טיפול פסיכולוגי לילדים בבאר שבע, אשדוד ואשקלון | המלצות 2019

דרג פריט זה
(13 הצבעות)
טיפול פסיכולוגי לילדים בדרום - המלצות על מטפלים לילדים ובני נוער בבאר שבע והדרום טיפול פסיכולוגי לילדים בדרום - המלצות על מטפלים לילדים ובני נוער בבאר שבע והדרום

 

אם אתם הורים לילדים

בבאר שבע, אשקלון,

דימונה, אשדוד, קריית גת,

עומר והדרום

ומחפשים פסיכותרפיה / טיפול פסיכולוגי לילדים

הגעתם למקום הנכון !

 

בקליניקות העמיתות של מכון טמיר

בדרום הארץ

תמצאו מטפלים לילדים,

מומלצים ומנוסים בטיפול רגשי בילדים ובני נוער

בעלות חברתית  של 300 ש"ח לפגישה

וברמה הגבוהה ביותר

צרו עמנו קשר

לשיחת הכוונה אישית:

1-800-509-809

צוות פסיכולוגים ומטפלים בילדים והדרכת הורים

בקליניקות העמיתות

של מכון טמיר בדרום

 

טיפול רגשי לילד, אשר לא תמיד יודע שיש לו בעיה, אינו יודע כיצד להתמודד עימה ולאו דווקא בחר באופן עצמאי ללכת לטיפול. פסיכולוג ילדים טוב מאפשר לו מרחב בו מתמקדים אך ורק בו, מרחב רגשי שבו הילד אינו צריך לחלוק את תשומת הלב עם אף אחד.  יש לכך אפקטים מרפאים לקשייו הרגשיים של הילד. זאת, בנוסף לעדכון שוטף של ההורים במתרחש בטיפול, בשילוב הדרכת הורים וייעוץ, מתוך הבנת חשיבותם של ההורים בחיי ילדם הצעיר.

 

Clinical Psychologists in Beer Sheva

 

 קראו עשרות המלצות הורים, יועצות בבתי ספר ופסיכולוגים לילדים ! >

 

חשוב לזכור שלילדים יש נפש רכה ולא מגובשת, אשר מתפתחת ומתעצבת כל העת, ולכן חשוב לטפל בהתנהגויות בעייתיות או בקשיים רגשיים מוקדם ככל האפשר, על מנת שלא ישתרשו באישיותו של הילד ויפריעו לו בהמשך חייו. 

אלה כוללים בריונות ברשת, חרם קבוצתי ואלימות גלויה או סמויה עמה מתמודדים ילדים ובני נוער (בהקשר זה, מעניין כי סקר חדש מלמד על כך שילדי אשדוד פחות אלימים ומרגישים יותר מוגנים בהשוואה לילדים בני גילם). 

Child Psychologists in Beer Sheva

מכון טמיר בבאר שבע והדרום פרוש עם קליניקות עמיתות בכל הארץ יודע לסייע להורים ולילדיהם למקד את הקושי, לבחור את הייעוץ המתאים, ולקיים תהליך טיפולי והדרכתי יעיל, קצר ומוזל ככל האפשר.

הפסיכולוגים ומטפלי המכון מנוסים מאוד בעבודה עם ילדים בדרום, גם בעת אירועים בטחוניים כמו 'צוק איתן' או 'עופרת יצוקה' וגם בימי שגרה.

הפעילות הנרחבת של מטפלי הקליניקות של מכון טמיר בבאר שבע, אשדוד, אשקלון והדרום הולידה שפע של המלצות מצד הורים ואנשי מקצוע (המלצות של יועצות חינוכיות בבתי ספר, מטפלים בהבעה ופסיכולוגים לילדים), אותן אתם ממש מוזמנים לקרוא באתר.

 

נשמח לשמוע מכם

מכון טמיר לטיפול בילדים בדרום,

מטפלי הקליניקות העמיתות

1-800-509-809

 

 

מיזם טיפול רגשי לילדים באסותא באשדוד - בית חולים לדובים <

קבוצה חברתית לילדים עם צרכים מיוחדים באשדוד <

ראיון עם ד"ר גליה מורן, ראש המגמה לבריאות הנפש, המחלקה לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בן-גוריון <


אמא מהדרום משתפת:  

פניתי למכון טמיר בעקבות משבר רציני שהתחולל בחייה של בתי הבכורה בת ה- 16.

אבקש לציין את העובדה כי הגב' המקסימה מור צח שנמצאת בחזית המכון ניחנה ביחסי אנוש מעולים, מקצועיות רבה ביכולת לתת מענה בזמן אמת ובכך כיוונה אותי אחרי לא מעט התלבטויות לאביטל רותם הנפלאה ועל כך יישר כוח ותודה ענקית.

באוקטובר 2015, התחלתי טיפול אצל הגב' אביטל רותם ע"מ לסייע לי לצלוח את אחת התקופות הקשות בחייה של בתי הבכורה. פגשתי את אביטל כשהייתי בנקודת השפל הנמוכה בחיי ובחיי בתי. המשבר שהתחולל בחיי בתי גרם לי לתסכול עמוק והרגשתי תקועה מכל בחינה אפשרית. הרגשתי נגררת ונשאבת למקום הזוי, שהיה זר לי. לא באמת ידעתי כיצד לפעול וכמובן כיצד לנהוג במשבר רציני כל כך. בשלב זה היה לי ברור שאיני יכולה להמשיך להתנהל באופן בו התנהלתי עד כה. המפגש השבועי המשותף הפך להיות נקודת האור שלי. קיבלתי פרספקטיבה חדשה על סיטואציות שהיו קשות לי, כיצד לפעול ואיך אני פועלת לפיהן ובכך היא הצליחה כבמטה קסם לגרום לי לראות את הדברים בצורה שונה ונכונה יותר.

לפעמים אנו עומדים בפני קשיים לא צפויים, אך דבר אחד הוא ודאי: השפעתה של אביטל נותרת לכל החיים ומי מאיתנו המחפש תשובות בנבכי נשמתם ימצא אותו אצל אביטל. בזכות הטיפול וההדרכה הנפלאים הצליחה אביטל תוך זמן קצר כבמטה "קסם" לסייע לי ולחולל בנפשי פלאים ובעיקר שקט נפשי.
אביטל הינה מלאך בדמות אישה, אין מילים לתאר כמה נפלאה, מיוחדת ומקצועית שמביאה לתוצאות. בהחלט ניתן לסמוך עליה ואף לצאת מחוזקת. אביטל מסוג האנשים שמחזרים את האמון במין האנושי מקווה שתטיב ותדע לשמר ולהטיב עם הון אנושי ומקצועי זה של אביטל.
מומלצת בחום!!!
ברגשי כבוד,
ג. א.


 

 

 
 
 
 

מידע נוסף

  • סוג הטיפול: טיפול לילדים
  • איזור: דרום
  • עבור מי הטיפול: עבורי, עבור ילדי, עבורנו כזוג, עבור אדם אחר

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר

המלצה על פסיכולוג בתל אביב


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il