פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים מומלצים | המלצות מומחים מאומתות 2019

דרג פריט זה
(319 הצבעות)
המלצה על פסיכולוג קליני המלצה על פסיכולוג קליני

איך מוצאים פסיכולוגית קלינית מומלצת?

או פסיכותרפיסט קרוב אלי, שיילחם יחד איתי על השגת מטרות הטיפול?

 

אם מתגבשת בך החלטה להתייעץ עם איש/ת מקצוע,

אנו מציעים לך להיעזר במקצועיות והניסיון שלנו

ומזמינים אותך לשיחת Matching טלפונית מושקעת.

בשיחה נזהה ברזולוציה אופטימלית

את הכתובת הטיפולית  -

להתאמת פסיכולוג/ית בתל אביב,

או בקליניקות העמיתות של המכון בכל הארץ.

אנחנו זמינים פה כל יום,

מהבוקר עד הערב

ונשמח לעזור,

 

תודה ובהערכה,

צוות מכון טמיר תל אביב

1-800-509-809

 

 משחף

צוות מכון טמיר תל אביב, 2019 

איך בוחרים מטפל מומלץ שמתאים לך?

במאמר קצר ובהיר זה ננסה להבין איך להתקדם בדרך אל ייעוץ פסיכולוגי, טיפול CBT או דינמי, בעלות חברתית, קרוב למקום מגוריכם, עם מטפל/ת שיתאים בדיוק לצרכים שלכם.

 

 

אבל לפני כן, חשוב:

אם הגעת עד הלום וקיבלת החלטה לצעוד במסלול של שינוי,

עשית חלק גדול  בדרך לשיפור המצב ולקבלת עזרה.

לרוב האנשים השלב הזה הכי קשה.

מי הוא פסיכולוג טוב?

עכשיו, בואו נגדיר כבר בשלב זה מהו פסיכולוג/ית טוב/ה, או פסיכותרפיסט/ית טוב/ה:

שיתחבר אליך, שיידע לאן הוא הולך ומה הוא עושה, שיביא בסיום התהליך לתוצאה ברורה של שינוי אישיותי עמיד, שיתמודד בתבונה עם ההתלבטויות שלך וקשת רגשותייך במהלך הדרך, שיבחין אם אתה מבקש להיפרד כי עכשיו קשב ואתה בורח או שבאמת הגיע הזמן לשחרר, שיוכל לומר לך במדויק מה הכיוון הטיפולי שהוא נוקט בו, שיידע להעשיר אותך בתיאוריה כשצריך, בעצות טובות כשצריך, בשתיקה ותסכול כשצריך, במילה טובה כשצריך,  ובקיצור, שיידע להיות אתך שם לפי מה שאתה צריך. פסיכולוג טוב יעזור לך להרגיש שבטיפול פסיכולוגי אפשר לדבר על הכל, אבל יידע גם להגיד את שלו. שלא יהיה שתקן באופן קיצוני, או פטפטן חסר תקנה. שיהיה אקטיבי, ומצד שני שייתן לך להרגיש חופשי לגמרי להתנהל בדרך ובקצב שלך.

 

מי אמר שקל להיות פסיכולוג?:-)

קדימה לקריאה, איתן טמיר

פסיכולוגים קליניים מומלצים בכפר סבא 

 

בואו נלך עקב בצד אגודל ונענה על ארבע השאלות

הכי חשובות באתגר של בחירת מטפל נפשי מהר ומדויק: 

טיפול מוזל או יקר?

 מדינת ישראל מציעה טיפול פסיכולוגי ציבורי בעלות מוזלת לכל אדם הרשום לשירותי הבריאות ממלכתי, או קופת חולים. גם מי שאינו רשום כאזרח יכול למצוא טיפול נפשי דרך עמותות כאלה ואחרות (קראו כאן על עלות של טיפול פסיכולוגי ). הנקודה המרכזית היא שעומדת בפניך האפשרות לפנות לקופת חולים ולבקש להיפגש עם איש מקצוע מתחום בריאות הנפש. בשירותי הנפש ניתן לפנות לפסיכותרפיה - כלומר טיפול נפשי, או לפנות לפסיכיאטר - כלומר טיפול שמשלב ליווי תרופתי. בדרך כלל, ברוב הרשויות בישראל, ניתן לפגוש פסיכולוגית קלינית מומחית תוך פרק זמן קצר יחסית, ודאי כאשר המצב מוגדר כמשברי.

