מדיניות גיוון במכון טמיר | חזון אינטגרטיבי של מכון חברתי 

מדיניות גיוון במכון טמיר

מדיניות הגיוון

במכון טמיר

 

מכון טמיר מזהה את כוח האדם המוכשר והמגוון הפועל בו כיתרון מפתח תחרותי. 

 

הצלחת המכון מהווה השתקפות של האיכויות והמיומנויות של אנשינו ותלויה בה. 

 

אנו מאמינים כי אנשים שמגיעים מתחומים ורקעים שונים יכולים לאתגר זה את זה באופן חיובי ותורם, בתנאי שניתן מקום אמיתי לדעות של כולם/ן.

 

הנהלת המכון מחויבת לזהות, למיין ולשמר את הכישרונות האנושיים הטובים ביותר, על מנת להבטיח מצוינות בשירות פסיכולוגי טיפולי ואיבחוני. 

ניהול גיוון מועיל לאנשים, לצוותים, לחברה הישראלית בכלל וללקוחותינו - מטופלים/ות, מודרכים/ות, מטפלים/ות עמיתים/ות ועובדים/ות.  

 

אנחנו מכירים בכך שכל עובד מביא אלינו את הגוון הייחודי שלו ואנחנו מוצאים בכך ערך רב, שכן המכון חותר להנגיש שיח טיפולי רב-תרבותי, לכל קבוצות החברה הישראלית. 

ראיית העולם שלנו רגישת תרבות, תוך מתן דגש לצרכים של אוכלוסיות מוחלשות ופגיעות יותר.

למשל, במהלך 2019, כאשר התקיימו הפגנות של בני העדה האתיופית בצומת עזריאלי בתל אביב, ניתנה לכל העובדים/ות הזמנה להצטרף להפגנה, כחלק אינהרנטי מיום העבודה. 

דוגמא נוספת היא מחויבותם של המתמחים בפסיכולוגיה קלינית, כחלק מעבודתם, לבחור ארגון חברתי שמספק שירותים פסיכותרפיים ולראיין את המנהל/ת המקצועי/ת, כדי ללמוד על המאפיינים הייחודיים האוכלוסיה הייחודית, כמו שורדות תעשיית הזנות, צעירים יוצאים בשאלה, אוכלוסיית הלהטב״ק ועוד. חיוני עבורנו שכל מטפל ילמד על טיפול פסיכולוגי במרחבים תרבותיים שאינם חלק מעולמו האישי והמקצועי. 

 

מכון טמיר מאמין ביחס מכבד ומוקיר כלפי כל האנשים. אנחנו שואפים ליצירה ולטיפוח של סביבה תומכת ומבינה, בה כל אדם מממש את מירב הפוטנציאל שלו, למרות השוני שלו ובאמצעותו. 

אנו מחויבים להעסיק את האנשים הטובים ביותר על מנת שיעשו את העבודה הטובה ביותר האפשרית. אנו מזהים את החשיבות של שיקוף הגיוון של הלקוחות ושל השווקים שלנו במקום העבודה שלנו. 

היכולות המגוונות ששוכנות בתוך מקום העבודה רווי הכישרונות שלנו ממצבות את המכון בעמדה בה אנו מצפים ומגשימים את הצרכים של לקוחותינו המגוונים, הן מהבית והן ברחבי העולם, באמצעות אספקת מוצרים/שירותים באיכות הגבוהה ביותר. 

 

מכון טמיר מגוון בממדים רבים. הגיוון שלנו חובק שונות עדתית, מגדרית, שפתית, גילית, כזו שנובעת מאוריינטציה מינית, דתית, וכזו שקשורה במעמד סוציו-אקונומי, ביכולות גופניות וקוגניטיביות, בסגנונות חשיבה, בעמדות פוליטיות, בניסיון ובחינוך. אנו מאמינים שאוסף רחב של השקפות חיים עושה אותנו יצירתיים, גמישים, יעילים  ומקצועיים יותר.

מכון טמיר מגייס מטפלים מכל רחבי הארץ. אנו מאמינים שעובדינו, המגיעים משלל רקעים תרבותיים, מעשירים אותנו בידע רב-ערך להבנת מורכבותם הנפשית והחברתית של לקוחותינו. 

 

מנהלים בארגון ערים ומודעים לחשיבות של ניהול הגיוון, על מנת להבטיח שכל העובדים, המדריכים, המטפלים, המתמחים והפרקטיקנים יקבלו יחס הוגן ויוערכו באופן אובייקטיבי.

המכון מחויב להיאבק בסטריאוטיפים חברתיים, הרבה מעבר לשיח המגביל של תקינות פוליטית. 

המכון נלחם באפליה באמצעות שיתוף פעולה עם ארגונים בקהילה, מחלקות לשירותים חברתיים, עמותות ומלכ״רים המסייעים לאוכלוסיות פגיעות. רבות מהפעילויות הללו מתקיימות בהתנדבות או בעלות סימלית. 

 

אנו מחויבים לגיוון כחלק מה- DNA הארגוני, שעובר דרך כלל רמות המכון, מההנהלה הבכירה ועד לסטודנטים/ות הצעירים. 

השאר תגובה

מה דעתך? מוזמנים להגיב!

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


שם מלא(*)

חסר שם מלא

השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

לאן ממשיכים מכאן?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר הוא מוסד מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות להסמכת פסיכולוגים קליניים

נחלת יצחק 32א׳, תל אביב יפו, 6744824

072-3940004

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר

הצהרת נגישות

שעות פעילות:

יום ראשון, 9:00–20:00
יום שני, 9:00–20:00
יום שלישי, 9:00–20:00
יום רביעי, 9:00–20:00
יום חמישי, 9:00–20:00
 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר 2024