ונשוחח כבר היום על התאמת המטפל הנכון לאדם הנכון

עם הטיפול הפסיכולוגי הנכון בראשון לציון:

1-800-509-809

 


6 שאלות למטפל/ת לפני שנכנסים לעובי הקורה

Renée Fabian

אחד הגורמים שנמצאו משמעותיים ביותר להצלחת טיפול נפשי הוא הקשר המתבסס בין המטפל/ת למטופל/ת. המטפלת שלי יודעת מתי להוות אוזן קשבת ואמפתית עבורי, מתי לאתגר אותי ומתי לקבל אותי כפי שאני. אני מצידי מרגישה חופשיה לדבר גלויות ולהוריד את המגננות שלי בקשר זה, המהווה עבורי מקום בטוח ולא שיפוטי. כתוצאה מכך, מערכת היחסים הטיפולית מהווה תיקון עבורי ומאפשרת לי להישאר בטיפול ולהמשיך בתהליך של צמיחה וריפוי.

אם כן, כיצד ניתן לדעת האם הקשר הטיפולי שלך מועיל עבורך?

להלן 6 שאלות שתוכלו לשאול את עצמכם, על מנת לעזור לעצמכם לברר האם הקשר הטיפולי שלכם עובד, או שמא הגיע הזמן להמשיך הלאה:

  1. האם אתם מחבבים את המטפל/ת שלכם?

זה אולי נשמע מובן מאליו, אך הרבה יותר קל לבסס קשר טוב עם אדם שאתם באמת מחבבים. ממש כפי שאנו בוחרים אנשים שיש לנו חיבור טוב איתם להיות חברינו או בני זוגנו, כך רצוי גם לפעול בבחירת המטפל/ת המתאימ/ה. לא מומלץ לבזבז את זמנכם בטיפול אצל מישהו שאינכם מתחברים אליו, אלא רצוי לבחור במישהו שאתם מחבבים מספיק על מנת להרגיש שתוכלו לקבל ממנו משהו מועיל.

  1. האם אתם מרגישים שקולכם נשמע ושאתם מובנים?

טיפול דורש צלילה פנימה לתוך אספקטים לא נוחים, קשים ופגיעים של חיינו. בקשר טיפולי מוצלח תרגישו בנוח לעשות זאת, מה שיהווה חלק מהאפקט המרפא של התהליך. תרצו להרגיש שאתם בטוחים, שאתם באמת נשמעים, שאכפת מכם, שכל מה שאתם אומרים נלקח ברצינות, שזה בסדר פשוט להגיע ולהיות אתם. הדבר נכון לא רק לגבי המטופל אלא גם לגבי המטפל – ככל ששני הצדדים בקשר הטיפולי יכולים להביא למפגש את מי שהם באופן אותנטי, כך יכולים להיווצר בקשר חיבור ואמון.

  1. האם המטפל/ת שלכם מכבד/ת גבולות?

מערכת יחסים טיפולית היא מטבעה תחומה ומוגבלת. מצד אחד זהו קשר עסקי, בו שוכרים את שירותיו של איש מקצוע. יחד עם זאת זהו גם קשר אישי מאוד. על מנת שתוכל להיווצר תחושת ביטחון בקשר בעל אופי ייחודי זה, יש לתחום אותו בגבולות ברורים. מטפלים מחוייבים לקוד אתי הקובע כי אין לקיים קשר עם מטופלים מחוץ לחדר הטיפול, וכי עליהם לשקול את מידת המידע האישי שיחליטו לחשוף בפני המטופל. בנוסף, נעשית בטיפול עבודה משותפת על גבולותיו, במובן של קביעת לו"ז הפגישות, הסדרת תנאי התשלום, ניהול הזמן בתוך הפגישות ועוד.

  1. האם אתם חשים שמאתגרים אתכם?

מידה מסוימת של תחושת אי-נוחות בטיפול היא סימן לצמיחה, משום שהתהליך כרוך בקריאת תיגר על דרכי חשיבה ישנות, ולעיתים על מנת להגיע להקלה במצב יש צורך לעבור דרך רגשות לא נעימים. בטיפול מוצלח מתקיים איזון בין תחושת נינוחות לבין חוויה של אתגר. חלק מהמטפלים מסתמכים על האינטואיציה שלהם לגבי קצב ההתקדמות שהמטופל זקוק לו, וחלקם יבררו עימו מה הקצב הנוח עבורו, או ישאלו אם יש משהו שחסר או מפריע לו בטיפול. אם אתם מרגישים שאתם מאותגרים מדי או לא מאותגרים מספיק בטיפול, או אם אינכם בטוחים מה הקצב המתאים לכם, העלו את הנושא בפגישות.

  1. האם אתם יכולים להרגיש כעס כלפי המטפל/ת?

הרעיון שאפשרי לחוש כעס כלפי המטפל שלך עשוי להישמע מוזר, אך למעשה מדובר בעניין טבעי ואף חיוני לקיומה של מערכת יחסים טיפולית טובה. אחד הדברים החשובים שיכולים לקרות בטיפול, הוא היכולת לבטא בכנות כעס או אכזבה מהמטפל, כמו גם היכולת של המטפל לשמוע זאת ולקחת אחריות. זאת משום שאנשים רבים מתקשים לבטא כעסים או צרכים בתוך מערכות יחסים, ומערכת היחסים הטיפולית עשויה להוות כר התנסות להתנהלות בריאה. מטפל שיתמוך בתהליך זה, יוכל לפתח מערכת יחסים משמעותית עם מטופליו.

  1. האם זה סוג הטיפול המתאים עבורי?

קיימים סוגים רבים של טיפול נפשי, החל מטיפול קוגניטיבי-התנהגותי ועד פסיכואנליזה, טיפול דיאלקטי-התנהגותי, טיפול בחשיפה, טיפול באמנות ועוד. אין סוג נכון או לא נכון של טיפול, הם פשוט שונים זה מזה, כפי שהאזנה למוזיקה של מוצארט שונה מהאזנה למוזיקת בלוז. בחירת סוג הטיפול המתאים עשויה להצריך מעט בירור ואפילו ניסוי וטעייה. כדאי לחקור מעט את השיטות הטיפוליות הקיימות והתיאוריה שמאחוריהן. ניתן גם לנהל עם המטפל שיחת ייעוץ מקדימה, ובה לברר מה גישתו וסגנון הטיפול שלו.

 

שאלות נוספות שניתן לשאול כדי לדעת אם המטפל/ת מתאימ/ה לכם -

ניתן לברר מה מידת זמינותו של המטפל ומה התעריף שהוא גובה, מהו משך הטיפול האופייני אצלו, מדוע הוא אוהב להיות מטפל או כיצד הוא מאמין שיוכל לעזור לך. מומלץ להקשיב לתחושת הבטן בבחירת המטפל. ברוב המקרים ניתן להרגיש כבר בפגישה הראשונה האם יש התאמה טובה בין המטפל למטופל.

מציאת המטפל/ת המתאימ/ה הוא תהליך שעשוי לארוך זמן.

במקרה שלי, עברתי 10 מטפלים עד שמצאתי מערכת יחסים טיפולית טובה ומתאימה עבורי, כזו בה אני חווה צמיחה ומרגישה בה את הביטחון להיות פגיעה. זה היה תהליך מתסכל, אך ברגע שהגעתי למטפלת הנכונה – ידעתי זאת. כתוצאה מכך, היום אני מתקדמת לקראת ריפוי, ואחרי הכל זו המטרה האולטימטיבית של הטיפול.

 

מתורגם מתוך:

6 Questions to Ask a Therapist Before You Make It Official

https://www.healthline.com/health/6-ways-to-know-you-and-your-therapist-are-vibing#1

 


מפרגנים לעמיתים: מה חדש בפסיכולוגיה של ראשון לציון?

נקודה בלב - נתלי אלקובי מזמינה מתמודדים למפגש היכרות לקראת קבוצת טיפול ותמיכה בראשל"צ בגישת CBT.
20:15 - 21:15 בראשון לציון
קבוצת טיפול ותמיכה בטורדנות כפייתית, מיועדת למתמודדים. קבוצה זו הוקמה על מנת לתת מענה למתמודדים עם מוטיבציה לשינוי אך עם קושי כלכלי לממן טיפול פרטני וכמו כן, מתמודדים המעוניינים לפגוש מתמודדים אחרים, על מנת להתמודד יחד, לעזור ולקבל תמיכה ועידוד.
מנחת המפגשים: נתלי אלקובי, פסיכותרפיסטית בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית CBT ובעלת ניסיון עשיר בטיפול בטורדנות כפייתית.
מפגש הכרות ראשוני עם נתלי ללא עלות, במשך חצי שעה, על מנת לבדוק התאמה לקבוצה.
יש להתחייב כל שישה מפגשים מראש. מספר המשתתפים מוגבל. 


 טיפול משפחתי במסגרת עיריית ראשל"צ: מדובר בשירות למשפחות תושבות העיר בלבד, שמתמודדות עם קשיים סביב גיל ההתבגרות. המטפלות המשפחתיות  של השירות פוגשות את המשפחה לטיפול משפחתי, טיפול דיאדי או הדרכות הורים. השירות שייך לאגף הנוער במנהל לשירותיים חברתיים בעירייה. הטיפול המשפחתי מחייב ליווי פרטני למתבגר על ידי עו"ס או פסיכולוג. רח' הרצל 90 - טל: 9487446 או 9487445


 מחפשים פסיכולוגים מומחים ועו"ס קלינים למערך הטיפולי המשלים בראשון לציון

המערך הטיפולי המשלים, מיסודה של העמותה לילדים בסיכון, מזמין אותך פסיכולוגית מומחית או עו"ס קלינית ללמוד ולהתפתח בתחום האוטיזם בתפקוד גבוה בגילאי 7-18. עבודה בצוות רב מקצועי עם העמקה למצבים מנטליים ראשוניים לצד מודעות התפתחותית תפקודית וקוגניטיבית נרחבת. במרכז החשיבה האוטיזם והבנתו ומתוך כך תכלול ויישום של גישות טיפול נרחבות לכל ילד על פי צרכיו.
היקף משרה בין רבע לשליש, שכר נאה והכשרה אינטנסיבית עם טובי המומחים. ניתן לצמוח לתפקידי ניהול. המודעה לגברים ונשים כאחד. העבודה הינה בראשון לציון.
לפרטים בצירוף קורות חיים This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
עבור ערגה כסיף

שאלות אונליין? בואו לקבוצת הפייסבוק שלנו: פסיכולוגים בראשון לציון

 

Google
פסיכולוגים מומלצים בראשון לציון
Rated 5/5 based on 1 reviews

חזרו אלי להכוונה טלפונית !


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות(*)
אימות

הקוד שגוי

תגובות

 

תפריט פסיכותרפיה - מובייל

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג ללא עלות והתחייבות ! צור קשר

מכון טמיר - סניפים

סניף תל אביב

רח' יגאל אלון 157
תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il

 

סניף חיפה

רח' ניצנים 5
מרכז הכרמל
חיפה, 3435427