חיפוש המטפל המומלץ עבורי:

תפריט טיפול פסיכולוגי

איך עובד טיפול דיאלקטי התנהגותי DBT? כל מה שחשוב לדעת

דרג פריט זה
(28 הצבעות)

איך עובד טיפול פסיכולוגי דיאלקטי התנהגותי DBT?

מכון טמיר לפסיכותרפיה מציע טיפול פסיכולוגי, לרבות טיפול דיאלקטי-התנהגותי- DBT. פותח בשנים האחרונות, עם התקדמות טיפול CBT, והוא מיועד בעיקר לאנשים הסובלים ממה שמכונה: "הפרעת אישיות גבולית" (קראו כאן על BPD- בורדרליין, או הפרעת אישיות גבולית).

DBT

אישיות גבולית יכולה לבוא לידי ביטוי בחוסר יציבות רגשית ובקושי רב בהסתגלות לשינויים. נוכל לראות מצבי רוח משתנים וקיצוניים גם מבחינת עוצמתם, התנהגות לא יציבה ומתפרצת, תגובות המבוססות על דחף, כאלה שעלולות לערב שימוש בסמים או התנהגות פוגענית אחרת (הימורים, אלכוהול, עבריינות וכו') וחוסר שיקול דעת. בהיבט החברתי, תתבטא ההפרעה בעיקר בקושי לתפקד בחברה ובעבודה ובסבל רב.

שוקלים טיפול פסיכולוגי באמצעות DBT ?

פשוט פנו למכון טמיר לשיחת הכוונה 1-800-509-809:

בואו נצפה בראיון הבא, שמתאר בצורה יוצאת מן הכלל את שיטת הטיפול הדיאלקטי התנהגותי (DBT):

כמה המלצות על מטפלי DBT: 

זומר פסיכותרפיה וייעוץ - CBT טיפול קוגניטיבי-התנהגותי בחיפה

מכון אופק לטיפול DBT

טיפול DBT במספר היבטים

טיפול דיאלקטי-התנהגותי עובד בכמה מישורים. האחד – טיפול בכישורים החברתיים, טיפול זה יינתן בדר"כ במסגרת טיפול קבוצתי. בטיפול הקבוצתי נטפל ביכולת השליטה במיומנויות החברתיות ונלמד כיצד ליישם אותן ב"חיים האמיתיים" ומכאן חשיבות הטיפול בקבוצה. טיפול זה יתמקד בשינוי ההתנהגות. במכון טמיר מתקיימות כמה קבוצות טיפוליות, המונחות ע"י פסיכולוגים מנוסים, אליהן ניתן להצטרף באופן שוטף. המישור השני – טיפול פרטני, בנפרד מהקבוצה ניתן לטפל במכון בתופעות המפריעות למטופל מעבר לחיים החברתיים, התנהגויות המזיקות למטופל בכל מישורי חייו, התנהגויות הרסניות. נלווה את המטופל ביום-יום בתמיכה, במטרה למנוע משברים. נלמד את המטופל כיצד להבחין ולהבדיל בין החלטה שמתקבלת במחשבה הגיונית, לבין החלטה שהתקבלה בצורה רגשית ולא מבוקרת, נפתח מודעות לרגשות אמיתיים ולא מתוך ראייה שיפוטית, נבחין בפערים בין הצורך בקבלה לבין הצורך בשינוי ונצמצם פערים אלה. כמו כן, נמצא את הסיבות לקבלת ההחלטות הרגשיות המביאות לסערת רגשות ולתגובות קיצוניות ונלמד כיצד להתרחק מהגורמים לסערה, כיצד להתמודד טוב יותר עם הכעס או התסכול ולשפר את איכות החיים בכל תחום.

איך משתחררים מאהבה קשה? >

יחסים זוגיים הרסניים >

 מטופלים רבים סיימו במכון טמיר טיפול DBT ויצאו עם תחושות טובות ומספקות עם הרגשה שמצאו דרך להתמודד ובית מקצועי בטוח וחם להתפתח בו. הצטרפו גם אתם! 

צפו בסרטון על התמודדות עם הפרעת אישיות גבולית >

 

Google

טיפול דיאלקטי התנהגותי DBT
Rated 5/5 based on 27 reviews
DBT טיפול, טיפול דיאלקטי קוגניטיבי | Dialectical behavior therapy
מכון טמיר לפסיכותרפיה
יגאל אלון 157 תל אביב, ישראל 6745445
Phone: 1800509809

חזרו אלי להכוונה טלפונית !


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

השאר טלפון (*)

מס׳ הטלפון אינו תקין
אימות (*)
אימות

הקוד שגויתגובות

 

תפריט טיפול פסיכולוגי - מובייל

חדשות ועדכונים

המלצות

testimonial author קראו עשרות המלצות על מטפלי מכון טמיר !

"הגעתי אליכם לפני כשנה אחרי פרידה וחרדה עצומה לגבי מי שאני. אני רוצה להביע הערכה עמוקה, על המקצועיות של כולם, החל משחף ועד צילה ואיתן, על הרגשת החום ששוררת במקום שלכם, ועל המתנה שאתם נתתם לי - חופש רגשי ונפשי. בכמעט שנה של טיפול, פיתחתי שותפות עמוקה עם צילה סוקוליק לחיים מתוך הבנה ובגרות. צילה, בעזרתך הפכתי להיות חבר טוב יותר, בן טוב יותר, אח טוב יותר ומאמן טוב יותר. מעטות המילים בשפה העברית שיוכלו לתאר את הוקרת התודה שלי אליך! פשוט תמשיכו, כי זה הדבר הטוב ביותר בשביל כולנו :)
בהוקרה עמוקה, צביקה עיני

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג ללא עלות והתחייבות ! צור קשר

תמונות ממשרדנו

מכון טמיר - סניפים

סניף תל אביב

רח' יגאל אלון 157
כניסה ב'
תל אביב

סניף חיפה

רח' אלחנן 13
מרכז הכרמל
חיפה

סניף רחובות

בית הרופאים
רח' מנוחה ונחלה 18
רחובות

סניף ראשון לציון

רח' בלקינד 12
כניסה ב'
ראשון לציון