חיפוש המטפל המומלץ עבורי:

תפריט CBT

פסיכולוגים מומלצים בבאר שבע? | קראו כאן המלצות - 2018

דרג פריט זה
(22 הצבעות)

מחפשים מטפל מומלץ בבאר שבע, אשדוד, או אשקלון?

בואו איתנו, למכון טמיר בדרום,

מכון שמציע טיפול פסיכותרפויטי פרטי 

בעלות נוחה ואפשרית, בלי פשרות מקצועיות

1-800-509-809

פסיכותרפיה מכניסה תחתיה קשת רחבה ביותר של שיטות טיפוליות, מודלים טיפוליים ווריאציות טיפוליות. טיפול זוגי, משפחתי, טיפול קבוצתי, הם סוגים של פסיכותרפיה. ובאותה המידה, גם השיטות הטיפוליות השונות, כדוגמת טיפול דינמי, טיפול CBT, טיפול קצר מועד, טיפול פסיכואנליטי ורבים נוספים, כולם סוגים של פסיכותרפיה.

beer71

פסיכותרפיה מתאימה לכל אדם החפץ בה, בכל גיל ובכל שלב בחיים, ולהתמודדות עם כל מצוקה וקושי נפשי, כדוגמת חרדות, פוביות, דיכאון, התמודדות עם טראומה, טיפול בהפרעות נפשיות ועוד. מטרת הפסיכותרפיה היא לייצר שינוי משמעותי ויציב בחייו של המטופל, בתפיסתו העצמית, בתחושת המסוגלות שלו, בדרכי ההתמודדות שלו, בכישוריו החברתיים וכיוצא באלה.

כיום, הפסיכותרפיה, סגולותיה ותוצאותיה החיוביות והיציבות מעוגנות במחקרים רבים ובתיאוריה. כמעט ואין מי שעודנו מטיל ספק ביכולת הפסיכותרפיה ליצור שינוי מהותי ויציב בנפש האדם ובחייו, ולכן היא כה רווחת ומוכרת ביתרונותיה בימינו. רבים מגיעים לייעוץ או לטיפול פסיכותרפי לסוגיו השונים בשלב מסוים בחייהם, ומפיקים ממנו רבות. ועם זאת, בדרום הארץ חסרים שירותים של בריאות הנפש. לכן, חשוב לדעת ולהכיר את אפשרות הפסיכותרפיה הזמינה, הנוחה והיעילה לכל צרה, ולהשתמש בה במידת הצורך. חשוב שלא להישאר לבד עם קשיים ארוכי טווח או כאלה המפריעים לאדם להמשיך בשגרת יומו, כיוון ותמיד ניתן למצוא מזור למצוקה.

אתם מוזמנים לשקול יחד אתנו כיצד לבחור מטפל ולקבל הכוונה לטיפול נפשי קצר מועד או ארוך טווח, טיפול נפשי פרטי, ציבורי, או במסגרת ארגון קהילתי.

אנחנו כאן בשבילכם

עם פסיכותרפיה מותאמת אישית 

פסיכותרפיה בבאר שבע, אשדוד, אשקלון והדרום

1-800-509-809

ראיון עם גיל, פסיכולוג קליני במכון טמיר לפסיכותרפיה בדרום:

סיימתי תואר ראשון במדעי ההתנהגות בבאר שבע, באוניברסיטת בן גוריון. בתואר למדתי פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה. לפעמים מציגים את המקצועות השונים האלו כמתחרים אחד בשני. לדעתי, הגישות השונות ונקודות המבט השונות היכולת להבין את מערכת הדרישות החברתיות של האדם, עוזרת בהבנת דרכי ההתמודדות שהוא סיגל לעצמו, ובבחינת דרכי התמודדות חדשות.

לאחר מכן למדתי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית בבן גוריון. הלימודים במגמה הקלינית כללו קורסים הנוגעים לתיאוריות הקשורות להבנת ההתמודדות של אנשים מול לחצים יומיומיים, וגם להבנה וטיפול בפתולוגיות קשות. בנוסף הלימודים כללו עבודה מעשית (פרקטיקום). במסגרת זו טיפלתי בילדים במרפאה לגיל הרך בביה"ח סורוקה, ובמרפאת מבוגרים.

