טלי פרנקל-הוכמן | פסיכולוגית קלינית מומחית במודיעין מכבים רעות

דרג פריט זה
(2 הצבעות)
טלי פרנקל-הוכמן טלי פרנקל-הוכמן

טלי פרנקל-הוכמן היא פסיכולוגית קלינית מומחית, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר (M.A) ותואר ראשון בפסיכולוגיה (B.A) , שניהם מהאוניברסיטה העברית שבירושלים. מטפלת במסגרת קליניקה עמיתה כפסיכולוגית קלינית במודיעין.

 

ניסיון והכשרה מקצועיים

בעבודתי כפסיכולוגית התנסיתי בעבודה עם קשת רחבה של הפרעות ואוכלוסיות. עשיתי פרקטיקום במרפאת מבוגרים של בי"ח טלביה בירושלים, התמחות במרפאת מתבגרים "מענה" (בטיפול בבני נוער) בירושלים והתמחות נוספת ביחידת אשפוז יום מבוגרים המסונפת למרכז לבריאות הנפש באר יעקב.

לאחר סיום ההתמחות עבדתי במכון תל"ם בקיבוץ גבעת ברנר, שם טיפלתי בילדים ובפעוטות בטיפול במשחק. לאורך השנים זכיתי להכשרה מעמיקה ונרחבת, החל בטיפול במטופלים נורמטיביים ומתפקדים שחווים מצוקה סביב משבר נקודתי או שינויי חיים, דרך מטופלים הסובלים מהפרעות אישיות או הפרעות אכילה שמקשות על תפקודם היומיומי, וכלה במטופלים פסיכוטיים או הסובלים ממחלות נפש חריפות הפוגעות פגיעה של ממש בתפקוד ובאיכות החיים.

בקליניקה שלי במודיעין אני מטפלת בילדים, מתבגרים ובמבוגרים. אני בעלת ניסיון בעבודה עם מקרים מורכבים הדורשים עבודה שוטפת ורציפה מול גורמי טיפול נוספים בקהילה (כמו פסיכיאטרים, דיאטניים, מרכזי שיקום).

 

אני מאמינה

הדרך הטיפולית שמנחה אותי היא בירור מעמיק וממושך של קונפליקטים פנימיים המפעילים את המטופל והבנת דפוסי התקשרות מופנמים המשפיעים על יחסיו עם הסביבה. זאת בתוך קשר יציב ובטוח שמהווה מיכל עבור המטופל לגדילה ולהיכרות מעמיקה ואמיצה עם עצמו. כמו כן, אני מקיימת על פי הצורך טיפולים קצרי מועד וממוקדים ומשלבת כלים משיטת ה-CBT וטכניקות של מיינדפולנס, בהם הוכשרתי במהלך שנות ההתמחות, לשם שיפור היכולת לוויסות רגשי או להתמודדות עם תסמינים נקודתיים.

לתיאום מפגש צרו קשר

1-800-509-809

טלי פרנקל-הוכמן

 

 

 

CLINICAL PSYCHOLOGISTS IN MODIIN

 

מס' רישיון פסיכולוגית בפנקס:  85439

מס' רישיון מומחית: 33878

 

השאר תגובה

מה דעתך? מוזמנים להגיב!

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

מה בא לך לקרוא היום?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים כמוסד שמכשיר ובוחן מתמחים בפסיכולוגיה קלינית

רח' יגאל אלון 157 ת״א, 6745445 

972-3-6031552

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר
הצהרת נגישות

 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר