פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים מומלצים | המלצות מומחים מאומתות 2020

דרג פריט זה
(334 הצבעות)
המלצה על פסיכולוג קליני המלצה על פסיכולוג קליני

איך מוצאים פסיכולוגית קלינית מומלצת?

או פסיכותרפיסט קרוב אלי, שיילחם יחד איתי על השגת מטרות הטיפול?

 

אם מתגבשת בך החלטה להתייעץ עם איש/ת מקצוע,

אנו מציעים לך להיעזר במקצועיות והניסיון שלנו

ומזמינים אותך לשיחת Matching טלפונית מושקעת.

בשיחה נזהה ברזולוציה אופטימלית

את הכתובת הטיפולית  -

להתאמת פסיכולוג/ית בתל אביב,

או בקליניקות העמיתות של המכון בכל הארץ.

אנחנו זמינים פה כל יום,

מהבוקר עד הערב

ונשמח לעזור,

 

תודה ובהערכה,

צוות מכון טמיר תל אביב

 

072-3940004

 

 

 

 משחף

צוות מכון טמיר תל אביב, 2019 

איך בוחרים מטפל מומלץ שמתאים לך?

במאמר קצר ובהיר זה ננסה להבין איך להתקדם בדרך אל ייעוץ פסיכולוגי, טיפול CBT או דינמי, בעלות חברתית, קרוב למקום מגוריכם, עם מטפל/ת שיתאים בדיוק לצרכים שלכם.

 

 

אבל לפני כן, חשוב:

אם הגעת עד הלום וקיבלת החלטה לצעוד במסלול של שינוי,

עשית חלק גדול  בדרך לשיפור המצב ולקבלת עזרה.

לרוב האנשים השלב הזה הכי קשה.

מי הוא פסיכולוג טוב?

עכשיו, בואו נגדיר כבר בשלב זה מהו פסיכולוג/ית טוב/ה, או פסיכותרפיסט/ית טוב/ה:

שיתחבר אליך, שיידע לאן הוא הולך ומה הוא עושה, שיביא בסיום התהליך לתוצאה ברורה של שינוי אישיותי עמיד, שיתמודד בתבונה עם ההתלבטויות שלך וקשת רגשותייך במהלך הדרך, שיבחין אם אתה מבקש להיפרד כי עכשיו קשב ואתה בורח או שבאמת הגיע הזמן לשחרר, שיוכל לומר לך במדויק מה הכיוון הטיפולי שהוא נוקט בו, שיידע להעשיר אותך בתיאוריה כשצריך, בעצות טובות כשצריך, בשתיקה ותסכול כשצריך, במילה טובה כשצריך,  ובקיצור, שיידע להיות אתך שם לפי מה שאתה צריך. פסיכולוג טוב יעזור לך להרגיש שבטיפול פסיכולוגי אפשר לדבר על הכל, אבל יידע גם להגיד את שלו. שלא יהיה שתקן באופן קיצוני, או פטפטן חסר תקנה. שיהיה אקטיבי, ומצד שני שייתן לך להרגיש חופשי לגמרי להתנהל בדרך ובקצב שלך.

 

מי אמר שקל להיות פסיכולוג?:-)

 

 

קדימה לקריאה, איתן טמיר

פסיכולוגים קליניים מומלצים בכפר סבא 

 

בואו נלך עקב בצד אגודל ונענה על ארבע השאלות

הכי חשובות באתגר של בחירת מטפל נפשי מהר ומדויק: 

טיפול מוזל או יקר?

 מדינת ישראל מציעה טיפול פסיכולוגי ציבורי בעלות מוזלת לכל אדם הרשום לשירותי הבריאות ממלכתי, או קופת חולים. גם מי שאינו רשום כאזרח יכול למצוא טיפול נפשי דרך עמותות כאלה ואחרות (קראו כאן על עלות של טיפול פסיכולוגי ). הנקודה המרכזית היא שעומדת בפניך האפשרות לפנות לקופת חולים ולבקש להיפגש עם איש מקצוע מתחום בריאות הנפש. בשירותי הנפש ניתן לפנות לפסיכותרפיה - כלומר טיפול נפשי, או לפנות לפסיכיאטר - כלומר טיפול שמשלב ליווי תרופתי. בדרך כלל, ברוב הרשויות בישראל, ניתן לפגוש פסיכולוגית קלינית מומחית תוך פרק זמן קצר יחסית, ודאי כאשר המצב מוגדר כמשברי.

מי שמגיש פסיכותרפיה במסגרת קופות החולים (כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית) הם פסיכולוגים קליניים ועובדים סוציאליים קליניים שחתמו על הסדר עם הקופות ומקבלים לטיפול את  מבוטחיהן. לרוב מדובר באנשי מקצוע מצוינים, שרואים את המטופלים בקליניקה הפרטית. עלות הטיפול מוזלת ואפשרית, אין לה תחרות בעולם הטיפול הפסיכולוגי הפרטי:

היא נעה בדרך כלל בין 100 ל-200 ש"ח, תלוי בקופת החולים. הקופה, מצידה, מאפשרת מספר מוגבל של מפגשים אותם היא מסבסדת. אם תרצו להמשיך בטיפול פסיכולוגי עם אותו פסיכולוג קליני תתבקשו לשלם לפי התעריף הפרטי שגובה המטפל.

יש יתרונות לטיפול פסיכולוגי במסגרת קופות החולים:  המחיר נמוך, קיימת וודאות שלא תגיעו לשרלטנים וגם, מגיע לך לקבל משהו מהמדינה. 

לגבי השאר, צריך קצת מזל: ביורוקרטיה, רישום, פקידות מרגיזות, לא קיימת התאמה והכוונה מקצועית למטפל המתאים לאור צרכי המטופל, הרשומות הרפואיות מוקלדות במחשב מוסדי, תור ההמתנה לטיפול פסיכולוגי ממושך  - 150 יום בממוצע, לפי נתוני משרד הבריאות באוקטובר 2018, לפעמים מגהצים כרטיס של קופת החולים בכל מפגש, מספר הפגישות מוגבל ואלה רק החסרונות הבולטים.

כמו בתחומים קליניים משיקים, רפואת שיניים למשל, שירותי בריאות הנפש הציבוריים מציעים מה שאפשרי. ויש הרבה הצלחות. 

אם מתאים לך לפנות לקופת חולים או לשירותי בריאות הנפש של משרד הבריאות, קדימה.

זה בהחלט שווה בדיקה.

 

אם מתאים לך יותר לפנות לפסיכולוג פרטי, נתקדם: 

טיפול פסיכולוגי פרטי קיים כאלטרנטיבה למי שמאפשר לעצמו לשלם ולזכות בדרך כלל באיכות טובה יותר. יחד עם זאת, למרות היחס האישי, עלות מפגש עם פסיכולוג במרכז הארץ נעה בין 350 ל-500 ש"ח לשעה עבור טיפול פסיכולוגי לילדים, בני נוער או מבוגרים. 

זה הצורך עליו מכון טמיר מנסה לענות:

מכון טמיר מציע טיפול פסיכולוגי ופסיכותרפיה איכותיים ביותר - טיפול פסיכולוגי פרטי בכל הארץ, בעלות של 330 ש"ח למפגש - כאלטרנטיבה בין טיפול נפשי הציבורי לבין טיפול פסיכולוגי פרטי שהתרחק מהיכולות הכלכליות שלנו כציבור. כל זה מבלי להתפשר על הרמה המקצועית. 

ניתן לקבל אצלנו טיפול פסיכולוגי לילדים ובני נוער המבוטחים בכללית מושלם ובמקרים רבים, לקבל החזר מהקופה. 

 

בצוות המטפלים של

מכון טמיר תל אביב

30 אנשי מקצוע מנוסים.

המרכז מוכר על ידי משרד הבריאות

כמוסד שמכשיר פסיכולוגים

במסגרת התמחות בפסיכולוגיה קלינית

בארץ פעילים כ-150 אנשי טיפול בקליניקות העמיתות - 

פסיכותרפיסטים או פסיכולוגים מומחים, מומלצים ומוסמכים,

כולנו אנשים שעובדים קשה ואוהבים מאוד להצליח

יחד עם המטופלים שלנו !