את עבודת התיזה לסיום התואר השני כתבתי בנושא הפערים בסגנונות הורות בין הורים צברים להורים שעלו מחבר העמים.

beer72

בנוסף התמחיתי במשך שנה במרכז הרפואי "לב השרון" לבריאות הנפש (פרדסיה). שם עבדתי במחלקה סגורה פעילה עם אנשים הסובלים ממחלות נפש קשות.

ספר לי על שיטות הטיפול בעזרתן אתה מטפל בילדים?

קיימים מספר סוגי טיפולים. המסגרת הקלאסית היא טיפול פרטני. במסגרת טיפול זה אני נפגש עם הילד פעם בשבוע בקליניקה בתל אביב. במקביל נערכות פגישות עם ההורים בתדירות של פעם בחודש בערך. המוקד בטיפולים אלו הוא הקשיים של הילד. בטיפול אני משלב כלים והבנות מתחום הטיפול הדינמי, ההתייחסותי והקוגניטיבי-התנהגותי והמערכתי. על פי הגישה הדינמית, המטרה בטיפול זה היא ליצור מרחב טיפולי עבור הילד, בו הוא ירגיש בטוח ומוכל. בתוך מרחב זה, בעידוד המטפל, הילד יוכל להתנסות בדרכים רגשיות חדשות להתמודד עם הקשיים, לבסס הבנות, מודעות ולבנות כלים להתמודדות עם הקשיים אותם הוא חווה.

סוג נוסף של טיפול הוא הטיפול הדיאדי. במסגרת טיפול זה אני נפגש עם הילד ואחד מהוריו. לעיתים הפגישות יהיו רק עם אחד ההורים, ובחלק מהטיפולים בכל שבוע הפגישה תיערך עם הורה אחר לסירוגין. במקביל לפגישות אלו נערכות גם פגישות עם זוג ההורים ביחד. המוקד בטיפול זה הוא על הקשר בין ההורה לילד. בחדר הטיפולים אני עוזר להורה ולילד לבנות דפוסי תקשורת רצויים. ההורה מרחיב את הבנתו לגבי הקשיים מנקודת המבט של הילד, ואת צרכיו של הילד.

גישה נוספת, שהופכת להיות יותר ויותר מקובלת ונדרשת היום היא הדרכת הורים. במסגרת זו אני נפגש רק עם ההורים. בפגישות ההורים מביאים את ההתמודדויות היומיומיות ואנו מנסים להבין אותם בדרכים שונות, ולהביא בחשבון את מכלול הלחצים, הקשיים, והכוחות שאיתם באים ההורים ושקיימים במשפחה.

הן סוגי הפניות הכי שכיחות של הורים שפונים אליך בתל אביב?

הורים פונים סביב קשיים של ילדים במסגרות החינוך בת"א – גנים ובי"ס, סביב קשיים המתגלים במעברים – תחילת שנה, מעבר דירה, מעבר בי"ס. הורים גם פונים סביב קשיים חברתיים, פחדים ספציפיים, בעיות התנהגות, וקשיי קשב וריכוז. תהליך ההערכה בתחילת הטיפול נועד להבהיר את כלל הסיבות לפנייה, ואת האופן שבו הטיפול יתמודד איתן.

איפה אתה מטפל כיום?

כיום אני בעיקר מטפל במכון טמיר לפסיכותרפיה בתל אביב ומשלב פעילות במסגרות אחרות, ציבוריות ופרטיות.


 

סטודנטים בבן גוריון או מכללת קיי ומחפשים ייעוץ פסיכולוגי או תעסוקתי? פנו לשירות הייעוץ באוניברסיטת באר שבע:

 http://in.bgu.ac.il/Dekanat/Pages/about-pserv.aspx


 איך מגיע פסיכולוג בהתמחות לבאר שבע? קצת הומור עם סרטון מצוין מתוך "קצרים":

 

 

קראו כמה שאלות ותשובות:

 

 

 kristeva

 

 

Google

פסיכולוג בבאר שבע, פסיכולוג באשדוד, פסיכולוג באשקלון
Rated 5/5 based on 127 reviews

מידע נוסף

  • סוג הטיפול: טיפול פסיכולוגי
  • איזור: דרום
  • עבור מי הטיפול: עבורי, עבור ילדי, עבורנו כזוג, עבור אדם אחר

חזרו אלי להכוונה טלפונית !


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

תפריט CBT - מובייל

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט ללא עלות והתחייבות ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il