טיפול פסיכולוגי וטיפול רגשי לילדים בבאר שבע | המלצות 2019

דרג פריט זה
(23 הצבעות)
טיפול פסיכולוגי לילדים בדרום - המלצות על מטפלים לילדים ובני נוער בבאר שבע והדרום טיפול פסיכולוגי לילדים בדרום - המלצות על מטפלים לילדים ובני נוער בבאר שבע והדרום

 

פסיכולוגים מומלצים לילדים ובני נוער בבאר שבע

 

אם אתם הורים לילדים

בבאר שבע,

ומחפשים פסיכותרפיה / טיפול פסיכולוגי לילדים

הגעתם למקום הנכון !

 

 

 

בקליניקות העמיתות של מכון טמיר

בבאר שבע

תמצאו מטפלים לילדים,

מומלצים ומנוסים בטיפול רגשי בילדים ובני נוער

בעלות חברתית של 320 ש"ח לפגישה

וברמה הגבוהה ביותר

צרו עמנו קשר

לשיחת הכוונה אישית:

1-800-509-809

צוות הפסיכולוגים והמטפלים לילדים והדרכת הורים

בקליניקות העמיתות

של מכון טמיר בבאר שבע

 

טיפול פסיכולוגי לילדים בבאר שבע

למרות שאנחנו כבר אנשים מבוגרים, הורים לילדים, אנחנו מוכרחים להודות שלא תמיד אנחנו מודעים לכך שאנו סובלים מבעיה נפשית או רגשית.

לפעמים אנחנו רואים מה קורה לנו ומתעלמים, לעיתים אנחנו מכחישים ולא מאפשרים לעובדות לבלבל אותנו. רבים מאיתנו משוכנעים לגמרי שאפשר להתמודד לבד עם הכל, או ש״אנחנו הפסיכולוגים הכי טובים של עצמנו״.

אין בעיה.

גם אם אתם ׳סופרמנים׳, וגם אם יש לכם כבר דיעה מגובשת בעד או נגד טיפולים פסיכולוגיים, חשוב לדעת שלילדים שלנו הרבה יותר קשה להצביע על בעיות רגשית שהם חווים-  קשה להם לאמוד את השפעתן, לשיים אותן, לתת להן את ההסבר המציאותי (ילדים נוטים, למשל, להשלים לעצמם חלקים חסרים בפאזל, בעיקר באירועים טראומטיים), חסרות להם יכולות בשלות למצוא דרך עצמאית להתמודד ביעילות וקל וחומר שחסרה להם היכולת לבחור לפנות באופן עצמאי לטיפול פסיכולוגי.

 

 

למה מומלץ לפנות לטיפול רגשי עם פסיכולוג ילדים?

פסיכולוג ילדים טוב ומומחה יאפשר לילד שלך מרחב רגשי בו ממוקד הזרקור אך ורק בו, מרחב נפשי בו הילד אינו צריך לחלוק את תשומת הלב עם אף אחד - אחים, קשיים של הורים, צורך לרצות או להיות ״ילדים טובים״ והם חופשיים מכל תפקיד משפחתי או חברתי אליו הם מחויבים מחוץ לתהליך הטיפולי.

כן, זה יכול להישמע קצת שיפוטי ומכליל, אבל בכל משפחה מעבירים ההורים מסרים מסוימים לילדים. מסרים אלו די עקביים ולילדים שלנו יש אנטנות רגשיות ייחודיות שנועדו לזהות כיצד להתמקם בזווית הנכונה מול ההורים, כדי להרגיש אהובים ובטוחים. 

לטיפול רגשי מקצועי ויעיל יכולות להיות השפעות מרפאות עבור חייו הרגשיים של הילד, בהווה ובעתיד. זאת, בנוסף לעדכון שוטף של ההורים במתרחש בטיפול, בשילוב הדרכת הורים וייעוץ, מתוך הבנת חשיבותם של ההורים בחיי ילדם הצעיר.

 

Clinical Psychologists in Beer Sheva

 

חשוב לזכור שלילדים יש נפש רכה ולא מגובשת, אשר מתפתחת ומתעצבת כל העת, ולכן חשוב לטפל בהתנהגויות בעייתיות או בקשיים רגשיים מוקדם ככל האפשר, על מנת שלא ישתרשו באישיותו של הילד ויפריעו לו בהמשך חייו. 

 

אלה כוללים בריונות ברשת, חרם קבוצתי, דיכאון, חרדה, הפרעות התנהגות ואלימות גלויה או סמויה עמה מתמודדים ילדים ובני נוער (בהקשר זה, מעניין כי סקר חדש מלמד על כך שילדי אשדוד פחות אלימים ומרגישים יותר מוגנים בהשוואה לילדים בני גילם). 

