שירה טרנר סלוצקי | פסיכולוגית ילדים והדרכת הורים בקריית מוצקין

נכתב ע"י שירה טרנר סלוצקי
שירה טרנר סלוצקי, פסיכולוגית בחיפה, מכון טמיר בקריות שירה טרנר סלוצקי, פסיכולוגית בחיפה, מכון טמיר בקריות

 

שירה טרנר-סלוצקי

שמי שירה טרנר-סלוצקי, פסיכולוגית בהתמחות חינוכית, עמיתת מכון טמיר בקריית מוצקין, בוגרת תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה.

אני עובדת בשירות הפסיכולוגי-חינוכי בעיריית חיפה, ובקליניקה בקריית מוצקין.

 

בנוסף, אני עוסקת באבחון פסיכולוגי, מטפלת בשיטות אינטגרטיביות בילדים ונוער, בהורים ובהורות בטווח החיים, בשגרה ובמשבר. 

עורכת אבחונים פסיכולוגיים מורחבים, אבחוני בשלות ואבחוני הדלגה לכיתה א', אבחוני קשב וריכוז ואבחוני לקויות למידה (כולל התאמות בדרכי למידה והיבחנות למבחני הבגרות). 

 

אני מטפלת בקשיים רגשיים, התנהגותיים וחברתיים, קשיי וויסות, דיכאון, חרדה, בעיות ביחסים בינאישיים וביחסים בתוך המשפחה, בעיות בדימוי העצמי והלימודי. בנוסף, מייעצת לצוותי חינוך ולצוותים פרה-רפואיים (כולל מטפלים רגשיים) על מנת לסייע להם להתגבר על תקיעויות בטיפול.השכלה והכשרה

 

  • תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה

  • תואר שני בפסיכו-ביולוגיה מאוניברסיטת חיפה.

  • פסיכולוגית חינוכית מתמחה לקראת מבחן התמחות.

  • בוגרת תכנית השתלמות בפסיכותרפיה פסיכואנליטית במסגרת המדור הקליני באוניברסיטת חיפה.

  • כיום, לומדת בבית הספר לפסיכותרפיה 'אונליין' מטעם 'לימוד קרוב'.

  • הכשרות ממוקדות בתחומים נוספים: טיפול קוגניטיבי התנהגותי, מיינדפולנס, ACT, טיפול דינאמי ממוקד, טיפול משפחתי, טיפול נרטיבי וטיפול בהורות, אבחון וטיפול בילדים עם קשיי קשב ולקויות למידה.

 

ניסיון תעסוקתי

אני עובדת בשירות הפסיכולוגי חינוכי בעיריית חיפה ובקליניקה פרטית בקרית מוצקין.

בעבר, עבדתי בתחום ההערכה הפסיכולוגית בפרויקטים פרטיים (אינטל חיפה) ולאומיים (מט''ח, משרד החינוך, ראמ''ה), במסגרת פרויקטים עירוניים (מקפצה לחיים), וכמשתלמת במדור הקליני באוניברסיטת חיפה בו טיפלתי בסטודנטים. כיום, מאבחנת במסגרת מכונים פרטיים כפרילנסרית, מבצעת אבחונים פסיכו-דידקטיים עבור שפ''י ומטפלת במתבגרים במסגרת פרויקטים עירוניים בקהילה.

 

 

אני מאמינה 

מאמינה בכוחו של קשר משמעותי ושל טיפול מיטיב לסייע לאדם להתחבר לכוחות וליכולות הטמונות בו, למצוא את התקווה החסרה גם במצבים בהם נדמה כי היא איננה, ולמצוא את הכוחות להתגבר על מצוקות החיים. מאמינה ביכולתו של טיפול ושל קשר לסייע במציאת פשר וביצירת משמעות אישית גם במצבי חיים קשים בהם נדמה כי הדבר כמעט בלתי אפשרי, ובזכותו של כל אדם לחיות חיים מספקים שיש בהם ממשות, מימוש ומשמעות.

רבים יעידו כי המשפחה מהווה את יחידת ההתייחסות המשמעותית ביותר בחייו של הפרט וככזו, היא עשויה להוות עבור חבריה מקור לחוסן, למשמעות ולתמיכות רגשיות ומעשיות לאורך החיים. מינקות, ילדים גדלים, מתנסים בתפקידים, רוכשים ערכים וצידה לדרך לחיים הבוגרים, ומפתחים תפיסות לגבי עצמם, לגבי יחסים עם אחרים ולגבי העולם-בסביבה המשפחתית והביתית. לאור זאת, לעתים קרובות הטיפול בקשיים רגשיים, לימודיים או התנהגותיים במסגרת הביתית או החינוכית ייעשה תוך שיתוף פעולה הדוק עם הורי הילד.

כפסיכולוגית חינוכית, אני עובדת עם ילדים ועם משפחות מגילאים צעירים מאוד (הגיל הרך) ועד סוף גיל ההתבגרות, בהרכבים משתנים ובמגוון מצבי חיים. בטיפול, אני עסוקה באופן בו ניתן לסייע למשפחות בצורה הממוקדת והמדויקת ביותר, כזו שתיגע ברבדים העמוקים ביותר ותיתן מענה לצרכי המשפחה, ובו בזמן גם תביא להטבה משמעותית בתפקוד ובתחושת הרווחה הנפשית-של הילד, של הוריו, וכן בשביעות הרצון שלהם מהקשר ביניהם.

לאחר מספר פגישות היכרות, נגזרות מטרות עבודה משותפות ונבנית תכנית עבודה ייחודית המותאמת אישית למטופל. אני מאמינה כי כל טיפול הוא מסע משותף של מטפלת ומטופל, וככזה, המטופל הוא השותף המשמעותי ביותר והוא בעל הפתרון. תפקיד המטפלת, כפי שאני תופסת אותו, הוא לסייע למטופל לחלץ מתוכו את מה שהוא כבר יודע, ולסייע לו להתחבר לכוחות הטמונים בו על מנת לממש את מטרות חייו כפי שהוא תופס אותן. 

משך הטיפול ואופיו עשוי להשתנות בהתאם למטרות העבודה הנגזרות בשיתוף עם הלקוח, ועשויים לכלול: טיפול פרטני, הדרכת הורים, טיפול בהורות, ולעתים יכללו שילובים של כמה מוקדים.

הצלחה טיפולית בעיני קשורה בשיפור באיכות חייו הנתפסת והנחווית של המטופל, באופן בו המטופל תופס את יכולתו להתמודד באופן עצמאי עם אתגרי חיים בהווה ובעתיד, וביכולתו להמשיך ולספק עבור עצמו פונקציות שבאופן זמני סופקו לו על ידי המטפל –באופן עצמאי בהמשך הדרך.

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר הוא מוסד מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים ומשרד הבריאות להסמכת פסיכולוגים קליניים

בית פנינת האילון, יגאל אלון 157, תל אביב יפו, 6745445 

072-3940004

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר

הצהרת נגישות

שעות פעילות:

יום ראשון, 9:00–21:00
יום שני, 9:00–21:00
יום שלישי, 9:00–21:00
יום רביעי, 9:00–21:00
יום חמישי, 9:00–21:00
יום שישי, 9:00–21:00
 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר 2021