מי שמגיש פסיכותרפיה במסגרת קופות החולים (כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית) הם פסיכולוגים קליניים ועובדים סוציאליים קליניים שחתמו על הסדר עם הקופות ומקבלים לטיפול את  מבוטחיהן. לרוב מדובר באנשי מקצוע מצוינים, שרואים את המטופלים בקליניקה הפרטית. עלות הטיפול מוזלת ואפשרית, אין לה תחרות בעולם הטיפול הפסיכולוגי הפרטי:

היא נעה בדרך כלל בין 100 ל-200 ש"ח, תלוי בקופת החולים. הקופה, מצידה, מאפשרת מספר מוגבל של מפגשים אותם היא מסבסדת. אם תרצו להמשיך בטיפול פסיכולוגי עם אותו פסיכולוג קליני תתבקשו לשלם לפי התעריף הפרטי שגובה המטפל.

יש יתרונות לטיפול פסיכולוגי במסגרת קופות החולים:  המחיר נמוך, קיימת וודאות שלא תגיעו לשרלטנים וגם, מגיע לך לקבל משהו מהמדינה. 

לגבי השאר, צריך קצת מזל: ביורוקרטיה, רישום, פקידות מרגיזות, לא קיימת התאמה והכוונה מקצועית למטפל המתאים לאור צרכי המטופל, הרשומות הרפואיות מוקלדות במחשב מוסדי, תור ההמתנה לטיפול פסיכולוגי ממושך  - 150 יום בממוצע, לפי נתוני משרד הבריאות באוקטובר 2018, לפעמים מגהצים כרטיס של קופת החולים בכל מפגש, מספר הפגישות מוגבל ואלה רק החסרונות הבולטים.

כמו בתחומים קליניים משיקים, רפואת שיניים למשל, שירותי בריאות הנפש הציבוריים מציעים מה שאפשרי. לא אחת יש הפתעות טובות.

אם מתאים לך לפנות לקופת חולים או לשירותי בריאות הנפש של משרד הבריאות, קדימה.

זה בהחלט שווה בדיקה.

 

אם מתאים לך יותר לפנות לפסיכולוג פרטי, נתקדם: 

טיפול פסיכולוגי פרטי קיים כאלטרנטיבה למי שמאפשר לעצמו לשלם ולזכות בדרך כלל באיכות טובה יותר. יחד עם זאת, למרות היחס האישי, עלות מפגש עם פסיכולוג במרכז הארץ נעה בין 350 ל-500 ש"ח לשעה עבור טיפול פסיכולוגי לילדים, בני נוער או מבוגרים. 

זה הצורך עליו מכון טמיר מנסה לענות:

מכון טמיר מציע טיפול פסיכולוגי ופסיכותרפיה איכותיים ביותר - טיפול פרטי, בכל הארץ, בעלות של 300-330 ש"ח למפגש - כאלטרנטיבה בין טיפול נפשי הציבורי לבין טיפול פסיכולוגי פרטי שהתרחק מהיכולות הכלכליות שלנו כציבור. כל זה מבלי להתפשר על הרמה המקצועית. 

ניתן לקבל אצלנו טיפול פסיכולוגי לילדים ובני נוער המבוטחים בכללית מושלם ולקבל החזר מהקופה. 

 

בצוות המטפלים של

מכון טמיר תל אביב

30 אנשי מקצוע מנוסים.

המרכז מוכר על ידי משרד הבריאות

כמוסד שמכשיר פסיכולוגים

במסגרת התמחות בפסיכולוגיה קלינית

(נתון חשוב שמעיד על האיכות המקצועית של מכון טמיר -

מועצת הפסיכולוגים אינה ממהרת, בלשון המעטה, להכיר

במכונים פרטיים כארגונים שמכשירים פסיכולוגים מומחים)

בארץ פעילים כ-150 אנשי טיפול בקליניקות העמיתות - 

פסיכותרפיסטים או פסיכולוגים מומחים, מומלצים ומוסמכים,

כולנו אנשים שעובדים קשה ואוהבים מאוד להצליח

יחד עם המטופלים שלנו !

