נילי עמוס איטמן | MSW | פסיכותרפיסטית מוסמכת ברמת גן

נילי עמוס איטמן נילי עמוס איטמן

 

נילי עמוס איטמן

 

היי, שמי נילי עמוס איטמן, מטפלת בגישה פסיכודינמית ברמת גן ועמיתת מכון טמיר; בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית בהצטיינות, בוגרת תוכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה פסיכודינמית , מנחת קבוצות מוסמכת. מטפלת בגישה פסיכודינמית תוך שילוב כלים מעולם ה-C.B.T בהתאם לצרכי המטופל.

 

 

השכלה

  • פסיכותרפיה בגישה הדינאמית, אוניברסיטת תל-אביב,

  • לימודי תואר שני, בהצטיינות, ביה"ס לע"ס, אוניברסיטת בר-אילן.

  • לימודי הנחיית קבוצות, אוניברסיטת בר-אילן.

  • לימודי תואר ראשון ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת חיפה.

 

 

ניסיון מקצועי

רכשתי ניסיון רב שנים בעבודה עם מבוגרים בבריאות הנפש בקופ"ח מכבי והשתלמתי במרפאה לבריאות הנפש בפתח תקוה כשלוש שנים, מנחה קבוצות שנים רבות במשרד הביטחון- להורים שכולים, הורים לנפגעי פוסט טראומה, ולצעירים שנפצעו בשרות הצבאי.  בעלת קליניקה פרטית . 

במהלך עבודתי סייעתי לאנשים המתמודדים עם משברי חיים, קושי ביצירת קשרים, קשיים חברתיים, זוגיים, התלבטויות סביב הזהות המינית, קשיים בכניסה להיריון ולאחר לידה, חרדה, דיכאון, אובדנים- שכול, פציעה, בדידות וקשיים נוספים .

 

 

האני מאמינה המקצועי שלי

אני מאמינה שאם את/ה מתמודד/ת עם קשיים אלו או אחרים, חשוב שלא תישאר/י עם זה לבד.

תיתן/י לך את ההזדמנות  למסע טיפולי משותף בכדי ליצור שינוי בחייך. 

 

מבטיחה לך שבשיחה אנושית, פתוחה, מכבדת ולא שיפוטית, נתבונן יחד על המחסומים, הפחדים, הרצונות והחלומות.  נעסוק יחד בתחומים של אהבה, יחסים, זוגיות, יחסים בינאישיים , במשפחה ובעבודה.

 

כל אדם המגיע לטיפול, מלווה בחששות, ובתהיות כמה הטיפול יעזור לו לחולל שינוי בחייו, כמה יתחבר למטפלת ויוכל לתת בה אמון ואני סבורה שזה סוג של קונפליקט המשקף את נפש האדם מצד אחד הרצון להיראות, לקבל הכרה, להצליח לפרוץ את הגבולות של עצמך ולחולל שינוי משמעותי בחייך ומהצד השני עולה הפחד להיפתח, להיחשף, להיפגע, מחסומים רבים שמעכבים את פוטנציאל ההתפתחות האישית הגלומה בכל אדם, מקשים עלינו בקשרים אינטימיים ומגבירים את תחושת הבדידות ותחושת חוסר סיפוק מהמימוש העצמי.

 

לדעתי תחושות אלו הן טבעיות ולגיטימיות וכל אדם זקוק למטפל שיתאים עבורו וירגיש שמולו הוא יכול להרגיש נוח, לתת אמון , לקבל הכרה לחוויה הפנימית הייחודית שלו.   למטפל שיהיה קשוב, אמפאתי ועם יכולת להבין את החוויה הפנימית הייחודית שלך.

 

טיפול נפשי הוא מקום מיוחד בו ניתן להכיר את הנפש, לגעת בכאב בעדינות ולאפשר תחושת הקלה. לספק מקום בטוח ומכיל לעבור תהליך של חקירה פנימית , לקבל אפשרות בקליניקה למטופל לספר, לשתף, להתייעץ, לחקור, להתחבט. ניתנת כאן הזדמנות ייחודית  להכיר את עצמך טוב יותר, עם החוזקות ועם החולשות וללמוד לקבל את עצמך- 

 

"הפרדוקס המסקרן הוא שכשאני מקבל את עצמי כפי שאני , אני יכול להשתנות".

 

ויחד לעבור תהליך של קבלה, הכלה, תמיכה, שמשפיע על תהליכי צמיחה בכל תחומי החיים.

אני כאן, בכדי לסייע לך רגע אחד לעצור במרוץ החיים, להקשיב לך, לאפשר לעצמך להרפות, להביא את עצמך כפי שהנך, לסייע לך להקשיב לאמת הפנימית שלך שלעיתים במהלך החיים חבויה לנו מהעין. להתבונן התבוננות פנימית בחלקים השונים בך ולהתבונן באור חדש על חלקים מסוימים הנתפסים בעיננו כמובנים מאילו.

 

מזמינה לקליניקה כל מי שמוצא את עצמו מתמודד עם מצוקה הפוגעת באיכות חייו , אני מאמינה שבדרך אמיצה משותפת זו , נוכל להקל על המצוקה שלך, נתחבר לכוחות ונוכל יחד  במסע המשותף לצמוח למקום טוב יותר עבורך. 

 

 

 

מענה לכל שאלה

(המענה אנושי, לפעמים לוקח זמן):

התייעצות עם פסיכולוג מטפל

 

קראו המלצות 

 על טיפול במכון טמיר

 

 

נקרא 2592 פעמים

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


שם מלא(*)

חסר שם מלא

השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

מה חדש?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר הוא מוסד מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות להסמכת פסיכולוגים קליניים

נחלת יצחק 32א׳, תל אביב יפו, 6744824

072-3940004

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר

הצהרת נגישות

שעות פעילות:

יום ראשון, 9:00–20:00
יום שני, 9:00–20:00
יום שלישי, 9:00–20:00
יום רביעי, 9:00–20:00
יום חמישי, 9:00–20:00
 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר 2024