מאיה שוחט | מטפלת קוגניטיבית התנהגותית (CBT) בראש העין | M.S.W

דרג פריט זה
(1 הצביע)
מאיה שוחט, פסיכותרפיסטית בראש העין מאיה שוחט, פסיכותרפיסטית בראש העין

מאיה שוחט היא עובדת סוציאלית בעלת תואר שני, M.S.W, מומחית שיקום, פסיכותרפיסטית בגישה התנהגותית קוגנטיבית C.B.T בראש העין, עמיתת מכון טמיר; משלבת היבטים מתחום פסיכותרפיית גוף-נפש.ניסיון מקצועי

 

אני עוסקת מזה כשלושה עשורים בייעוץ, טיפול  והדרכת הורים, במסגרות ציבוריות (ביטוח לאומי, קרן למפעלי שיקום, שירותי רווחה), פרטיות ( מרכז BE, פמי)  ובקליניקה פרטית. 

לצד הגישה ההתנהגותית קוגנטיבית המסורתית אני משתמשת בגישות ומודלים טיפוליים נוספים כגון מיינדפולנס, ACT, SEE FAR CBT , טיפול נרטיבי ועוד.

גישות אלו מאפשרות מתן מענה רחב ומגוון לצרכים שונים של כל פונה ופונה. אני מנוסה בתהליכים ממוקדים וקצרי טווח ובטיפולים ארוכים יותר עם ליווי תהליכי בתאם לצורך.

 

אני נשואה ואם לשלושה, גרה ועובדת בראש העין.

 

קהל הטיפול בקליניקה של מאיה

 

  • בוגרים צעירים (חיילים, בני שרות, סטודנטים, צעירים לפני או אחרי ה"טיול הגדול" המתכננים  את צעדיהם לקראת חיים עצמאיים)
  • מבוגרים החווים  משברי חיים ומצבי מעבר - בסוגיות של מימוש עצמי , יחסים בינאישיים, דימוי והערכה עצמית,  משפחה, זוגיות, הורות (בדגש עם הורות לבני נוער), קריירה (פיטורים, הסבה מקצועית, משברים תעסוקתיים התפתחותיים).
  • בני נוער המתמודדים עם חרדה, חרדה חברתית, הפרעות במצב הרוח, קשיים במיומנויות חברתיות, דחיה חברתית, בדידות, קונפליקטים משפחתיים, סוגיות הקשורות למערכת החינוך, כמו חרדת מבחנים, חרדת בית ספר.
  • התמחות מיוחדת בעבודה עם מבוגרים ובני נוער עם לקויות למידה, הפרעת קשב וריכוז וקשיים התפתחותיים והסתגלותיים.  גישה טיפולית

המשותף לתהליכים הטיפוליים  אותם אני מציעה , הוא עבודה משותפת המתמקדת בפיתוח מודעות לדפוסים מחשבתיים, רגשיים, תחושתיים והתנהגותיים הגורמים למצוקה ולסבל , וזאת במקביל (ובעיקר) לחיבור למשאבים ולאמונה בכוחות השינוי הטמונים בכל אחד מאיתנו.

העבודה הטיפולית מכוונת לפיתוח גמישות פסיכולוגית, זיהוי ערכים מובילים , הרחבת "שדה הראייה" לשם פתיחת אפשרויות ואלטרנטיבות תפיסתיות והתנהגותיות, על  מנת לאפשר מינעד רחב יותר לחוויות מיטיבות ובחירות מועילות בחיים.

 

אני מאמינה

כל טיפול הינו ייחודי, שכן כל אדם הינו יחיד ומיוחד, על כן הטיפול אמור להיות מותאם ומדויק לצרכי המטופל ולאישיותו.

לפיכך אני שמה דגש על חיבור אותנטי לזווית ראייתו של המטופל, כיבוד דעותיו, הידע האישי, המשפחתי והתרבותי שממנו הגיע.

אני מאמינה במפגש פתוח, קשוב ובגובה עיניים.

הליך הטיפול והריפוי הוא בידי האדם ועל כן הכוונה בטיפול היא לעורר את היכולות הטבעיות הקיימות בו על מנת לייצר שינוי בכיוון ובקצב הרצוי לו.

כל זאת נעשה תוך שיתוף, שקיפות ובהירות בנוגע לתהליך בכל שלב בדרך.

אני מאמינה בשיתופי פעולה ועבודה מערכתית:

בהתאם לצורך אני מקיימת דיאלוג פתוח ועבודה משותפת עם גורמי תמך רלוונטיים למטופל, כגון אנשי מקצוע מתחום החינוך והבריאות, על מנת לקדם אותו  בתחומי חיים שונים.

כחלק מהמחויבות שלי לטיפול איכותי  ומדויק אני מקפידה על ההתפתחות המקצועית, עדכון ושכלול השימוש בשיטות הטיפול אותן למדתי, על כן אני משתתפת באופן קבוע בהדרכות לאנשי מקצוע, ימי עיון והשתלמויות מקצועיות, אשר מאפשרות למידה, צמיחה והרחבת הידע והכלים המקצועיים.

 

צרו קשר לשיחת ייעוץ אישית

להתאמת מטפל/ת בראש העין והאיזור:

1-800-509-809

מאיה שוחט

השאר תגובה

מה דעתך? מוזמנים להגיב!

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

מה בא לך לקרוא היום?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים כמוסד שמכשיר ובוחן מתמחים בפסיכולוגיה קלינית

רח' יגאל אלון 157 ת״א, 6745445 

972-3-6031552

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר
הצהרת נגישות

 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר