שירלי מוריץ | עו״ס קלינית M.S.W | מטפלת CBT בתל אביב ובת ים

דרג פריט זה
(3 הצבעות)
שירלי מוריץ שירלי מוריץ

שירלי מוריץ היא עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת CBT בתל אביב, במסגרת קליניקה עמיתה מכון טמיר. 

שירלי מתמחה בפסיכותרפיה לנוער וצעירים, מבוגרים והורים. שירלי מתמחה בתחום של טיפול בהתמכרויות, מזה 13 שנה, ומטפלת קוגניטיבית התנהגותית בבת ים ובתל אביב, במסגרת הקליניקות העמיתות של המכון. 

 

נסיון מקצועי

עובדת מול קציני מבחן, בתי ספר, קציני ביקור סדיר, ועוד. בעלת קליניקה פרטית המטפלת בנוער, צעירים ומבוגרים. התמודדות עם משברי חיים האופייניים לכל שלב התפתחותי. מנחה קבוצות בנושא שימוש בסמים יחד עם מכורים נקיים. בעלת ידע בבעיות זהות מינית, פוסט טראומה, פגיעות מיניות, הפרעות אכילה, פגיעות עצמיות, מצבי דיכאון, חרדה, הפרעות אישיות ומחלות נפש.

 

אני מאמינה

אני מאמינה שרוב הקשיים בחיינו נובעים מנושא של קבלה מול דחייה. אני מאמינה שלכל אחד הזכות לחיות את חייו באופן שהוא בוחר תוך שמירה על עצמו והגעה למימוש עצמי. במרוץ המטורף שאנו חיים בו קל לגלוש לדרישות לא הגיוניות מהסביבה ומעצמנו, לשקוע בריכוז עצמי, ללכת לאיבוד במה נכון ומה לא, לאבד את החיבור לעצמנו.

פסיכותרפיה נועדה, בעיניי, לחבר כל אחד לעצמו ולייחודיות שלו, לבחירות שלו, לעזור לו לקבל את עצמו וכאשר מדובר בהורים – לעמוד בתפקיד זה זו תוך יכולת הכלה לילדיהם, כמו שהם כל כך משתוקקים להצליח לעשות, יחד מתן מקום רגשי לקושי.

מתוך תפיסה זו, בטיפול אני משתמשת בכלים שונים הלקוחים מעולם הטיפול, הבנות דינאמיות של היחסים עם הסביבה, כלים של טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT שנועדו להתמודד עם סימפטומים המפריעים בניהול החיים ובעיקר מאמינה שלקשר בין המטפל למטופל יש כוח מרפא.

ליחסים שנבנים בין מטפל למטופל יש כוח להשפיע על תפיסת עולם, על תחושה של קבלה אמיתית, אמפתיה והבנה, תוך הכוונה למימוש עצמי – דברים שכל אחד מאיתנו זקוק להם כבסיס להתפתחות.


אני מאמינה שלכל אחד מגיעה הזדמנות לקבלה עצמית, לתיקון ולחיים טובים יותר ולכן הצטרפתי לצוות של מכון טמיר, שבהתאם לחזונו, מציע ייעוץ נפשי נגיש ומגוון בתל אביב במחיר שווה לכל נפש. תנו לעצמכם את האפשרות לחיים איכותיים וטובים יותר.

 

צרו קשר לתיאום מפגש,

1-800-509-809

שירלי מוריץ

 

 

למכון טמיר,

לפני כשנה הגעתי לטיפול אצלכם כשאני באחת התקופות הקשות של חיי, המציאות איתה נאלצתי להתמודד אז דחפה אותי לנצל כל מאגר כוחות נפש שהיה קיים בי וכשאלו לא הספיקו וחיי התחילו לקרוס החלטתי לפנות לעזרה חיצונית. יד המקרה (או מערכת שיווק אינטרנטית איכותית בשילוב עם מחיר אטרקטיבי) גרמה לכך שהגיע לטיפול אצלכם ושובצתי תחת שירלי מוריץ. במפגשים הראשונים שלי אפילו לא ידעתי אני בעצמי מה הבעיה או איך להתמודד עימה, ותליתי את האשם בסימפטום בו רציתי לטפל, אך עם הזמן שירלי עזרה לי לרדת לעומק הבעיה ולהבין כי אני חי במציאות שאיננה אפשרית. בעזרתה אזרתי את הכוחות להמשיך להתמודד על אף הקשיים הרבים שליוו אותי. כיום באורח שמבחוץ נראה כלא יותר מצירוף מקרים אני מוצא את עצמי מחוץ למציאות אשר עשתה לי כלכך רע- ועם כוחות נפשיים והבנה עצמית חזקים ועוצמתיים יותר מאי פעם. גם כיום לאחר כחודשיים מסיום הטיפול החיים מציבים בפני אתגרים רבים אך אני מלא בכוחות להתמודד עמם.

על כל זאת אני רוצה לתת תודה אישית לשירלי על ההקשבה והתמיכה, היו שבועות שהמפגש היה הדבר היחידי שהחזיק אותי בהם. ותודה עמוקה למכון אשר העניק לי את הפלטפורמה המעולה הזו להיפגש. תמשיכו בעבודת הקודש שאתם עושים.

תודה!!!

א.

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר

המלצה על פסיכולוג בתל אביב


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il