טליה חזן | מתאמת טיפול במכון טמיר לפסיכותרפיה בתל אביב

טליה חזן טליה חזן

 

טליה חזן

 

שמי טליה, אני עובדת כמתאמת טיפול במכון טמיר לפסיכותרפיה, סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה בשנה ג' במכללה האקדמית תל אביב- יפו. 

 

מהיותי ילדה קטנה אני זוכרת עצמי סקרנית אודות הרגשות, המחשבות והתנהגותם של אחרים. חשיבות הטיפול התגבשה אצלי בגיל מוקדם בעקבות חוויה אישית שלי בטיפול מגיל צעיר. כבר אז יכולתי להגיד כמה התהליך הזה משמעותי ואיזו השפעה יש לטיפול. 

 

במהלך השנים נחשפתי לאוכלוסיות מגוונות, פגשתי באנשים ייחודיים ומעניינים מקצוות ומקומות שונים ונדהמתי מכמה נפש האדם היא דבר מסקרן ומסוגנן, כמה צורות וצבעים יש בכל אחד. 

 

בשירותי הצבאי פיקדתי וליוויתי חיילים אשר לא סיימו תיכון ולכן אינם זכאים לתעודת 12 שנות לימוד. לתפקיד היה פן הוראתי, במסגרתו לימדתי את החיילים את מקצועות הליבה. נוסף על כך, התפקיד כלל ליווי רגשי של החיילים, אשר מרביתם נפלטו מהמסגרות החינוכיות בשל קשיים ואתגרים בחיים. השירות הצבאי שלי סלל אותי להבנה כי אני מעוניינת להעמיק בתחום הטיפול, ללמוד אותו ולעסוק בו בחיי הבוגרים. 

 

לאחר שירותי הצבאי התנדבתי במועדון נוער בירושלים. המועדון היווה עבורם מקום בטוח, מקום בו יכלו להיות הם עצמם, ולהתנתק ולו במקצת מחוסר היציבות. במועדון ניסינו לייצר להם את המסגרת היציבה שהם צריכים ומחפשים.

 

כיום במסגרת התואר אני מתנדבת בבית חולים לוינשטיין, במחלקה לשיקום נוירולוגי. כמו כן, אני מתנדבת בעמותת "דור לדור", המעניקה תמיכה לאוכלוסיה בגיל השלישי במשימות יום-יומיות.

 

בנוסף, בימים אלו אני עורכת מחקר על היבטים של מוטיבציה אקדמית בקרב אנשים עם ובלי ADHD. 

 

 

תיאום טיפול 

 

שיחת התיאום זו תחילת הדרך והצעד הראשון של כל אחד אשר מחליט לגשת לטיפול.

 

ולכן, אנחנו צריכות לנסות ולהבין כמה שיותר את הצד השני ולדאוג שהנחיתה תהיה כמה שיותר רכה. לנסות ולברר בצורה מקצועית מה בדיוק הפונה אלינו צריך, ומי לדעתנו יתן את המענה הכי טוב עבורו.

 

על מנת שנוכל בכמה דקות של שיחה לבחור עבורו את הבחירה הנכונה ביותר, ננסה להבין את התחושות אשר מלוות אותו, ואת הסיבות שהובילו אותו אלינו. 

 

בעיניי, אלו לא בהכרח תחושות קשות או סיבות מטלטלות. טיפול עבורי הוא דבר שיכול להשתלב בשגרה, אני רואה בטיפול מסגרת חשובה לנפש הרגישה של האדם ומקום קריטי עבור הגדילה שלנו.

 

 

התקשרו אלינו להכוונה: 

 

072-3940004

 

 

קראו המלצות 

 על טיפול במכון טמיר

 

 

 

 

נקרא 226 פעמים

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


שם מלא(*)

חסר שם מלא

השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

לאן ממשיכים מכאן?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר הוא מוסד מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות להסמכת פסיכולוגים קליניים

בית פנינת האילון, יגאל אלון 157, תל אביב יפו, 6745445 

072-3940004

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר

הצהרת נגישות

שעות פעילות:

יום ראשון, 9:00–21:00
יום שני, 9:00–21:00
יום שלישי, 9:00–21:00
יום רביעי, 9:00–21:00
יום חמישי, 9:00–21:00
יום שישי, 9:00–13:00
 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר 2022