טלי פרנקל-הוכמן | פסיכולוגית קלינית מומחית במודיעין מכבים

טלי פרנקל-הוכמן טלי פרנקל-הוכמן

טלי פרנקל-הוכמן, פסיכולוגית קלינית מומחית, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר (M.A) ותואר ראשון בפסיכולוגיה (B.A) , שניהם מהאוניברסיטה העברית שבירושלים. מטפלת במסגרת קליניקה עמיתה כפסיכולוגית קלינית במודיעין.

בעבודתי כפסיכולוגית התנסיתי בעבודה עם קשת רחבה של הפרעות ואוכלוסיות. עשיתי פרקטיקום במרפאת מבוגרים של בי"ח טלביה בירושלים, התמחות במרפאת מתבגרים "מענה" (בטיפול בבני נוער) בירושלים והתמחות נוספת ביחידת אשפוז יום מבוגרים המסונפת למרכז לבריאות הנפש באר יעקב. לאחר סיום ההתמחות עבדתי במכון תל"ם בקיבוץ גבעת ברנר, שם טיפלתי בילדים ובפעוטות בטיפול במשחק. לאורך השנים זכיתי להכשרה מעמיקה ונרחבת, החל בטיפול במטופלים נורמטיביים ומתפקדים שחווים מצוקה סביב משבר נקודתי או שינויי חיים, דרך מטופלים הסובלים מהפרעות אישיות או הפרעות אכילה שמקשות על תפקודם היומיומי, וכלה במטופלים פסיכוטיים או הסובלים ממחלות נפש חריפות הפוגעות פגיעה של ממש בתפקוד ובאיכות החיים.

בקליניקה שלי במודיעין אני מטפלת בילדים, מתבגרים ובמבוגרים. אני בעלת ניסיון בעבודה עם מקרים מורכבים הדורשים עבודה שוטפת ורציפה מול גורמי טיפול נוספים בקהילה (כמו פסיכיאטרים, דיאטניים, מרכזי שיקום).

הדרך הטיפולית שמנחה אותי היא בירור מעמיק וממושך של קונפליקטים פנימיים המפעילים את המטופל והבנת דפוסי התקשרות מופנמים המשפיעים על יחסיו עם הסביבה. זאת בתוך קשר יציב ובטוח שמהווה מיכל עבור המטופל לגדילה ולהיכרות מעמיקה ואמיצה עם עצמו. כמו כן, אני מקיימת על פי הצורך טיפולים קצרי מועד וממוקדים ומשלבת כלים משיטת ה-CBT וטכניקות של מיינדפולנס, בהם הוכשרתי במהלך שנות ההתמחות, לשם שיפור היכולת לוויסות רגשי או להתמודדות עם תסמינים נקודתיים.

לתיאום מפגש:

טלי פרנקל-הוכמן

1-800-509-809

 

 

CLINICAL PSYCHOLOGISTS IN MODIIN

 

מס' רישיון פסיכולוגית בפנקס:  85439

מס' רישיון מומחית: 33878

 

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר

המלצה על פסיכולוג בתל אביב


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il