פסיכולוגים מומלצים באשקלון | קראו המלצות מאומתות במכון טמיר

פסיכולוגים ומטפלים באשקלון

טיפול פסיכולוגי באשקלון

טיפול רגשי וטיפול CBT לילדים,

בני נוער ומבוגרים

 

יש רגעים בזמן, נקודות, בהם אנחנו מחליטים לפנות לעזרה נפשית.

אפשר להתייחס לרגע הזה כנקודת שפל - אין ספק שהצטברו בו כאבים - אלא שמבחינתי זה גם רגע של כוח ותקווה. 

זה רגע בו אנחנו מחליטים שאנחנו מספיק גדולים כדי להיות קטנים. 

 

מכון טמיר בתל אביב הוא מרכז קליני ארצי שקיים 8 שנים.

אנחנו ממוקמים בקליניקה נרחבת בתל אביב, ובמקביל, מקיימים מזה מספר שנים שיתוף פעולה עם מטפלים ופסיכולוגים מומחים ומומלצים בקליניקות עמיתות באשקלון, בהן ניתן לקבל טיפול פסיכולוגי לילדים, בני נוער ומבוגרים, טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), טיפול זוגי, אבחונים פסיכולוגיים, ייעוץ תעסוקתי, טיפול פסיכולוגי מרחוק ועוד.

אנו מאמינים שטיפול פסיכולוגי הוא תהליך יחיד ומיוחד, לכן יש לנו מנהלת לכל איזור בארץ, שמסננת, ממיינת ובוחרת כל מטפל רגשי או פסיכולוג קליני, כדי שיענה לצרכי מכון טמיר, אותם צרכים שעשו אותנו למכון פסיכותרפיה מוביל, בלתי אמצעי, תוצאתי וכנראה הגדול ביותר בישראל. 

 

 

Clinical Psychologists Tel Aviv

 

הקלינאים שלנו באשקלון פעילים ומעורבים בכל מפגש.

הם שם בשבילכם.

הטיפול מותאם לכל  פונה, ומתקיים בסביבה בטוחה ולא שיפוטית.

הפסיכותרפיסטים שלנו באשקלון מציעים טיפול פסיכודינמי, EMDR, טיפול התנהגותי קוגניטיבי, טיפול זוגי, טיפול מבוסס קשיבות (מיינדפולנס) ועוד. 

 

ותמיד חשוב לדעת עם מי אתם עובדים... 

מכון טמיר בתל אביב מוכר

על ידי מועצת הפסיכולוגים במשרד הבריאות

כמוסד מוסמך להכשרה ובחינת

פסיכולוגים קליניים ותעסוקתיים.

אפילו המבקרים מסכימים

שאין הרבה מקומות כאלה. 

 

 

מטפלי CBT באשקלון

במכון טמיר עובדים הרבה עם טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), גם בתל אביב וגם בקליניקות באשקלון.

שיטת CBT פותחה במקור על ידי הפסיכיאטר האמריקאי אהרון בק ומאז נבחנה לעומק על ידי חוקרים רבים בכל העולם, עבור גילאים שונים: ילדים, בני נוער ומבוגרים. 

מה שמאפיין CBT הוא היותו טיפול פסיכולוג מוגבל בזמן, מובנה, מבוסס ראיות ומכוון למטרות שמגדירים המטפל והמטופל מתחילת הדרך.

טיפול CBT ממוצע אורך משהו כמו 8 עד 24 מפגשים שבועיים. בהתחלה פותח CBT כטיפול בדיכאון ובהפרעות חרדה, אולם השנים וההתנסויות החיוביות בגישה אפשרו להרחיב את יישומה גם לטיפול בנדודי שינה, טיפול רגשי בכאבים כרוניים, טיפול בהפרעות קשב וריכוז (ADHD) ואפילו בהפרעות אישיות מאתגרות ועקשניות.

  

הרעיון העיקרי שמכתיב את המהלך של טיפול CBT הוא שאמונות ומחשבות אוטומטיות שליליות תורמות להתנהגויות, תחושות ורגשות שמסלימות קשיים נפשיים. 

המטפל מזהה ומאתגר את הקוגניציות (המחשבות) השליליות הללו, ויחד עם המטופל מתמיר אותן למחשבות חיוביות ומציאותיות יותר.

 

 

פסיכולוגים ומטפלים לילדים באשקלון 

פסיכותרפיסטים ופסיכולוגים לילדים ומתבגרים לומדים, מודרכים ומוכשרים בהבנה עמוקה של החיים הרגשיים המורכבים של פעוטות בגיל הרך, ילדים, בני נוער, הדרכת הורים, דינמיקה של משפחות ולעיתים גם גורמי תמיכה חינוכיים, כמו מורים ויועצות חינוכיות.

 

כמה עולה טיפול פסיכולוגי לילדים? 

המציאות היא שאין קנה מידה סטנדרטי או מחיר אחיד עבור שעת טיפול פסיכולוגי ילדים ובני נוער. 

מטפלים בוחרים את תעריף השעות הקליניות שלהם על בסיס ניסיונם, הכשרתם וזמינותם, מה שרלוונטי בדיוק כל מקצוע שירותי רפואי או פרא-רפואי אחר.

אצלנו, בקליניקות העמיתות של מכון טמיר באשקלון, בחרנו בעלות שמאפשרת לנו לעבוד עם הפסיכותרפיסטים הטובים ביותר שיש לילדים, נוער והדרכת הורים, בעלות של 320 ש״ח בלבד.  

צוות המטפלות בקליניקות העמיתות של מכון טמיר באשקלון כולל פסיכותרפיסטיות מומחיות בטיפול רגשי לילדים, CBT לילדים, בטיפול קוגניטיבי התנהגותי להתמודדות עם קשיים ספציפיים (כמו פחדים אצל ילדים, הפרעות התנהגות, פוביה מבית הספר, התקף חרדה או קושי עם הרטבה), בהתערבויות במשברים אצל ילדים, על רקע של גירושים, טראומה, אובדן בן משפחה, או חרדות ביטחוניות עקב המצב המשתנה ברצועת עזה והחרדה המתמדת מ׳צבע אדום׳, אותה מכירים כל ילד וילדה שגרים באשקלון. 

 

 

טיפול זוגי 

כן, גם עם מטפלים זוגיים מומחים אנחנו עובדים באשקלון.

טיפול יכול לסייע למטופלים פרטניים אבל גם לזוגות. המטרה היא לפתור בעיות שונות במערכת היחסים ע״י הבנה וזיהוי של האופן בו המחשבות או ההתנהגויות משפיעות על מערכת היחסים. הטיפול גם מעריך ומגדיר מחדש את האתגרים שקשה לפעמים להשיג בקשר, שלאורם בני זוג שופטים את מערכות היחסים שלהם.

בגדול, טיפול זוגי נועד לסייע ולשפר את מערכת היחסים ולצור תקשורת טובה, בריאה ונכונה בין בני הזוג.

מומלץ לפנות לטיפול זוגי בכל שלב במערכת היחסים, בייחוד במקרים בהם חשים בני הזוג צורך לשינוי ולשיפור הדינמיקה בניהם, אבל גם כאשר עולים קשיים זוגיים ואישיים שמשפיעים על מערכת היחסים.

 

 

טיפול בטראומה

בכפר ורבורג, לא רחוק מאשקלון, פעילה קליניקה שלנו בה מוגש טיפול EMDR, טכניקה פסיכותרפית יעילה במיוחד להתמודדות עם מתחים פסיכולוגיים, טראומה, חרדה ודיכאון. זהו טיפול יעיל במיוחד להפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD). 

