ירון אבישר | עו"ס MSW ומטפל בהתמכרויות | מכון טמיר תל אביב

דרג פריט זה
(3 הצבעות)
ירון אבישר ירון אבישר

ירון אבישר, עובד סוציאלי, בעל תואר שני (MSW), מטפל משפחתי ופסיכותרפיסט בבמסגרת קליניקה עמיתה של מכון טמיר לפסיכותרפיה במרכז.

בעל ניסיון של 18 שנים בתחום ההתמכרויות ובטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי.

ירון אבישר עבד במסגרות שונות בתחום ההתמכרויות, החל מטיפול בתנאי פנימייה בקהילה טיפולית, שם ניהל את הטיפול ועד עבודה אמבולטורית (כאשר המטופל גר בביתו) בעיריית תל אביב.

ניסיונו של ירון מאפשר לו להתמודד נכון עם כל אספקט של בעיות התמכרות, החל מהגמילה הפיזית ועד תחזוקה ומניעת מעידה.

 

 

מעבר לטיפול בבעיות התמכרות, ניהל ירון את "בית נועם", הוסטל לטיפול בגברים אלימים. בעבודתו זו התמחה ירון בנושא הרגיש והכאוב של אלימות בכלל ואלימות בין זוגית בעיקר.

כעובד סוציאלי ומטפל משפחתי, ירון מודע היטב להקשרים המשפחתיים והסביבתיים בהתפתחותו של האדם וביכולותיו להתמודד עם האתגרים העומדים בפניו, בין אם הוא סובל מבעיית התמכרות או קושי הסתגלותי אחר.

במסגרת הכשרתו, התמחה ירון בטיפול CBT, למד טיפול משפחתי בגישת הטיפול הנרטיבי ונחשף לגישות טיפוליות שונות במסגרת לימודיו בעבר ובהשתלמויות שונות בהווה. גישות אלה מהוות עבורו גוף ידע בו הוא נעזר בהתאם לצרכי המטופל.

ירון מאמין ביכולתו של הפרט ובכוחותיו להתגבר על קשיים ומכשולים ופעולתו כמטפל היא בעיקרה בירור המכשולים, פנימיים או חיצוניים ומציאת כוחות ודרכים להתגבר עליהם. בכך המטופל מוצא את היכולת לבסס דרך יציבה ועקבית של התפתחות וצמיחה.

מעבר לניסיון ולידע, מספק ירון למטופליו מרחב בטוח, אמפתי ולא שיפוטי ומתאים לכל אחד את הקצב והדרך הנכונים ביותר עבורו/עבורה.

כיום ירון משמש כמנהל מקצועי ומדריך צוות במרכז גמילה פרטי ומקבל מטופלים ואנשי מקצוע (לצורך הדרכה) בקליניקה עמיתה של מכון טמיר בתל אביב.

התקשרו לתיאום מפגש:

1-800-509-809

ירון אבישר

1 תגובה

  • קישור לתגובה שרון שבת, 02 פברואר 2019 01:12 פורסם ע"י שרון

    שלום לך!! אשמח לעזרה ממך ...אני נמצא בקבוצת גמילה מעישון להתמכרות סמים ואלכוהול.אשמח שתעזור לי למצוא תדרך לצאת מחזה להיגמל לחלוטין מהכול.אני מעשן הרבה כמעט מכור לסיגריות.אני מעשן הרבה ...

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר

המלצה על פסיכולוג בתל אביב


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il