קראו על צוות המכון <

Psychotherapy Methods

 

קליניקות עמיתות של מכון טמיר בישראל

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בירושלים

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בחיפה והקריות

פסיכולוגים מומלצים בבאר שבע 

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בכרמיאל והצפון

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בראשון לציון

פסיכולוגים ומטפלים בחולון

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בנס ציונה, מזכרת בתיה ורחובות

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים באשדוד

פסיכולוגים מומלצים הוד השרון וכפר סבא

פסיכולוגים ברעננה

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בראש העין

פסיכולוגים מומלצים בפתח תקווה

פסיכולוגים מומלצים בהרצליה

פסיכולוגים מומלצים בנתניה

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים בפרדס חנה, חדרה וכרכור

פסיכולוגים מומלצים בזכרון יעקב

פסיכולוגים ומטפלים מומלצים במודיעין, רעות ומכבים

פסיכולוגים מומלצים באשקלון

אנחנו גם בקליניקות עמיתות בבת ים,  רמת גן, גבעתיים, עמק חפר, בינימינה ובגליל. 

 

טיפול נפשי מסורתי או חדשני?

 

טיפול דינמי

המון ביקורת מוטחת כלפי גישת הטיפול הפסיכודינמית, שצמחה והתפתחה מתוך עבודתו הפסיכואנליטית של זיגמונד פרויד.

אבל אם לומר את הדיעה המקובלת, כפי שרוב הפסיכולוגים רואים אותה, טיפול פסיכולוגי טוב בגישה דינמית מעניק התבוננות מעמיקה ביותר, שאין לה אח ורע בעולם הטיפולי, בהקשרו הרחב ביותר.

טיפול פסיכולוגי דינמי נותן הסתכלות רחבה ומקיפה ביותר על האדם ועל התמודדויותיו. הנפש שלנו, כמו קשיש שמהלך ברחוב, צועד לאיטו. נכון, המהירות מבורכת, אבל בהיעדר סבלנות של המטפל, דחיפה מעודדת, מכוונה טובה, עלולה לגרום לזקן שלנו ליפול, לשבור רגל. הוא מתאשפז ומתעכב שנה שנתיים עד המפגש הטיפולי הבא. פסיכולוגים דינמיים יגידו שעדיף להתקדם לאט ולהתעכב בדרך למטרה המיוחלת, מאשר להאיץ בנפש ולהבריח אותה משינוי פסיכולוגי. 

מרבית הטיפולים דינמיים של המאה ה- 21 הם טיפולים קצרי מועד, ממוקדים  ומוכווני תוצאות. רובם גם מוכחים כיעילים במחקרים קליניים מבוקרים.

האתגר שלכם הוא למצוא פסיכולוג קליני שמבין עניין, להתחבר לאיש מקצוע עם העמקה וחשיבה אנליטית אך עם קומוניקציה בגובה העיניים, שיידעו לדבר כמו קואוצ׳רים או מדריכים בתחום ידע ספציפי, ובמקביל יבינו אתכם הכי עמוק שאפשר.

אבל, למי שאין מספיק סבלנות (טיפול דינמי נחשב ארוך יחסית), ומתקשה לראות את ההשלכות הילדות המוקדמת על חיינו הבוגרים, מומלץ לבדוק טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, או CBT.

מה ההבדלים בין טיפול דינמי ל-CBT? <

 

 

טיפול CBT

בקצרה, טיפול CBT מתמקד באופן מרכזי המחשבות, בהתנהגות וברגשות, עוסק בהתנסויות בהווה הרבה יותר מבעבר, מוגדר כעבודה צוותית של מטפל ומטופל ובעיקר מבוסס על ממצאים מחקריים אמפיריים, שנבדקו בתנאים קליניים מבוקרים.

CBT מתבסס בדרך כלל על פרוטוקולים שבאמצעותם ולאורם עובד המטפל, פרוטוקולים טיפוליים מעשיים שעובדים יפה עם קשיים ספציפיים.

שימו לב, חשוב לציין שרוב המטפלים בישראל לא הוכשרו להעביר טיפול פסיכולוגי קוגניטיבי התנהגותי, כך שכדאי לבדוק את עניין ההסמכה קודם להתחלת התהליך (ישנן מספר תכניות הכשרה שצוברות ניסיון ותאוצה, כמו התכנית לטיפולי CBT בווינגייט  או התכניות בתל השומר, בשניידר ועוד).

אנשי CBT אדוקים טוענים כי השיטה מתאימה להתמודדות עם כל סוג של בעיה, אבל הקונצנזוס המקצועי הוא כי מומלץ להיעזר ב-CBT כאשר אתם מתמודדים עם סימפטום או אוסף סימפטומים מוגדר, כמו התקפי חרדה , הפרעה טורדנית כפייתית (OCD)  או פוביות שונות.

להפרעות אישיותיות מעמיקות יותר, כמו חרדת נטישה או ניתוק רגשי, "דיירי קבע" בנפשם של רבים, מומלץ לפנות לטיפול פסיכולוגי פסיכודינמי.

 

פסיכותרפיה עם מטפל או מטפלת?

המחקר לא מעיד על כיוון חד משמעי בנושא העדפה מגדרית של המטפל.

לכן, מה שמרגיש לך יותר נוח יהיה כנראה מתאים יותר. יחד עם זאת, צריך לשים לב ולהתעכב על נטיית הלב שמולידה את הבחירה הזו. למשל, אם את מחפשת טיפול פסיכולוגי, וברור לך שזה יהיה עם גבר ולא עם אשה, כדאי לשאול מדוע (לא מומלץ להסתפק בתשובה "אני לא מסתדרת עם נשים..").

יתכן שתקשורת עם גברים זורמת ונוחה לך יותר, אבל התמודדות במשעולי הטיפול הפסיכולוגי דווקא עם פסיכולוגית עשויה להאיר זוויות ולהעלות למודעות נקודות שיישארו בחשיכה בטיפול עם גבר, ולהיפך. 

CBT מעניק פחות חשיבות למגדר המטפל, אך בטיפול דינמי, בו העבודה הטיפולית ממוקדת גם בציר יחסי ההעברה , קיימת חשיבות ומשמעות להתפתחות הטיפול לאור הזהות המגדרית של המטפל והמטופל.

החשיבה הפסיכודינמית עוסקת רבות בהמשגה מגדרית, גם בגישות עכשוויות, לא רק אצל פרויד. למשל, ז'אק לאקאן שמדבר על 'חוק האב', או ג'יימס מאן בטיפול דינמי קצר טווח, אשר מבחין בין 'זמן אמא' ל'זמן אבא'. בעולם של טיפול קבוצתי דינמי, קבוצה טיפולית נתפסת כ'אמא ראשונית', או כרחם, ונבחנים בה כל העת מיתוסים וארכיטיפים המשקפים שחזור פסיכולוגי.

המושגים הללו עלולים להישמע לך ארכאיים, אך המציאות הטיפולית מראה שטמונים בהם עומק והבנה חשובים, ואפילו קריטיים, להתבוננות פסיכולוגית מעמיקה בדרך לשינוי טיפולי.

באופן טבעי, אנחנו מחפשים אנשים שדומים לנו. לכןחשוב לציין שמומלצת סובלנות: ההבדלים בינך לבין המטפל - בגיל, במין או ברקע התרבותי -  עשויים דווקא לעזור לך להתבונן על החיים מנקודת ראות שונה.

 

אז פסיכותרפיה מומלצת עבור מי? סיבכנו את התמונה?

בכל הכנות, על השאלה הזו  אין תשובה חד משמעית במאמר אינטרנטי חד כיווני.

מענה אמיתי לאיתור המטפל שהכי מתאים לך מחייב לכל הפחות שיחה טלפונית מכווינה.

פונים רבים יוצרים עמנו קשר בכדי להתייעץ לגבי בחירת טיפול פסיכולוגי מתאים ואנחנו מנסים לעשות את המיטב כדי לעזור, גם אם התהליך הטיפולי לא מתקיים במכון טמיר (למשל, ייעוץ והכוונה על פסיכולוגים מומלצים לחברי קופ"ח כללית או מכבי). 

 

במכון טמיר תוכלו לתאם טיפול פסיכותרפויטי יעיל,

איכותי ומקצועי עם מגוון מטפלים מומלצים,

במכון טמיר ת"א או בקליניקות עמיתות בכל הארץ

עם מטפלים במגוון שיטות,

פסיכותרפיה אישית ואינטימית תאפשר לכם

להתמודד טוב יותר,

ללמוד על עצמכם ולהנות יותר מהחיים (שחיים רק פעם אחת).

יחד נתאים עבורכם את שיטת הטיפול שהכי מתאימה לכם,

תוך התחייבות לחיסכון משמעותי בעלויות!

1-800-509-809

שלכם תמיד,

צוות מכון טמיר 

 

 

 

 

 

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

מכון טמיר מוכר על ידי מועצת הפסיכולוגים כמוסד שמכשיר פסיכולוגים קליניים. בואו להכיר!