קראו על צוות המכון <

Psychotherapy Methods

 

קליניקות עמיתות של מכון טמיר בישראל

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בירושלים

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בחיפה והקריות

פסיכולוגים מומלצים בבאר שבע 

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בכרמיאל והצפון

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בראשון לציון

פסיכולוגים ומטפלים בחולון

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בנס ציונה, מזכרת בתיה ורחובות

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים באשדוד

פסיכולוגים מומלצים הוד השרון וכפר סבא

פסיכולוגים ברעננה

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בראש העין

פסיכולוגים מומלצים בפתח תקווה

פסיכולוגים מומלצים בהרצליה

פסיכולוגים מומלצים בנתניה

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בפרדס חנה, חדרה וכרכור

פסיכולוגים מומלצים בזכרון יעקב

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים במודיעין, רעות ומכבים

פסיכולוגים מומלצים באשקלון

אנחנו גם בקליניקות עמיתות בבת ים,  רמת גן , גבעתיים, עמק חפר, בינימינה ובגליל. 

 

טיפול נפשי מסורתי או חדשני?

 

טיפול דינמי

המון ביקורת מוטחת כלפי גישת הטיפול הפסיכודינמית, שצמחה והתפתחה מתוך עבודתו הפסיכואנליטית של זיגמונד פרויד.

אבל אם לומר את הדיעה המקובלת, כפי שרוב הפסיכולוגים רואים אותה, טיפול פסיכולוגי טוב בגישה דינמית מעניק התבוננות מעמיקה ביותר, שאין לה אח ורע בעולם הטיפולי, בהקשרו הרחב ביותר.

טיפול פסיכולוגי דינמי נותן הסתכלות רחבה ומקיפה ביותר על האדם ועל התמודדויותיו. הנפש שלנו, כמו קשיש שמהלך ברחוב, צועד לאיטו. נכון, המהירות מבורכת, אבל בהיעדר סבלנות של המטפל, דחיפה מעודדת, מכוונה טובה, עלולה לגרום לזקן שלנו ליפול, לשבור רגל. הוא מתאשפז ומתעכב שנה שנתיים עד המפגש הטיפולי הבא. פסיכולוגים דינמיים יגידו שעדיף להתקדם לאט ולהתעכב בדרך למטרה המיוחלת, מאשר להאיץ בנפש ולהבריח אותה משינוי פסיכולוגי. 

מרבית הטיפולים דינמיים של המאה ה- 21 הם טיפולים קצרי מועד, ממוקדים  ומוכווני תוצאות. רובם גם מוכחים כיעילים במחקרים קליניים מבוקרים.

האתגר שלכם הוא למצוא פסיכולוג קליני שמבין עניין, להתחבר לאיש מקצוע עם העמקה וחשיבה אנליטית אך עם קומוניקציה בגובה העיניים, שיידעו לדבר כמו קואוצ׳רים או מדריכים בתחום ידע ספציפי, ובמקביל יבינו אתכם הכי עמוק שאפשר.

אבל, למי שאין מספיק סבלנות (טיפול דינמי נחשב ארוך יחסית), ומתקשה לראות את ההשלכות הילדות המוקדמת על חיינו הבוגרים, מומלץ לבדוק טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, או CBT.

מה ההבדלים בין טיפול דינמי ל-CBT? <

 

 

טיפול CBT

בקצרה, טיפול CBT מתמקד באופן מרכזי המחשבות, בהתנהגות וברגשות, עוסק בהתנסויות בהווה הרבה יותר מבעבר, מוגדר כעבודה צוותית של מטפל ומטופל ובעיקר מבוסס על ממצאים מחקריים אמפיריים, שנבדקו בתנאים קליניים מבוקרים.

CBT מתבסס בדרך כלל על פרוטוקולים שבאמצעותם ולאורם עובד המטפל, פרוטוקולים טיפוליים מעשיים שעובדים יפה עם קשיים ספציפיים.

שימו לב, חשוב לציין שרוב המטפלים בישראל לא הוכשרו להעביר טיפול פסיכולוגי קוגניטיבי התנהגותי, כך שכדאי לבדוק את עניין ההסמכה קודם להתחלת התהליך (ישנן מספר תכניות הכשרה שצוברות ניסיון ותאוצה, כמו התכנית לטיפולי CBT בווינגייט  או התכניות בתל השומר, בשניידר ועוד).

אנשי CBT אדוקים טוענים כי השיטה מתאימה להתמודדות עם כל סוג של בעיה, אבל הקונצנזוס המקצועי הוא כי מומלץ להיעזר ב-CBT כאשר אתם מתמודדים עם סימפטום או אוסף סימפטומים מוגדר, כמו התקפי חרדה , הפרעה טורדנית כפייתית (OCD)  או פוביות שונות.

להפרעות אישיותיות מעמיקות יותר, כמו חרדת נטישה או ניתוק רגשי, "דיירי קבע" בנפשם של רבים, מומלץ לפנות לטיפול פסיכולוגי פסיכודינמי.

 

פסיכותרפיה עם מטפל או מטפלת?

המחקר לא מעיד על כיוון חד משמעי בנושא העדפה מגדרית של המטפל.

לכן, מה שמרגיש לך יותר נוח יהיה כנראה מתאים יותר. יחד עם זאת, צריך לשים לב ולהתעכב על נטיית הלב שמולידה את הבחירה הזו. למשל, אם את מחפשת טיפול פסיכולוגי, וברור לך שזה יהיה עם גבר ולא עם אשה, כדאי לשאול מדוע (לא מומלץ להסתפק בתשובה "אני לא מסתדרת עם נשים..").

יתכן שתקשורת עם גברים זורמת ונוחה לך יותר, אבל התמודדות במשעולי הטיפול הפסיכולוגי דווקא עם פסיכולוגית עשויה להאיר זוויות ולהעלות למודעות נקודות שיישארו בחשיכה בטיפול עם גבר, ולהיפך. 

CBT מעניק פחות חשיבות למגדר המטפל, אך בטיפול דינמי, בו העבודה הטיפולית ממוקדת גם בציר יחסי ההעברה , קיימת חשיבות ומשמעות להתפתחות הטיפול לאור הזהות המגדרית של המטפל והמטופל.

החשיבה הפסיכודינמית עוסקת רבות בהמשגה מגדרית, גם בגישות עכשוויות, לא רק אצל פרויד. למשל, ז'אק לאקאן שמדבר על 'חוק האב', או ג'יימס מאן בטיפול דינמי קצר טווח, אשר מבחין בין 'זמן אמא' ל'זמן אבא'. בעולם של טיפול קבוצתי דינמי, קבוצה טיפולית נתפסת כ'אמא ראשונית', או כרחם, ונבחנים בה כל העת מיתוסים וארכיטיפים המשקפים שחזור פסיכולוגי.

המושגים הללו עלולים להישמע לך ארכאיים, אך המציאות הטיפולית מראה שטמונים בהם עומק והבנה חשובים, ואפילו קריטיים, להתבוננות פסיכולוגית מעמיקה בדרך לשינוי טיפולי.

באופן טבעי, אנחנו מחפשים אנשים שדומים לנו. לכןחשוב לציין שמומלצת סובלנות: ההבדלים בינך לבין המטפל - בגיל, במין או ברקע התרבותי -  עשויים דווקא לעזור לך להתבונן על החיים מנקודת ראות שונה.

 

אז פסיכותרפיה מומלצת? עבור מי? סיבכנו את התמונה?

בכל הכנות, על השאלה הזו  אין תשובה חד משמעית במאמר אינטרנטי חד-כיווני.

מענה אמיתי לאיתור המטפל שהכי מתאים לך מחייב לכל הפחות שיחה טלפונית מכווינה.

פונים רבים יוצרים עמנו קשר בכדי להתייעץ לגבי בחירת טיפול פסיכולוגי מתאים ואנחנו מנסים לעשות את המיטב כדי לעזור, גם אם התהליך הטיפולי לא מתקיים במכון טמיר. 

 

במכון טמיר תוכלו לתאם טיפול פסיכותרפויטי יעיל,

איכותי ומקצועי עם מגוון מטפלים מומלצים,

במכון טמיר ת"א או בקליניקות עמיתות בכל הארץ

עם מטפלים במגוון שיטות,

פסיכותרפיה אישית ואינטימית תאפשר לכם

להתמודד טוב יותר,

ללמוד על עצמכם ולהנות יותר מהחיים (שחיים רק פעם אחת).

יחד נתאים עבורכם את שיטת הטיפול שהכי מתאימה לכם,

תוך התחייבות לחיסכון משמעותי בעלויות!

 

072-3940004

 

 

שלכם תמיד,

 

צוות מכון טמיר 

 

 

 

 

 

 

 

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

חדשות ועדכונים

מכון טמיר מוכר על ידי מועצת הפסיכולוגים כמוסד שמכשיר פסיכולוגים קליניים. בואו להכיר!

יוהנה ליטבק | פסיכולוגית חינוכית מומחית ברעננה | טיפול לילדים ובני נוער יוהנה ליטבק | פסיכולוגית חינוכית מומחית ברעננה | טיפול לילדים ובני נוער יוהנה ליטבק היא פסיכולוגית חינוכית מומחית, מטפלת בקליניקה עמיתה של מכון טמיר, בה היא מקיימת טיפול פסיכולוגי לילדים ובני נוער ברעננה.     רקע אישי וניסיון מקצועי שמי יוהנה ואני פסיכולוגית עם מעל 17 שנות ניסיון. למדתי... More detail
איילת בורוכוב | MSW מטפלת פרטנית וזוגית | מכון טמיר תל אביב איילת בורוכוב | MSW מטפלת פרטנית וזוגית | מכון טמיר תל אביב איילת בורוכוב היא פסיכותרפיסטית בדרום תל אביב, עובדת סוציאלית קלינית ועמיתת מכון טמיר. פרטי השכלה תואר ראשון W.S.B בעבודה סוציאלית, המכללה האקדמית אשקלון (בהצטיינות יתרה) הסמכה בשיטת "12 הצעדים" לטיפול בהתמכרויות, הרשות... More detail
יעל ימיני | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב יעל ימיני | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב יעל ימיני היא פסיכולוגית בתל אביב בהתמחות קלינית במכון טמיר;  בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת ליידן שבהולנד; את התואר הראשון סיימה יעל בהצטיינות במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית תל אביב יפו; בימים אלו לומדת... More detail
קארין רדי | פסיכולוגית קלינית מומחית בכרמל | מכון טמיר חיפה קארין רדי | פסיכולוגית קלינית מומחית בכרמל | מכון טמיר חיפה   קארין רדי   שמי קארין רדי, אני פסיכולוגית קלינית מומחית בחיפה; עמיתת מכון טמיר; מטפלת בגישה פסיכודינמית ומשלבת כלים מתחום הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי. יש לי ניסיון רב בעבודה עם בני נוער ומבוגרים המתמודדים עם משברי... More detail
אבי שרוף | פסיכולוג קליני מומחה מדריך | מכון טמיר תל אביב אבי שרוף | פסיכולוג קליני מומחה מדריך | מכון טמיר תל אביב   אבי שרוף הוא פסיכולוג קליני מדריך בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה,יועץ קליני במכון טמיר; מרצה בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת ת"א; בתוכנית לפסיכותרפיה באוניברסיטת חיפה; בתוכנית לפסיכותרפיה ממוקדת באוניברסיטת בר... More detail
שני פיצ'ו-פרלורנזוס | MSW מטפלת פרטנית בתל אביב שני פיצ'ו-פרלורנזוס | MSW מטפלת פרטנית בתל אביב שני פיצ'ו-פרלורנזוס   שמי שני פיצ'ו-פרלורנזוס, אני עובדת סוציאלית בעלת תואר שני (M.S.W) בהצטיינות יתרה במסלול פרט, ילד ומשפחה; דוקטורנטית לעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל; מטפלת מוסמכת בת״א ועמיתת מכון טמיר; כמו כן,... More detail