Child Psychologists in Beer Sheva

מכון טמיר בבאר שבע והדרום  פרוש עם קליניקות עמיתות בכל הארץ ויודע כיצד לסייע להורים ולילדיהם למקד את הקושי, לבחור את הייעוץ המתאים, ולקיים תהליך טיפולי והדרכתי יעיל, קצר ומוזל ככל האפשר.

הפסיכולוגים ומטפלי המכון מנוסים מאוד בעבודה עם ילדים בדרום, גם בעת אירועים בטחוניים כמו 'צוק איתן' או 'עופרת יצוקה' וגם בימי שגרה.

הפעילות הנרחבת של מטפלי הקליניקות של מכון טמיר בבאר שבע והדרום הולידה שפע של המלצות מצד הורים ואנשי מקצוע (המלצות של יועצות חינוכיות בבתי ספר, מטפלים בהבעה ופסיכולוגים לילדים), אותן אתם ממש מוזמנים לקרוא באתר.

 

נשמח לשמוע מכם

מכון טמיר לטיפול בילדים בבאר שבע

מטפלי הקליניקות העמיתות

1-800-509-809

 

 

ראיון עם ד"ר גליה מורן, ראש המגמה לבריאות הנפש, המחלקה לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בן-גוריון <


אמא מהדרום משתפת:   

פניתי למכון טמיר בעקבות משבר רציני שהתחולל בחייה של בתי הבכורה בת ה- 16.

אבקש לציין את העובדה כי הגב' המקסימה מור צח שנמצאת בחזית המכון ניחנה ביחסי אנוש מעולים, מקצועיות רבה ביכולת לתת מענה בזמן אמת ובכך כיוונה אותי אחרי לא מעט התלבטויות לאביטל רותם הנפלאה ועל כך יישר כוח ותודה ענקית.

באוקטובר 2015, התחלתי טיפול אצל הגב' אביטל רותם ע"מ לסייע לי לצלוח את אחת התקופות הקשות בחייה של בתי הבכורה. פגשתי את אביטל כשהייתי בנקודת השפל הנמוכה בחיי ובחיי בתי. המשבר שהתחולל בחיי בתי גרם לי לתסכול עמוק והרגשתי תקועה מכל בחינה אפשרית. הרגשתי נגררת ונשאבת למקום הזוי, שהיה זר לי. לא באמת ידעתי כיצד לפעול וכמובן כיצד לנהוג במשבר רציני כל כך. בשלב זה היה לי ברור שאיני יכולה להמשיך להתנהל באופן בו התנהלתי עד כה. המפגש השבועי המשותף הפך להיות נקודת האור שלי. קיבלתי פרספקטיבה חדשה על סיטואציות שהיו קשות לי, כיצד לפעול ואיך אני פועלת לפיהן ובכך היא הצליחה כבמטה קסם לגרום לי לראות את הדברים בצורה שונה ונכונה יותר.

לפעמים אנו עומדים בפני קשיים לא צפויים, אך דבר אחד הוא ודאי: השפעתה של אביטל נותרת לכל החיים ומי מאיתנו המחפש תשובות בנבכי נשמתם ימצא אותו אצל אביטל. בזכות הטיפול וההדרכה הנפלאים הצליחה אביטל תוך זמן קצר כבמטה "קסם" לסייע לי ולחולל בנפשי פלאים ובעיקר שקט נפשי.
אביטל הינה מלאך בדמות אישה, אין מילים לתאר כמה נפלאה, מיוחדת ומקצועית שמביאה לתוצאות. בהחלט ניתן לסמוך עליה ואף לצאת מחוזקת. אביטל מסוג האנשים שמחזרים את האמון במין האנושי מקווה שתטיב ותדע לשמר ולהטיב עם הון אנושי ומקצועי זה של אביטל.
מומלצת בחום!!!
ברגשי כבוד,
ג. א.


 "לראות את הילד מבעד למסך ה-ADHD"

המרכז לשירות פסיכולוגי ומרכז מיל"ה שמחים להזמין אתכם,
אנשי חינוך וטיפול ליום עיון בנושא:
"לראות את הילד מבעד למסך ה-ADHD"
יום שישי | 5.4.19 | 08:30-14:15 | מכללת ספיר
הרשמה בלינק הבא:

https://bit.ly/2SY5xea

 

 

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר

המלצה על פסיכולוג בתל אביב


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

מה בא לך לקרוא היום?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il