פסיכולוגים מומלצים בחולון לילדים, בני נוער ומבוגרים - מכון טמיר

דרג פריט זה
(7 הצבעות)
פסיכולוגים בחולון פסיכולוגים בחולון

טיפול פסיכולוגי בחולון

לילדים, נוער ומבוגרים

מחפשים פסיכולוג/ית מומלץ/ת בחולון? 

המומחים העמיתים במרכז הפסיכותרפי של מכון טמיר בחולון מציעים טיפול פסיכולוגי לילדים, נוער ומבוגרים, טיפול בגישת CBT, שנקראת גם טיפול קוגניטיבי התנהגותי, טיפול רגשי, טיפול זוגי וטיפול דינמי. 

המטפלים שלנו בחולון מומחים ברובם בטיפולים פסיכולוגיים קצרים, ולעיתים גם ארוכי טווח, ליחידים, לזוגות ולמשפחות, וכן למתבגרים ולילדים.  

עלות הטיפול נוחה ביחס לטיפולים בתחום הפרטי: 320 ש״ח בלבד. 

 

הנה מקבץ של חוות דעת אמיתיות על מטפלי מכון טמיר, ובכלל על רוח המכון, שמכשיר כיום מתמחים בפסיכולוגיה קלינית ונחשב כאחד ממרכזי הטיפול המובילים בארץ. 

שווה לקרוא ולהכיר!

 

 

 

 

מתי לפנות לטיפול?

יש לשקול פנייה לייעוץ פסיכולוגי כאשר חשים עצב וחוסר אונים כבדים או ממושכים, כאשר הקשיים הרגשיים מפריעים לתפקוד היומיומי, כאשר פועלים באופן הגורם לנזק עצמי או לנזק לאחרים או כשעולם קשיים רגשיים באינטראקציה עם בני משפחה או חברים קרובים. במקרים קיצוניים יותר, של היעדר תקווה בחיים או  סיכון אובדני, אנו ממליצים לפנות לייעוץ פסיכיאטרי, בו יישקל המשבר והדרכים המתאימות ביותר להשיב את האיזון הנפשי. 

 

האם טיפול פסיכולוגי עובד?

בהחלט כן.

מחקרים אמפיריים רבים מספור תומכים בהיותם של טיפולים פסיכולוגיים יעילים ביותר, זאת בתנאי שהם נעשים נכון, על ידי פסיכולוגים או פסיכותרפיסטים מוסמכים, בעלי תואר שני לפחות, שעברו הכשרה מתמשכת בתחום בריאות הנפש.

פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים ומטפלי CBT מוסמכים שעובדים על בסיס טיפול פסיכולוגי מבוסס ראיות, מטפלים בעיקר באמצעות הישענות על מחקרים מדעיים קפדניים, שנועדו להבטיח טיפול אפקטיבי.

פסיכותרפיסטים בגישה דינמית עובדים בשיטות המבוססות על תיאוריות פסיכודינמיות של התנהגות אנושית ושל אישיות, המדגישות את חשיבות הלא-מודע, חוויות הילדות המוקדמות ותפקיד הרגשות בעיצוב התנהגות

 

עבור אילו בעיות טיפול פסיכולוגי עוזר?

בעיות של דיכאון, חרדה וקשיים אישיים, טיפולים ייחודיים התמודדות עם קשיי הסתגלות לשינויים בחיים, שימוש מופרז אלכוהול, בקנאביס ובסמים, עזרה במשברים משפחתיים וזוגיים, עניינים משפטיים שדורשים אבחון פסיכולוגי, שכול, אבל ואובדן, קשיים של מצבי רוח מתנדנדים, חרדה ומתח, ניהול כאב כרוני על רקע של פציעה או מחלה, עייפות כרונית, קשיים מיניים, בעיות, שינה, אירועים טראומטיים ועוד. 

לפעמים משמש הטיפול הפסיכולוגי מרחב בטוח לצמיחה עצמית, למשל התמודדות עם פחד מהצלחה או עם פרפקציוניזם. 

 

השיטות הטיפוליות שבהן אנו משתמשים הן טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, הקהיה ועיבוד מחדש באמצעות תנועות עיניים (EMDR), מיינדפולנס, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, טיפול דינמי, ייעוץ בגישה במוטיבציונית ועוד

 

מה ההבדל בין טיפול אצל פסיכולוג לטיפול אצל פסיכיאטרים?

פסיכיאטר לילדים לנוער, או פסיכיאטר למבוגרים,