מטפלים זוגיים בקריות וצפון הארץ | המלצות מאומתות 2020

דרג פריט זה
(17 הצבעות)
טיפול זוגי בחיפה וצפון הארץ טיפול זוגי בחיפה וצפון הארץ

טיפול זוגי בקריות והצפון

 

התקשרו אלינו לשיחת הכוונה

והתאמת מטפל/ת עם המלצות:

 

072-3940004

 

 

לטיפול זוגי איכותי עם מטפלים ומטפלות זוגיים

במכון טמיר בקריות ובצפון הארץ

 

בואו למפגש ראשוני

עם מטפל/ת זוגי/ת,

שמבינים עניין

בקריות, בכרמיאל ובכל הצפון

 

 

כתיבה: 

איתן טמיר פסיכולוג ומטפל, תמונות

איתן טמיר, (MA),

ראש מכון טמיר;

טוויטר | פייסבוק | בלוג |  Quara | לינקדאין

עריכה אחרונה:

4 לספטמבר 2020 ☑️


 

 

Couples Counseling and Therapy

טיפול זוגי

זוגיות, בין אם הינה בתחילת דרכה ובין אם היא ארוכת שנים, ממלאת תפקידים רבים בחיי האדם.

בן או בת הזוג מהווים, עבור מרבית האנשים, אוזן קשבת, מוקד לתמיכה, להבנה, לחוויות משותפות, לחלומות משותפים ולחיים משותפים. מרגע שהאדם יצא מבית משפחתו הגרעינית, בן או בת זוגו יהיו אלה שילוו אותו לאורך חייו באופן הצמוד ביותר, ובמקרים רבים יהפכו למעין "חצי שני" ובלתי נפרד ממנו.

על אף חשיבותה העצומה בחיי האדם, זוגיות מביאה עימה קשיים רבים בתקופות חיים מסוימות. החל מקשיים שחווה אחד מבני הזוג ומשפיעים על הזוגיות, שלבי הורות ראשונים שלא משאירים זמן לזוגיות, שחיקה הנובעת משגרה, קשיים מינייםמקרי משבר אמון כגון בגידה או התמודדות עם משברי חיים, קשיים בזוגיות במקרים רבים פוגעים באדם בכל תחומי חייו. ובנוסף לכך, פערים בין בני הזוג נוטים ללכת ולהתעצם, אינם נעלמים מעצמם.

מעצם חשיבות הזוגיות בחיי האדם, מובן מדוע כל כך חשוב לטפל בקשיים המציפים את הזוגיות. עם זאת, לא תמיד הקשיים נפתרים בקלות, ולעיתים אינם נפתרים כלל. במקרים אלה, יש מקום לפנות לטיפול זוגי. טיפול כזה, הנעשה ע"י מטפל המנוסה בטיפול בזוגות, עוזר לבני הזוג לשפר את התקשורת ביניהם, את ההבנה ההדדית, לעיתים מאפשר להם לדבר בכנות ובפתיחות לראשונה מזה שנים רבות על רגשותיהם וכאבם. בעזרת המטפל, בני הזוג חוקרים את הפערים שנוצרו ביניהם, את הקשיים שחווים, ומנסים לפתור אותם מהיסוד.

קראו עוד על טיפול זוגי <

לעיתים תוך תקופה קצרה, ולעיתים תוך תקופה ארוכה יותר, מצליחים זוגות רבים לייצב את הזוגיות שלהם, להופכה לשלווה ולמעצימה יותר, בדיוק כפי שצריכה זוגיות להיות. כאשר הטיפול הזוגי מניב תוצאות חיוביות, ניתן לראות השלכות רבות לכך בחיי בני הזוג גם מעבר לזוגיות עצמה, למשל במצב רוח כללי מרומם יותר, בתחושת רוגע ובפחות נטיה לכעס, רגזנות וזעם .

חשוב מאוד שלא להזניח את הזוגיות, אשר בכוחה להפוך את האדם למאושר, יציב ושלו יותר, ובמקרה הצורך לפנות לטיפול זוגי בצפון, המוכר ביכולותיו לשקם זוגיות, לעיתים גם במצבי הרס מתקדמים.

 

טיפול זוגי חד ואיכותי בצפון בעלות הגיונית 

מדוע כדאי לפנות לטיפול זוגי עם עמיתי מכון טמיר בקריות והצפון?

אנו מציעים טיפול זוגי מקצועי ואיכותי, בליווי אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר, בעלות שווה לכל נפש.

אנו עומדים על האיכות המקצועית הגבוהה ביותר שקיימת, ללא פשרות, ויחד עם זאת מאמינים כי לא חייבים לשלם סכומים אסטרונומיים כדי לקדם את הזוגיות שלכם. עלות מפגש פרטי היא 380 ש״ח. 

הלכה למעשה, קשיים ומשברים הם חלק בלתי נמנע מכל מערכת זוגית.

החיים מציבים בפנינו אתגרים מורכבים שיוצרים מתחים בלתי נמענים: הורות, קריירה, פרנסה, בריאות ועוד. מתחים עלולים ליצור ריחוק ותחושה שהמערכת הזוגית אינה תקינה יותר. לכל אחד מאיתנו יש את מערכת הערכים והאמונות שלו כמו גם את דפוסי ההתנהגות שהם תוצר של הבית והסביבה שגדלנו בה, דבר שיוצר באופן טבעי פערים באופן ההסתכלות על דברים לרבות חינוך של הילדים, האופן בו מערכת יחסית אמורה להתנהל וכו. זוגות רבים מתנהלים באופן שמחבל בזוגיות מבלי לתת על כך את הדעת: פגיעה באמון, בעיות בתקשורת, האשמות הדדיות, ביקורת תדירה, כל אלו מכרסמים בחלקות הטובות של הזוגיות ושוחקים את המערכת העדינה הזו.

שיפור התקשורת ולקיחת אחריות אישית

זוגות רבים נוטים לתלות את הבעיות בזוגיות בהתנהגות של הצד השני ולא מוכנים לראות את תרומתם למצב הזוגיות הרעועה. חושב לזכור, שמערכת זוגית מושתתת על דינמיקה בין שני אנשים ולשניהם חלק באינטראקציה זו. זוגות שמרגישים שהזוגיות שלהם עלתה על שרטון אך לא מוכנים לוותר עליה, ייתרמו מתהליך של טיפול זוגי. טיפול יהווה מקום בטוח להעלות את הבעיות באופן שאינו מאיים על הזוגיות.

מסגרת טיפולית

המרחב הטיפולי המוצע במכון מאפשר מסגרת בטוחה להביא את כל מה שעל ליבכם ובכך מאפשר תקשורת בריאה יותר, והחלקים הבריאים והטובים שבזוגיות עשויים לתפוס יותר מקום. כמו כן, טיפול זוגי יכול להתאים לכל זוג שרוצה להעצים את הזוגיות שלו, לשפר את התקשורת וליצור קרבה ואינטימיות גדולים יותר. 

 

התקשרו אלינו לשיחת הכוונה

למטפל/ת זוגי/ת מומלץ

בקליניקות העמיתות שלנו הצפון:

 

072-3940004

 

 

טיפול זוגי בחיפה <

טיפול זוגי בזכרון <

 

 

 

 

 

השאר תגובה

מה דעתך? מוזמנים להגיב!

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

לאן ממשיכים מכאן?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר הוא מוסד מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות להסמכת פסיכולוגים קליניים

רח' יגאל אלון 157 ת״א, 6745445 

072-3940004

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר
הצהרת נגישות

 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר 2020