הדרכת הורים בדרום | ייעוץ להורים בבאר שבע עם המלצות מאומתות !

דרג פריט זה
(10 הצבעות)
הדרכת הורים בבאר שבע, אשדוד, אשקלון הדרכת הורים בבאר שבע, אשדוד, אשקלון

שוקלים לפנות להדרכת הורים בדרום הארץ?

מכון טמיר מציע הדרכה וייעוץ להורים

בקליניקות העמיתות שלנו בדרום:

באר שבע, אשקלון, אשדוד, עומר,

נתיבות, אופקים, עוטף עזה, שדרות ועוד

פנו אלינו לשיחת הכוונה למפגש עם מטפל / ת ילדים מומלצים

בעלות אפשרית ונוחה לכל הורה !

1-800-509-809

החיים מציבים לילדינו שלל התמודדויות, אשר הופכות לעיתים למדירות שינה מעינינו. החל מצמיחת השיניים הראשונות, דרך גמילה מחיתולים, השתלבות בגן ובבית הספר מבחינה לימודית וחברתית ועד לגיל ההתבגרות המורכב, הילד בתקופת החיים הראשונה והכה משמעותית, אינו מפסיק לרגע להתמודד. התמודדויות אלה לעיתים קשות ואינן חלקות, וכשהקטן נתקל בקושי, הוריו חווים אותו כעוצמתי כאילו היה שלהם, ולעיתים אף חמור בהרבה ממה שהוא עבור הילד הצעיר.

 

Clinical Psychologists in Beer Sheva

 

כיום, אין שום סיבה להתמודד לבד עם הקשיים, עם כל ההתמודדויות שאינן "עוברות חלק". בדיוק עבור התמודדויות אלה, קיימת הדרכת ההורים. הדרכת הורים יכולה להיות פגישה חד פעמית, אשר במקרים רבים נותנת להורים תשובות רבות ומאירות עיניים לשאלות קשות, ולעיתים סדרת פגישות ומעקב על התקדמות הקושי. העמיקו את הקריאה בסוגיות של הדרכת הורים !

 

הדרכת ההורים מספקת, בראש ובראשונה, אמפתיה למצב המעשי והרגשי של ההורים, תוך שהיא מסייעת להם להבין כי אינם לבדם בקושי ועד כמה אינם אשמים במצב. לצד זאת, ההדרכה מספקת להורים שלל שיטות מעשיות להתמודדות עם המצב, אשר לרוב נוגעות לקשיים התפתחותיים ולמענה יישומי שנועד לתרום לשינוי בהתנהגות למול הילד או במערכת היחסים איתו.

כלומר, ההורים רוכשים שיטות פרקטיות, טכניקות פעולה, אשר אמורות להטיב עבור הילד את הקושי עימו מתמודד. עבור הורים רבים, הדרכת הורים הינה מעין הדלקת אור בחדר חשוך, כיוון ובעיקר בילדים צעירים- לעיתים שינוי התנהגותי קטן גורר אחריו שינוי משמעותי וגדול.

 

CBT in BEER SHEVA and SOUTHERN ISRAEL

  

מחקרים ובדיקה בשטח מוכיחים כי הדרכת הורים יכולה להכווין את ההורים גם במצבים המורכבים ביותר, של ההתמודדויות הקשות ביותר, מהקטנה ועד לגדולה, תוך אמון בין איש המקצוע להורים ונכונות לעשייה.

 

מצפים לשמוע מכם !

1-800-509-809

המטפלים לילדים של מכון טמיר

בקליניקות העמיתות בבאר שבע,

אשדוד ואשקלון והדרום

 

 


המלצת הורים על אביטל, מטפלת בקליניקה עמיתה של מכון טמיר באשקלון

פניתי למכון שלכם בעקבות משבר רציני שהתחולל בחייה של בתי הבכורה בת ה- 16.

אבקש לציין את העובדה כי הגב' המקסימה מור צח, שנמצאת בחזית המכון, ניחנה ביחסי אנוש מעולים, מקצועיות רבה ביכולת לתת מענה בזמן אמת ובכך כיוונה אותי אחרי לא מעט התלבטויות לאביטל רותם הנפלאה ועל כך יישר כוח ותודה ענקית.
באוקטובר 2015, התחלתי טיפול אצל הגב' אביטל רותם ע"מ לסייע לי לצלוח את אחת התקופות הקשות בחייה של בתי הבכורה. פגשתי את אביטל כשהייתי בנקודת השפל הנמוכה בחיי ובחיי בתי. המשבר שהתחולל בחיי בתי גרם לי לתסכול עמוק והרגשתי תקועה מכל בחינה אפשרית. הרגשתי נגררת ונשאבת למקום הזוי, שהיה זר לי. לא באמת ידעתי כיצד לפעול וכמובן כיצד לנהוג במשבר רציני כל כך. בשלב זה היה לי ברור שאיני יכולה להמשיך להתנהל באופן בו התנהלתי עד כה. המפגש השבועי המשותף הפך להיות נקודת האור שלי. קיבלתי פרספקטיבה חדשה על סיטואציות שהיו קשות לי, כיצד לפעול ואיך אני פועלת לפיהן ובכך היא הצליחה כבמטה קסם לגרום לי לראות את הדברים בצורה שונה ונכונה יותר.

לפעמים אנו עומדים בפני קשיים לא צפויים, אך דבר אחד הוא ודאי: השפעתה של אביטל נותרת לכל החיים ומי מאיתנו המחפש תשובות בנבכי נשמתם ימצא אותו אצל אביטל. בזכות הטיפול וההדרכה הנפלאים הצליחה אביטל תוך זמן קצר כבמטה "קסם" לסייע לי ולחולל בנפשי פלאים ובעיקר שקט נפשי.
אביטל הינה מלאך בדמות אישה, אין מילים לתאר כמה נפלאה, מיוחדת ומקצועית שמביאה לתוצאות. בהחלט ניתן לסמוך עליה ואף לצאת מחוזקת. אביטל מסוג האנשים שמחזרים את האמון במין האנושי מקווה שתטיב ותדע לשמר ולהטיב עם הון אנושי ומקצועי זה של אביטל.
מומלצת בחום!!!
ברגשי כבוד,
ג. א.


 

 

לקריאת עשרות המלצות נוספות של הורים ועמיתים <

האמא שהקימה פורום הורים לילדי הגנים באילת <

 
 
 

מידע נוסף

  • סוג הטיפול: הדרכת הורים
  • איזור: דרום
  • עבור מי הטיפול: עבורי, עבור ילדי, עבורנו כזוג, עבור אדם אחר

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר

המלצה על פסיכולוג בתל אביב


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il