דלית ביירון זקס | עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית ברחובות דלית ביירון זקס | עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית ברחובות דלית ביירון זקס היא עו״ס קלינית, פסיכותרפיסטית ברחובות וביבנה, במסגרת קליניקות עמיתות של מכון טמיר.   ניסיון מקצועי בעלת ניסיון חיים עשיר ורב תחומי, אופטימית מטבעי, מתחברת לאנשים ועוזרת להם. מטפלת במרפאה לבריאות הנפש... More detail
שיראל בוטבול | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A) | מכון טמיר תל אביב שיראל בוטבול | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A) | מכון טמיר תל אביב שיראל בוטבול היא פסיכולוגית בהתמחות קלינית בתל אביב; בעלת תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו; את התואר הראשון למדה שיראל בחוגים לפסיכולוגיה וספרות עברית באוניברסיטת בן גוריון שבנגב.     ניסיון... More detail
סינטיה בייר נבון | פסיכולוגית חינוכית בהתמחות קלינית | מכון טמיר תל אביב סינטיה בייר נבון | פסיכולוגית חינוכית בהתמחות קלינית | מכון טמיר תל אביב סינטיה בייר נבון היא פסיכולוגית בהתמחות קלינית בתל אביב; מומחית בפסיכולוגיה חינוכית בישראל (2008); פסיכולוגית בהסמכה להדרכה בפסיכולוגיה חינוכית (2016); מדריכה פסיכולוגים מאבחנים ומטפלים בילדים ומתבגרים בסיכון (2016); פסיכולוגית... More detail
ד"ר צילה סוקוליק | פסיכולוגית קלינית מומחית | מכון טמיר תל אביב ד ד"ר צילה סוקוליק היא פסיכולוגית קלינית מומחית בתל אביב (Ph.D), בעלת תואר שני ודוקטורט, שניהם בפסיכולוגיה קלינית מ-Adelphi university, The Derner Institute of Advanced Psychological Studies. מטפלת במסגרת פרטנית, זוגית וקבוצתית במכון טמיר תל אביב, במגוון של... More detail
איתן טמיר | M.A בפסיכולוגיה ופסיכותרפיסט | ראש מכון טמיר איתן טמיר |  M.A בפסיכולוגיה ופסיכותרפיסט | ראש מכון טמיר   ברוכים הבאים, שמי איתן טמיר, אני בן 45, בעל תואר שני בפסיכולוגיה ומנחה קבוצות בתל אביב;  בוגר לימודי תכנית לפסיכותרפיה ובוגר לימודי הנחיית קבוצות. את לימודי התואר התואר הראשון והשני בפסיכולוגיה סיימתי באוניברסיטת... More detail
לירון שניר | M.S.W, פסיכותרפיסטית מומחית | מכון טמיר תל אביב לירון שניר | M.S.W, פסיכותרפיסטית מומחית | מכון טמיר תל אביב לירון שניר היא  פסיכותרפיסטית מוסמכת בתל אביב, חברת צוות מכון טמיר; בעלת תואר שני M.S.W בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת בר אילן;  בוגרת לימודי התוכנית לפסיכותרפיה פסיכודינמית באוניברסיטת תל אביב. מטפלת בגישה... More detail
בני ספיר | פסיכולוג ילדים ומטפל קוגניטיבי התנהגותי (CBT) בירושלים בני ספיר | פסיכולוג ילדים ומטפל קוגניטיבי התנהגותי (CBT) בירושלים בני ספיר הוא פסיכולוג ילדים בירושלים, מטפל CBT במסגרת קליניקה עמיתה של מכון טמיר במרכז העיר ירושלים.   אני מאמין אני מאמין בטיפול כמקום בו מתאפשרת צמיחה אישית והתפתחות דווקא דרך התמודדות עם משברים. בנקודות זמן כאלו ואחרות... More detail
מיה וינטר פריד | פסיכולוגית תעסוקתית מדריכה | מכון טמיר תל אביב מיה וינטר פריד | פסיכולוגית תעסוקתית מדריכה | מכון טמיר תל אביב   מיה וינטר פריד היא פסיכולוגית תעסוקתית מומחית ומדריכה בתל אביב, בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה ייעוצית-תעסוקתית בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה ובפילוסופיה באוניברסיטת בר אילן.... More detail
ריטה רוזמרין | MSW מדריכה ופסיכותרפיסטית | מכון טמיר תל אביב ריטה רוזמרין | MSW מדריכה ופסיכותרפיסטית | מכון טמיר תל אביב ריטה רוזמרין היא מטפלת מוסמכת בעבודה סוציאלית קלינית בהצטיינות באוניברסיטת בר אילן; פסיכותרפיסטית דינמית בתל אביב; חברה בצוות ההדרכה של מכון טמיר; מנחת קבוצות ומטפלת ביחידה לטיפול זוגי ומשפחתי במרכז הרפואי תל אביב,... More detail
איל גינזבורג | מטפל דינמי ועו"ס קליני MSW | מכון טמיר תל אביב איל גינזבורג | מטפל דינמי ועו     איל גינזבורג הוא עו"ס קליני, פסיכותרפיסט בתל אביב,  במסגרת קליניקה עמיתה של מכון טמיר; בוגר תואר שני בעבודה סוציאלית ב-Wurzweiler School of Social Work, Yeshiva University, New York.    בעל ניסיון פרטני וקבוצתי.   בעברי עבדתי... More detail
טלי פרנקל-הוכמן | פסיכולוגית קלינית מומחית במודיעין מכבים רעות טלי פרנקל-הוכמן | פסיכולוגית קלינית מומחית במודיעין מכבים רעות טלי פרנקל-הוכמן היא פסיכולוגית קלינית מומחית, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר (M.A) ותואר ראשון בפסיכולוגיה (B.A) , שניהם מהאוניברסיטה העברית שבירושלים. מטפלת במסגרת קליניקה עמיתה כפסיכולוגית קלינית במודיעין. &nb... More detail
שלי וגנר | פסיכולוגית קלינית מומחית בכפר סבא והוד השרון שלי וגנר | פסיכולוגית קלינית מומחית בכפר סבא והוד השרון שלי וגנר היא פסיכולוגית קלינית מומחית בכפר סבא, במסגרת קליניקה עמיתה של מכון טמיר בשרון; בעלת תואר שני (M.A.) בפסיכולוגיה קלינית מהאוניברסיטה העברית בירושלים.   ניסיון מקצועי עשיתי את התמחותי הקלינית בשירותי הייעוץ לסטודנט... More detail
יעל ימיני | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב יעל ימיני | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (M.A) במכון טמיר תל אביב יעל ימיני היא פסיכולוגית בתל אביב בהתמחות קלינית במכון טמיר;  בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת ליידן שבהולנד; את התואר הראשון סיימה יעל בהצטיינות במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית תל אביב יפו; בימים אלו לומדת... More detail
נועה רוזן | מטפלת רגשית לילדים, בני נוער ומבוגרים | מכון טמיר תל אביב נועה רוזן | מטפלת רגשית לילדים, בני נוער ומבוגרים | מכון טמיר תל אביב נועה רוזן היא עובדת סוציאלית בעלת תואר שני בהתמחות בילדים ומשפחות (M.A); מדריכת הורים מוסמכת מטעם מכון אדלר; לומדת בתוכנית לפסיכותרפיה פסיכודינמית באוניברסיטת תל אביב. מטפלת בילדים ובני נוער בתל אביב; מטפלת בגישה פסיכודינמית... More detail
אלינור לוי | פסיכולוגית בפרקטיקום קליני | מכון טמיר תל אביב אלינור לוי | פסיכולוגית בפרקטיקום קליני | מכון טמיר תל אביב   אלינור לוי היא פסיכולוגית בפרקטיקום קליני בתל אביב; בעלת תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית ורפואית מאוניברסיטת ELTE; את התואר הראשון במדעי ההתנהגות למדה במכללה האקדמית תל אביב- יפו.   נסיון מקצועי אני עובדת מספר שנים... More detail
עדי נבו | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (.M.A) במכון טמיר תל אביב עדי נבו | פסיכולוגית בהתמחות קלינית (.M.A) במכון טמיר תל אביב   עדי נבו היא פסיכולוגית בהתמחות קלינית בתל אביב; בעלת תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל אביב; את התואר הראשון בפסיכולוגיה למדה באוניברסיטה העברית בירושלים. את שני התארים סיימה עדי בהצטיינות.     ... More detail
ד"ר עידית שלו | פסיכולוגית שיקומית מומחית | מכון טמיר בתל אביב ד    ד"ר עידית שלו היא פסיכולוגית שיקומית מומחית בתל אביב, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מומחית בטיפול קוגניטיבי ההתנהגותי, מאמנת אישית ומוסמכת בפסיכותרפיה מבוססת התמקדות (Focusing). ד״ר שלו היא מטפלת עמיתה של מכון טמיר... More detail
סיון פלג | פסיכולוג בהתמחות קלינית ורפואית ופסיכותרפיסט ברמת גן סיון פלג | פסיכולוג בהתמחות קלינית ורפואית ופסיכותרפיסט ברמת גן   סיון פלג הוא פסיכולוג ברמת גן, עמית מכון טמיר, בהתמחות קלינית ורפואית.  ניסיון מקצועי במסגרת מרפאת ילדים ונוער: טיפלתי באמצעות משחק ויצירה (PLAY-THERAPYׂׂ). העברתי הדרכות הורים והתנסיתי בטיפול דיאדי.    במסגרת התמחותי... More detail
ד"ר אריה לזר | פסיכולוג חברתי-תעסוקתי-ארגוני מדריך במודיעין ד ד"ר אריה לזר, פסיכולוג חברתי-תעסוקתי-ארגוני מומחה ומדריך. עוסק בפסיכולוגיה מזה שלושים שנה. בשלב הראשון עסקתי בהיבטים מערכתיים שונים של האדם בעולם העבודה - מיון, הערכה, הדרכה - במסגרת מערך מדעי ההתנהגות של צה"ל. לאחר שפרשתי... More detail
רונה קופרבוים | עו"ס קלינית ומטפלת DBT | מכון טמיר תל אביב רונה קופרבוים | עו רונה קופרבוים היא עו"ס קלינית, בוגרת אוניברסיטת בר אילן. מטפלת בפסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית בתל אביב במרפאה ציבורית לבריאות הנפש וקנדידטית בתכנית לפסיכואנליזה בגישת פסיכולוגיית העצמי.   כמטפלת בקליניקה עמיתהבמסגרת... More detail

מה בא לך לקרוא היום?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים כמוסד שמכשיר ובוחן מתמחים בפסיכולוגיה קלינית

רח' יגאל אלון 157 ת״א, 6745445 

972-3-6031552

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר
הצהרת נגישות

 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר