חיפוש המטפל המומלץ עבורי:

תפריט ייעוץ פסיכולוגי

פסיכותרפיה ברחובות? פסיכולוגים מומלצים ברחובות - הכוונה מדויקת

דרג פריט זה
(70 הצבעות)
פסיכולוגים מומלצים ברחובות, נס ציונה, גדרה פסיכולוגים מומלצים ברחובות, נס ציונה, גדרה

שוקלים להתחיל טיפול ברחובות?

התקשרו לשיחת הכוונה איכותית ומדויקת

לקביעת פגישה עם פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים מנוסים

ברחובות, בגדרה, נס ציונה,  גן יבנה, מושבי וקיבוצי השפלה,

ואנחנו מבטיחים לשקול יחד אתכם את הפתרון המתאים:

1-800-509-809

נשתמע בקרוב,

צוות מכון טמיר בשפלה


google review 5 stars

פסיכולוגים עם כל הלב והנשמה. הרגשתי בבית... סוף סוף מקום שאפשר לדבר בו על הכל. הקטע החזק הוא שאני ספקנית לגבי טיפולים פסיכולוגיים למיניהם, אבל מה שקיבלתי כאן היה הפתעה יוצאת מן הכלל, והכל בעלות שאפילו אני הצלחתי לעמוד בה. ממליצה בחום רב. א.ש., רחובות.  קראו עוד עשרות המלצות <


מכון טמיר לפסיכותרפיה מציע לכם טיפול פסיכולוגי ופסיכותרפיה פרטית בנס ציונה וברחובות, ע"י פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים מומלצים, טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT לילדים ולמבוגרים, טיפול בחרדות ופחדים, טיפול בדיכאון, טיפול ב-OCD, טיפול ממוקד קצר מועד, ייעוץ וטיפול זוגי, טיפול קבוצתי, DBT ברחובות, טיפול בהפרעות אכילה, טיפול פסיכולוגי לילדים טיפול במתבגרים עם פסיכולוג ילדים ברחובות, טיפול רגשי ברחובות עם פסיכולוגית ילדים, טיפול בחרדה חברתית ועוד, וכל זה עם שפע המלצות, בעלות נוחה לכל נפש!

 

טיפול פסיכולוגי ברחובות

כיאה לאחד המרכזים הפעילים בישראל לטיפולי פסיכותרפיה, אנו מתחייבים בפניכם בהתאם לחזון המכון למצוינות, אמינות ומקצועיות:

1. החל משיחת הייעוץ הראשונית בטלפון דרך המפגשים בטיפול ועד הפרידה, אנו מתחייבים להתייחס אליכם בדיוק כפי שאנו מצפים שיתייחסו אלינו ואל אהובינו.

2. נעשה כל מאמץ להיות יעילים, ממוקדים וחדים כדי לסיים את הטיפול בפרק זמן קצר ככל הניתן, בעלות הנמוכה ביותר בטיפול פסיכותרפויטי איכותי ברחובות.

3. נדאג להיות מעודכנים בידע ובכלים המקצועיים החדשים והמוכחים ביותר של טיפולי פסיכותרפיה.

4. נתאים את עצמנו לצרכים הייחודיים שלך. אם צריך, נתייעץ, נפנה לגורם המתאים ונקבל יחד כל החלטה לטובתך בלבד.

5. אנחנו מתחייבים בפניך להיות הכי טובים, זמינים ונוחים כלכלית שאנחנו יכולים.

 

פסיכותרפיסטים מומלצים ברחובות

החיים רצופים אתגרים והתמודדויות. לבחור טיפול פסיכולוגי ופסיכותרפיה, עם מטפל מומחה מומלץ, מתאים ומדויק היא אתגר בפני עצמו. ברחובות יש גיוון באוכלוסיה - מצד אחד משפחות אקדמאיות ממעמד סוציואקונומי גבוה, ומצד שני משפחות מורכבות יותר, אוכלוסיה דתית לפעמים, ואוכלוסיה מוחלשת יותר. ישנן משפחות וותיקות יחסית, קיים צורך להגמיש את סגנון ההורות לצרכי הילד הספציפי, קשיי התנהגות, ההורים הרבה פעמים מצד אחד בשלים יותר אך גם עמוסים ו"עייפים" יותר.

ברחובות יש גם הרבה בני נוער: נוער מוכשר, לפעמים מחונן, ועולות לא אחת שאלות של זהות, חיפוש אוטונומיה, אך גם בגלל האווירה ההישגית- הרבה חרדות, חרדת מבחנים וחרדות ביצוע.

מאחר ויש בעיר משפחות ותיקות יחסית, עולים נושאים משפחתיים ולצידם צורך בהתערבויות בגישה משפחתית-מערכתית, כלומר- התערבויות שלא נוגעות רק לילד שהגיע לטיפול, אלא למערך המשפחתי כולו- לתקשורת המשפחתית, לנושאים הלא מודעים המשפחתיים וכדומה. טיפול כזה יסייע לנו לרכוש כלים בכדי לחולל שינוי אמיתי בחיינו ולהגדיל את רווחת החיים. התקופה עמוסה בבעיות שדורשות אנשי מקצוע מומחים בתחומם: הפרעות קשב וריכוז ADHD, בעיות ביצירת קשר זוגי, פאניקה והתקפי חרדה, פחד מאינטימיות, הפרעות אישיות, בלבול בזהות המינית, טיפול בפוביה, תלישת שיער, משבר נפשי, מחשבות טורדניות, שימוש בסמי פיצוציות והתמכרות לרשת, כל אלה ועוד הם רק דוגמאות לתסמונות שכיחות שמביאים אנשים לפנות לטיפול פסיכולוגי. פניה לטיפול נפשי היא צעד אמיץ והתחלת הדרך שלך ביצירת תמורות ושינויים חיובים בחיים. אם אתם כבר שם- עשיתם לפחות חצי מהדרך. אנחנו יודעים כיצד לצעוד אתכם בהמשכה.

חדש: קבוצת כישורים חברתיים לילדים בראשון לציון ! ►

פסיכולוג קליני מומלץ בגדרה

child therapy rehovot

פסיכותרפיה ברחובות

מכון טמיר מציע לתושבי השפלה (כולל רמלה, מזכרת בתיה, נס ציונה ועוד) מגוון של טיפולים פסיכולוגים עדכניים, לרבות טיפול פסיכולוגי דינמי, טיפול פסיכולוגי קוגניטיבי התנהגותי: CBT למבוגרים ו-CBT לילדים כאחד. הטיפול ניתן על ידי פסיכולוגית קלינית או פסיכולוג קליני מנוסים ואנשי מקצוע נוספים כגון פסיכיאטרים, פסיכותרפיסטים, מטפלים זוגיים ומטפלים בהבעה והפניה לאבחון פסיכולוגי ברחובות.

 

חיבור אישי לטיפול הרגשי המתאים ברחובות

טיפול פסיכולוגי הוא תהליך מורכב וככזה הוא כרוך בעלויות גבוהות. נכון להיום טיפול פרטי אינו נגיש לאנשים רבים מפאת עלויות אלה. מכון טמיר מציע לכם טיפול פסיכולוגי ופסיכותרפיה ברחובות, בהתאמה אישית מדויקת, על ידי פסיכולוגים מומלצים ופסיכותרפיסטים מומחים משיטות הטיפול הפסיכולוגי השונות, בעלויות שניתן לעמוד בהן. לאחר פגישה ראשונה - פגישת האינטייק - יותאם לכם טיפול ומטפל/ת, המתאימים במדויק לצרכים ולרצונות שלכם. הטיפול מתקיים בקליניקה פרטית ברחובות באופן דיסקרטי, נינוח ונעים.