 

צרו עמנו קשר לשיחת הכוונה אישית בטלפון

והתחילו טיפול מדויק:

 

072-3940004

 

צוות מכון טמיר באשקלון 

 


המלצת הורים על אביטל, מטפלת בקליניקה עמיתה של מכון טמיר באשקלון

פניתי למכון שלכם בעקבות משבר רציני שהתחולל בחייה של בתי הבכורה בת ה- 16.

אבקש לציין את העובדה כי הגב' המקסימה מור צח, שנמצאת בחזית המכון, ניחנה ביחסי אנוש מעולים, מקצועיות רבה ביכולת לתת מענה בזמן אמת ובכך כיוונה אותי אחרי לא מעט התלבטויות לאביטל רותם הנפלאה ועל כך יישר כוח ותודה ענקית. באוקטובר 2015, התחלתי טיפול אצל הגב' אביטל רותם ע"מ לסייע לי לצלוח את אחת התקופות הקשות בחייה של בתי הבכורה. פגשתי את אביטל כשהייתי בנקודת השפל הנמוכה בחיי ובחיי בתי. המשבר שהתחולל בחיי בתי גרם לי לתסכול עמוק והרגשתי תקועה מכל בחינה אפשרית. הרגשתי נגררת ונשאבת למקום הזוי, שהיה זר לי. לא באמת ידעתי כיצד לפעול וכמובן כיצד לנהוג במשבר רציני כל כך. בשלב זה היה לי ברור שאיני יכולה להמשיך להתנהל באופן בו התנהלתי עד כה. המפגש השבועי המשותף הפך להיות נקודת האור שלי. קיבלתי פרספקטיבה חדשה על סיטואציות שהיו קשות לי, כיצד לפעול ואיך אני פועלת לפיהן ובכך היא הצליחה כבמטה קסם לגרום לי לראות את הדברים בצורה שונה ונכונה יותר.

לפעמים אנו עומדים בפני קשיים לא צפויים, אך דבר אחד הוא ודאי: השפעתה של אביטל נותרת לכל החיים ומי מאיתנו המחפש תשובות בנבכי נשמתם ימצא אותו אצל אביטל. בזכות הטיפול וההדרכה הנפלאים הצליחה אביטל תוך זמן קצר כבמטה "קסם" לסייע לי ולחולל בנפשי פלאים ובעיקר שקט נפשי. אביטל הינה מלאך בדמות אישה, אין מילים לתאר כמה נפלאה, מיוחדת ומקצועית שמביאה לתוצאות. בהחלט ניתן לסמוך עליה ואף לצאת מחוזקת. אביטל מסוג האנשים שמחזרים את האמון במין האנושי מקווה שתטיב ותדע לשמר ולהטיב עם הון אנושי ומקצועי זה של אביטל. מומלצת בחום!!! ברגשי כבוד, ג. א.


 

חדשות פסיכולוגיה וטיפול נפשי באשקלון והאיזור

בשעה טובה - הוקם באשקלון מרכז חוסן לטיפול בטראומה - שלא נזדקק, ובכל זאת, שיהיה בהצלחה לצוות המטפלים! 

כתבה וראיונות: השירות הפסיכיאטרי לילדים, בני נוער ומבוגרים במרכז הרפואי ברזילי באשקלון 

 

 

כתיבה: 

איתן טמיר, (MA),

ראש מכון טמיר

 

  

השאר תגובה

מה דעתך? מוזמנים להגיב!

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר הוא מוסד מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות להסמכת פסיכולוגים קליניים

בית פנינת האילון, יגאל אלון 157, תל אביב יפו, 6745445 

072-3940004

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר

הצהרת נגישות

שעות פעילות:

יום ראשון, 9:00–21:00
יום שני, 9:00–21:00
יום שלישי, 9:00–21:00
יום רביעי, 9:00–21:00
יום חמישי, 9:00–21:00
יום שישי, 9:00–13:00
 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר 2021