רון ארגמן | פסיכולוג בהתמחות קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב רון ארגמן | פסיכולוג בהתמחות קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב   רון ארגמן שמי רון ארגמן, אני פסיכולוג בהתמחות קלינית בתל אביב; בעל תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית במיקוד מבוגרים מהמכללה האקדמית ת"א יפו ותואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה ובפילוסופיה מאוניברסיטת בן גוריון; טיפול... More detail
רויטל רווה | מטפלת קוגניטיבית התנהגותית | מכון טמיר תל אביב רויטל רווה | מטפלת קוגניטיבית התנהגותית | מכון טמיר תל אביב רויטל רווה מטפלת CBT עו״ס קלינית MSW   שמי רויטל רווה, אני עובדת סוציאלית קלינית, בעלת תואר שני (MSW) מטעם אוניברסיטת תל אביב, פסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית (CBT) בתל אביב, עמיתת מכון טמיר, מדריכת סטודנטים ומרצה.   ... More detail
נופר פימנטל-לביא | עו״ס קלינית MSW ומטפלת | מכון טמיר תל אביב נופר פימנטל-לביא | עו״ס קלינית MSW ומטפלת | מכון טמיר תל אביב נופר פימנטל-לביא    על עצמי שמי נופר ואני עובדת סוציאלית קלינית ומנחת קבוצות, בעלת ניסיון טיפולי של כ- 15 שנה.  עובדת כמטפלת במרכז "חכמת נשים" בהנהלתה של ד"ר ענת גור, המרכז הינו מרכז טיפולי מוביל בישראל בתחום הייעוץ... More detail
לירון שניר | M.S.W, פסיכותרפיסטית מומחית | מכון טמיר תל אביב לירון שניר | M.S.W, פסיכותרפיסטית מומחית | מכון טמיר תל אביב  לירון שניר היא פסיכותרפיסטית מוסמכת בתל אביב , חברת צוות ההדרכה במכון טמיר; בעלת תואר שני M.S.W בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת בר אילן;  בוגרת לימודי התוכנית לפסיכותרפיה פסיכודינמית באוניברסיטת תל אביב. מטפלת... More detail
שלי וגנר | פסיכולוגית קלינית מומחית בכפר סבא ובהוד השרון שלי וגנר | פסיכולוגית קלינית מומחית בכפר סבא ובהוד השרון שלי וגנר היא פסיכולוגית קלינית מומחית בכפר סבא, במסגרת קליניקה עמיתה של מכון טמיר בשרון; בעלת תואר שני (M.A.) בפסיכולוגיה קלינית מהאוניברסיטה העברית בירושלים.   ניסיון מקצועי עשיתי את התמחותי הקלינית בשירותי הייעוץ ל... More detail
ענבר קונטס | פסיכותרפיה דינמית בתל אביב וטיפול אונליין ענבר קונטס | פסיכותרפיה דינמית בתל אביב וטיפול אונליין   ענבר קונטס היא פסיכותרפיסטית בגישה פסיכודינמית בתל אביב, עובדת סוציאלית קלינית (MA) במכון טמיר; מטפלת באינטרנט (סקייפ / זום); תלמידת המסלול לפסיכותרפיה פסיכואנליטית באוניברסיטת תל אביב.     אני מאמינה אני מאמינה... More detail
ד״ר איה גולן | טיפול לילדים, נוער ומבוגרים | מכון טמיר בצפון ת״א ד״ר איה גולן | טיפול לילדים, נוער ומבוגרים | מכון טמיר בצפון ת״א ד״ר איה גולן   שמי איה גולן, אני מרצה בביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב; במחקר ה- PhD בעבודה סוציאלית התמחיתי בהיבטים קליניים של לידה שקטה (stillbirth), תוך התמקדות בנושאים הקשורים בהתמודדות הרגשית עם האובדן ברמה ... More detail
אפרת גינס פיינמסר | פסיכולוגית קלינית מדריכה | מכון טמיר תל אביב אפרת גינס פיינמסר | פסיכולוגית קלינית מדריכה | מכון טמיר תל אביב אפרת גינס פיינמסר היא פסיכולוגית קלינית מומחית בתל אביב, מדריכה, בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה; בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן. אחראית על ההתמחות הקלינית במכון טמיר תל אביב, אמונה על הקשר של המכון... More detail
מור צח מוכתר | מנהלת אזור חולון בת ים והשפלה | מכון טמיר תל אביב מור צח מוכתר | מנהלת אזור חולון בת ים והשפלה | מכון טמיר תל אביב   מור צח מוכתר שמי מור צח מוכתר, אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה בהצטיינות מהאוניברסיטה הפתוחה;  החל מאוקטובר 2018 לומדת לתואר שני במגמה לפסיכולוגיה חינוכית. אני עובדת 6 שנים במכון טמיר, כמנהלת איזור, ומתאמת טיפול ... More detail
מיכל קליין | פסיכותרפיסטית מומחית (MSW) בגליל התחתון מיכל קליין | פסיכותרפיסטית מומחית (MSW) בגליל התחתון מיכל קליין היא עובדת סוציאלית קלינית ובוגרת התוכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית מאוניברסיטת חיפה; כיום עובדת בפרקטיקה פרטית כעמיתת מכון טמיר במושב שרונה בצפון; מדריכה סטודנטים ואנשי מקצוע ובמקביל לומדת לקראת תואר שלישי... More detail
יאיר לוי | פסיכולוג קליני מומחה במזכרת בתיה | טיפול דינמי ו-DBT יאיר לוי | פסיכולוג קליני מומחה במזכרת בתיה | טיפול דינמי ו-DBT יאיר לוי הוא פסיכולוג קליני מומחה בגדרה ורחובות (תואר ראשון בבן גוריון, תואר שני במכללה האקדמית של תל אביב). טיפל 6 שנים בבית החולים "זיו" בצפת, מראשית דרכו כמתמחה ועד לתפקיד פסיכולוג אחראי במחלקת אשפוז יום למבוגרים. עובד... More detail
אלון נירגד גיא | מתמחה בפסיכולוגיה קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב אלון נירגד גיא | מתמחה בפסיכולוגיה קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב אלון נירגד גיא הוא מתמחה בפסיכולוגיה קלינית בתל אביב, במסגרת מכון טמיר; טיפול פסיכולוגי אונליין ופנים אל פנים.   לימודים והכשרה את השכלתי רכשתי באוניברסיטת תל אביב - אני מאסטרנט בפסיכולוגיה קלינית-מחקרית ובוגר תואר ראשון... More detail
דלית ביירון זקס | עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית ברחובות דלית ביירון זקס | עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית ברחובות דלית ביירון זקס היא עו״ס קלינית, פסיכותרפיסטית ברחובות וביבנה, במסגרת קליניקות עמיתות של מכון טמיר.   ניסיון מקצועי בעלת ניסיון חיים עשיר ורב תחומי, אופטימית מטבעי, מתחברת לאנשים ועוזרת להם. מטפלת במרפאה לבריאות הנפש... More detail
עדי נבו | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (.M.A) במכון טמיר תל אביב עדי נבו | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (.M.A) במכון טמיר תל אביב   עדי נבו היא פסיכולוגית בהתמחות קלינית בתל אביב; בעלת תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל אביב; את התואר הראשון בפסיכולוגיה למדה באוניברסיטה העברית בירושלים. את שני התארים סיימה עדי בהצטיינות.     ... More detail

לאן ממשיכים מכאן?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר הוא מוסד מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות להסמכת פסיכולוגים קליניים

רח' יגאל אלון 157 ת״א, 6745445 

972-72-3940004

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר
הצהרת נגישות

 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר 2019