   

אנחנו אוהבים לעזור ונהנים להצליח !  

צרו עמנו קשר לשיחת הכוונה:

1-800-509-809

צוות המטפלים של מכון טמיר ברחובות, גדרה והשפלה

 

קראו כמה שאלות ותשובות מצוינות על טיפול פסיכולוגי ברחובות, ובכלל:

 

 

שיתוף אישי: 

הנחיתי ברחובות טיפול קבוצתי שארך 7 שנים ברצף. הקבוצה נפגשה אחת לשבוע, שעה וחצי למפגש, במקום מרכזי ששכרנו בקרבת רחוב הרצל. בקבוצה השתתפו 8-9 משתתפים קבועים, שהתחלפו במהלך השנים. יוצא מכך שנפגשתי עם כמה עשרות מועמדים לטיפול הקבוצתי, אולי אפילו מאה משתתפים, רובם ככולם תושבי רחובות והאזור.

האם יש מאפיינים ייחודיים של 'רחובותים', שניתן לאפיין אותם בטיפול פסיכולוגי מתמשך? לטעמי ההטרוגניות הייתה מאוד גבוהה, היו שם כל מיני:  גם רחובותים ותיקים, רבים נולדו בעיר, גם סטודנטים וסגלי הוראה ממכון ויצמן ומשלוחת האוניברסיטה העברית, גם עולים משני העשורים האחרונים וכמובן עובדים ובני משפחותיהם מאזור ההיי טק המפותח. השפע האנושי הזה איפשר לקבוצה להיות תמיד עשירה בטעמים ובגוונים.. עבורי כמנחה קבוצות זו הייתה חוויה מרענננת ותמיד אהבתי להגיע ולפגוש את הקבוצה. לא זכור לי שאי פעם הצצתי בשעון לראות מתי מסיימים ולמיטב זכרוני המשתתפים כולם היו מכירי תודה. 

אני קצת מתגעגע. 

איתן טמיר


מה חדש בבריאות הנפש ברחובות והאיזור? 


תכנית חדשה ברחובות לבני נוער המתמודדים עם מצוקה נפשית  <
קבוצת תמיכה לחולות בסרטן - ברחובות:

http://www.be106.net/233/21561


נפתחת קבוצת טיפול לשיפור מיומנויות חברתיות לילדים בכיתות ד'-ו'. הקבוצה תתקיים ברחובות

מוזמנים לצור קשר לפרטים נוספים והרשמה:

שני צוק דייגי

מטפלת באמנות M.A, פסיכותרפיסטית פסיכואנליטית.

0545-655032


פסיכולוג /ית קליני /ת או עו"ס פסיכותרפיסט /ית או מטפל /ת בהבעה בראשון לציון ורחובות - 19.1.2018

היקף המשרה: משרה מלאה ולדוברי רוסית
דרוש /ה פסיכולוג /ית קליני /ת או עו"ס פסיכותרפיסט /ית או מטפל /ת בהבעה אחרי בית ספר לפסיכותרפיה דובר /ת רוסית עם ניסיון למתן פסיכותרפיה (כולל טיפולי בית) לניצולי שואה והקהל הרחב. 
עם פניות לעבודה גם בימי שלישי מהצהריים (יום של הדרכות וישיבות צוות). המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

יחידה חדשה להדרכת הורים לבני נוער בקופ״ח מאוחדת:  ד"ר אלידה מגור – מרפאת מתבגרים מומחית בפסיכיאטריה לילדים ונוער

המרפאה ממוקמת בסניף קופ"ח מאוחדת רח' הרצל 182 ברחובות. טלפון : 08-9482888. פקס : 08-9482889

 

Google

פסיכולוגים ברחובות
Rated 4.85/5 based on 68 reviews

חזרו אלי להכוונה טלפונית !


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

תגובות

 

תפריט פסיכותרפיה - מובייל

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט ללא עלות והתחייבות ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il