שירלי מוריץ | עו״ס קלינית M.S.W | מטפלת CBT בתל אביב ובת ים

דרג פריט זה
(3 הצבעות)
שירלי מוריץ שירלי מוריץ

שירלי מוריץ היא עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת CBT בתל אביב, במסגרת קליניקה עמיתה מכון טמיר. 

שירלי מתמחה בפסיכותרפיה לנוער וצעירים, מבוגרים והורים. שירלי מתמחה בתחום של טיפול בהתמכרויות, מזה 13 שנה, ומטפלת קוגניטיבית התנהגותית בבת ים ובתל אביב, במסגרת הקליניקות העמיתות של המכון. 

 

נסיון מקצועי

עובדת מול קציני מבחן, בתי ספר, קציני ביקור סדיר, ועוד. בעלת קליניקה פרטית המטפלת בנוער, צעירים ומבוגרים. התמודדות עם משברי חיים האופייניים לכל שלב התפתחותי. מנחה קבוצות בנושא שימוש בסמים יחד עם מכורים נקיים. בעלת ידע בבעיות זהות מינית, פוסט טראומה, פגיעות מיניות, הפרעות אכילה, פגיעות עצמיות, מצבי דיכאון, חרדה, הפרעות אישיות ומחלות נפש.

 

אני מאמינה

אני מאמינה שרוב הקשיים בחיינו נובעים מנושא של קבלה מול דחייה. אני מאמינה שלכל אחד הזכות לחיות את חייו באופן שהוא בוחר תוך שמירה על עצמו והגעה למימוש עצמי. במרוץ המטורף שאנו חיים בו קל לגלוש לדרישות לא הגיוניות מהסביבה ומעצמנו, לשקוע בריכוז עצמי, ללכת לאיבוד במה נכון ומה לא, לאבד את החיבור לעצמנו.

פסיכותרפיה נועדה, בעיניי, לחבר כל אחד לעצמו ולייחודיות שלו, לבחירות שלו, לעזור לו לקבל את עצמו וכאשר מדובר בהורים – לעמוד בתפקיד זה זו תוך יכולת הכלה לילדיהם, כמו שהם כל כך משתוקקים להצליח לעשות, יחד מתן מקום רגשי לקושי.

מתוך תפיסה זו, בטיפול אני משתמשת בכלים שונים הלקוחים מעולם הטיפול, הבנות דינאמיות של היחסים עם הסביבה, כלים של טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT שנועדו להתמודד עם סימפטומים המפריעים בניהול החיים ובעיקר מאמינה שלקשר בין המטפל למטופל יש כוח מרפא.

ליחסים שנבנים בין מטפל למטופל יש כוח להשפיע על תפיסת עולם, על תחושה של קבלה אמיתית, אמפתיה והבנה, תוך הכוונה למימוש עצמי – דברים שכל אחד מאיתנו זקוק להם כבסיס להתפתחות.


אני מאמינה שלכל אחד מגיעה הזדמנות לקבלה עצמית, לתיקון ולחיים טובים יותר ולכן הצטרפתי לצוות של מכון טמיר, שבהתאם לחזונו, מציע ייעוץ נפשי נגיש ומגוון בתל אביב במחיר שווה לכל נפש. תנו לעצמכם את האפשרות לחיים איכותיים וטובים יותר.

 

צרו קשר לתיאום מפגש,

1-800-509-809

שירלי מוריץ

 

 

ראיון עם שירלי מוריץ:

טיפול בבני משפחה של מכורים <

השאר תגובה

מה דעתך? מוזמנים להגיב!

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

מה בא לך לקרוא היום?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים כמוסד שמכשיר ובוחן מתמחים בפסיכולוגיה קלינית

רח' יגאל אלון 157 ת״א, 6745445 

972-3-6031552

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר
הצהרת נגישות

 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר