ג'ניה קליוט | MSW | מטפלת בבני נוער ומבוגרים בנס ציונה

ג'ניה קליוט, MSW ג'ניה קליוט, MSW

 

ג'ניה קליוט

 

שמי ג'ניה קליוט, אני עובדת סוציאלית בעלת שני תארים (ראשון – באוניברסיטת תל אביב והשני – באוניברסיטת חיפה), עמיתת מכון טמיר ומטפלת בנס ציונה.

 

לאורך קרוב ל-20 שנה טיפלתי במגזר הציבורי בבני נוער במצבי סיכון (התמכרויות, פגיעות מיניות, אלימות וכו') וזאת באמצעות טיפול פרטני, קבוצתי, משפחתי ומתן הדרכת הורים. 

בנוסף לטיפול רגשי בבני נוער ומשפחותיהם אני מדריכה בעשור האחרון  אנשי טיפול, בונה ומעבירה הכשרות לאנשי צוות בתחום הנוער בסיכון. בתפקידי האחרון במגזר הציבורי ניהלתי מסגרת חוץ ביתית של משרד הרווחה, המיועדת לנערים בצווים משפטיים.  

 

לאורך השנים למדתי בין היתר טיפול נרטיבי במכון ברקאי וטיפול אדלריאני והדרכת הורים במכון אדלר וזאת בנוסף לטיפול זוגי ומשפחתי. 

במהלך הטיפול הרגשי בקליניקה אני משלבת כלים מעולמות ה-CBT, גישת הכוחות ופסיכולוגיה חיובית. 

 

[

אני מאמינה 

 

אני מאמינה שתהליך טיפולי הוא קודם כל קשר בין שני אנשים הנפגשים לראשונה בקליניקה על מנת להתחיל מסע של גילוי עצמי. 

 

לתפיסתי, המטופל הוא המומחה לחייו. למטפל יש את הכלים להאיר עבור המטופל את הדרך, אבל הבחירה ללכת בדרך זו או אחרת לעולם תהיה אך ורק של המטופל עצמו. 

 

אני מאמינה שתפקידו של המטפל הוא לאפשר מרחב בטוח ומוגן עבור המטופל וזאת על מנת לבחון את הדברים ולשים סימני שאלה במקומות בהם קודם היו סימני הקריאה. אדם/זוג או משפחה הבוחרים להגיע לטיפול חשים לעיתים קרובות חוסר אונים, תחושת תקיעות והצפה לצד הרגשה של בלבול וחוסר יכולת לראות את דרך המוצא. 

 

אני מאמינה שתפקידו של המטפל לסייע למטופל לראות בבהירות את מפת חייו – הערכים שחשובים לו, עמדות ודפוסי ההתנהגות הלא מועיל וזאת על מנת לאפשר למטופל להחליט האם לבחור בהם מתוך מודעות לרווח והפסד או לעשות שינוי שמתאים לחייו הנוכחיים ולמטרותיו האישיות.    

 

אני מאמינה שכל יום הוא הזדמנות לשינוי וזה אפשרי בכל שלבי החיים של הפרט, של הזוג או של המשפחה. אז אם אתם מרגישים שמשהו חייב להשתנות בחייכם, אבל לא מצליחים להבין מה בדיוק מפריע לכם או איך יוצאים לדרך, תתחילו בהרים טלפון ולקבוע פגישה ונמשיך משם. מחכה לכם.

 

0504095588 

נקרא 1113 פעמים

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


שם מלא(*)

חסר שם מלא

השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

מה חדש?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר הוא מוסד מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות להסמכת פסיכולוגים קליניים

נחלת יצחק 32א׳, תל אביב יפו, 6744824

072-3940004

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר

הצהרת נגישות

שעות פעילות:

יום ראשון, 9:00–20:00
יום שני, 9:00–20:00
יום שלישי, 9:00–20:00
יום רביעי, 9:00–20:00
יום חמישי, 9:00–20:00
 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר 2024