חיפוש המטפל המומלץ עבורי:

טיפול ילדים

טיפול פסיכולוגי מומלץ לילדים? פסיכותרפיה לילדים בהכוונה מדויקת

דרג פריט זה
(145 הצבעות)

פסיכותרפיה לילדים בכל הארץ

מחפשים מטפל ילדים מדויק ומנוסה בעלות הגיונית?
טוב שהגעתם למכון טמיר לפסיכותרפיה:
טיפול רגשי לילד, טיפול בקשיים חברתיים ואבחון רגשי לילדים - מכל הלב 
התקשרו לשיחת הכוונה חינם על טיפול פסיכותרפיה מומלץ לילד -
1-800-509-809 
 
אנו מתחייבים בפניכם מראש לעמוד בהצהרה הבאה:
 
child therapy 
 
  • לא פשוט לבוא עם ילד לטיפול, להסביר לו, לקבל את העזרה כהורים ולהתמודד כמשפחה. החל משיחת ההכוונה הראשונית עם בטלפון דרך המפגשים עם מומחה ילדים בטיפול ועד לפרידה, אנו מתחייבים להתייחס אליכם ואל הילד/ה בדיוק כפי שהיינו מצפים שיתייחסו לילדינו שלנו.
  • נעשה כל מאמץ להיות יעילים, לסיים את הטיפול בפרק זמן קצר ואנו מתחייבים לעלות הנמוכה ביותר של פסיכותרפיה יעילה ואיכותית לילדים. 
  • נוודא שאנו מעודכנים בספרות ובידע המקצועיים החדשים ביותר על פסיכותרפיה לילדים.
  • נהיה הכי מותאמים לצרכים הייחודיים של ילדך. 
  • אנחנו מתחייבים בפניכם להיות הכי טובים, זמינים ונוחים כלכלית שאנחנו יכולים.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי לילדים CBT ומתבגרים ►

פסיכולוג ילדים בתל אביב 

פסיכולוגית ילדים בחיפה 

פסיכולוגית ילדים בבאר שבע 

פסיכולוגית ילדים ברחובות 

פסיכולוגית ילדים בראשון לציון והסביבה 

 
 
 

מה אומרות היועצות בבתי הספר? 

מכון טמיר הנו מכון הנותן מענה למגוון צרכים טיפוליים לילדים, בני נוער ומבוגרים. מעבר להתאמת מטפל\ת מתאימים, המכון נותן טיפול מעולה ומקצועי במחיר הוגן ומתחשב. כיועצת חינוכית ומדריכה בשפ"י פניתי מספר פעמים להתייעצויות ובקשות להנחות מסוימות עבור משפחות שידן אינן משגת לשלם מחיר מלא ותמיד קיבלו את בקשותי. מטופלים שהפניתי למכון היו מרוצים מהטיפול המקצועי שקיבלו וחלקם עדיין ממשיכים לקבל. איתן בעל המכון, קשוב לשיח והתייעצויות על מקרים חריגים ומגיע גם לשיחות עם מתבגרים בנושא התבגרות בריאה ומניעת התנהגויות בסיכון. והכל בהתנדבות ומהלב הרחב... מומלץ בחום, מיכל

קראו עשרות המלצות הורים, יועצות בבתי ספר ופסיכולוגים לילדים

רק הורים לילדים יכולים להבין באמת את ההרגשה של אמא ואבא שמתלבטים האם לפנות לייעוץ פסיכולוגי לילדים, אצל פסיכולוג או פסיכולוגית ילדים.

זו הרגשה לא קלה, כי על אף שהיום טיפול פסיכולוגי נתפס כנורמטיבי ושכיח, עדיין קשה לנו לקבל את הרעיון שאנו כהורים מתקשים לתת לילד את המענה הנדרש באופן עצמאי. הרי בכל דבר אנחנו עושים מאמצים עצומים כדי לאפשר לילדים סביבה פסיכולוגית טובה ורגישה יותר מכפי שהייתה לנו (ואל תתבלבלו: לכולנו יש תלונות על הסביבה הפסיכולוגית שגדלנו בה..).
כל מי שעוסק במקצועות הטיפול הנפשי יודע עד כמה חשובה תקופת הילדות. מבוגרים רבים, אם לא רובם, מגיעים לטיפול רגשי בגיל מבוגר בגלל בעיות וקשיים חרדת בחינות, טראומות שעברו, חינוך לא הולם, קשיים חברתיים שלא טופלו, יחסים בעייתיים עם משפחת המוצא, עם חברת השווים, פחדים של ילדים (למשל פחד מבלונים), פוביות, משברים, והרשימה עוד ארוכה, כידוע. סביר להניח שלו טופלו אותם בוגרים בזמן האמיתי, בתקופת הילדות, לא היו סוחבים איתם את הטראומות לתקופת הבגרות ולחיים בכלל.

 
 

מתי לפנות למטפל ילדים ?

ילדים נוטים לפתח בקלות סימפטומים גופניים לקשיים רגשיים וחברתיים, כך שלא קשה לזהות מתי ילד נמצא במצוקה, לרוב מדובר בתלונות על כאבי בטן וכאבי ראש, אך ניתן יהיה להבחין גם בהזעה, דופק מהיר, תלונות על קושי בנשימה, כאבי שרירים כתוצאה ממתח, רעד, בחילה, סחרחורת, שינויים בהרגלי השינה ולעיתים גמגום וסוגים שונים של תגובות לא רצוניות של השרירים (טיקים). במימד הנפשי נשמע תלונות על פחדים, עצבנות, אפילו התקפי זעם, בכי, הימנעות מעשייה (כולל הליכה לביה"ס), רגישות, בהלה, הגזמה בתגובות, אי שקט ועוד. בנות נוטות יותר לפתח הפרעות אכילה, חרדות ביצוע ופרפקציוניזם. בשלב מאוחר יותר עלולות להופיע הפרעות במצבי הרוח, מרדנות, דימוי עצמי נמוך, חוסר יציבות רגשית, אלימות (גם עצמית), פיתוח אובססיות, טקסים, תלותיות יתר, הסתגרות, דיכאון וחלילה ביטויים אובדניים. לקשיים הנפשיים סיבות רבות, חלקן מולדות וחלקן מושפעות מהסביבה, תפקידו של המטפל הוא למצוא את הסיבות שגרמו למצוקה הנפשית: האם הקושי הוא בסביבת המשפחה, בסביבת ביה"ס, טראומה מתקופת הינקות או מתקופה אחרת, לעיתים היפראקטיביות או הפרעות קשות יותר. בכל המקרים אין להתעלם מתחושות הילד אשר למעשה הינן בגדר קריאה לעזרה, יש לשלול ראשית בעיה פיזיולוגית ולאחר מכן רצוי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע ולא לתת לבעיה להעמיק ולהידרדר במחשבה כי מדובר ב"שלב חולף" (קראו  כאן דוגמא של תכנון טיפול פסיכולוגי לילדים).
 
 
טיפול פסיכולוגי בילדים - פסיכולוג ילדים
 

מתי לפנות להדרכת הורים ?

במקרים רבים ייתכן שיהיה צורך בשילוב הדרכה הורית עם טיפול רגשי לילד, כדי לעזור להורה להבין את מקור הפחדים של הילד, או את הקושי איתו הילד מתמודד. ההורה יקבל הדרכה כיצד לשפר את היחסים עם הילד, כיצד לשמור על גבולות ברורים ועל הורות יציבה, כיצד לעזור לילד לשפר את היחסים בינו לבין סביבתו, לבדוק האם אין "הגנת יתר", האם המצב המשפחתי משתנה (כמו למשל בגירושין) וכיצד להתמודד עם השינויים, ההורה יקבל הדרכה על נקודות חשובות בפסיכולוגיה של ילדים, למשל כיצד לשבח את הילד ולא להאשים אותו. יש לבדוק האם ההורה אינו נמצא בעצמו במצב חרדה כלשהו ואם כן – לעזור לו לזהות את המצב ולטפל בו.
 

טיפול רגשי לילדים

מטפל ילדים מגיע מתוך הכרה עמוקה, הערכה ואהבה לעולם הילדים, ולכן הוא חייב להיות סבלני ולשדר רוגע. עליו לספק לילד מצג נכון של העולם בכלל ושל האירועים הספציפיים אותם חווה הילד בפרט. מלבד העזרה הנפשית המיידית שמטרתה לחלץ את הילד מהקשיים בהם הוא נמצא, כאשר יכיר המטפל את תכונותיו האישיות של הילד, הוא יוכל לעזור לו בצמיחה מדהימה כפרט וילמד אותו כיצד לשים לב ולהתייחס גם לזולת. המטפל ישפר את יכולתו של הילד להסתדר עם סביבתו וליצור מערכות יחסים בריאות – למשל באמצעות בנייה של טבלת עיצוב התנהגות - ובטכניקות נוספות שילוו את הילד בבגרותו ולאורך חייו.
 
לקביעת פגישה לייעוץ
עם פסיכותרפיסט מומחה ילדים או פסיכותרפיסטית מומחית בילדים,
צרו עמנו קשר.
אתם מוזמנים גם להתקשר ולשוחח עמנו טלפונית,
לשיחת הכוונה מקצועית,
ללא כל עלות והתחייבות,
ונשקול יחדיו את הדרך המתאימה והמדויקת ביותר:
 
להשתמע !
 
1-800-509-809
חברי צוות המכון 
 
 

Google

פסיכולוג ילדים מומלץ
Rated 4.95/5 based on 128 reviews
יגאל אלון 157
תל אביב, ישראל 6745445
Phone: 972-3-6031552
Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

חזרו אלי להכוונה טלפונית !


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

תגובות

 

טיפול ילדים - מובייל

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט ללא עלות והתחייבות ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il