כרמל אדמון | פסיכולוג קליני מומחה בירושלים | טיפול עם ילדים

דרג פריט זה
(2 הצבעות)
הדרכה הורית ירושלים הדרכה הורית ירושלים

כרמל אדמון, פסיכולוג קליני מנוסה בטיפול בילדים בירושלים, הדרכת הורים וטיפול פסיכולוגי לילדים, נוער ומבוגרים במסגרת קליניקה עמיתה של מכון טמיר לפסיכותרפיה בירושלים.

 

אני מאמין שטיפול פסיכולוגי הוא מפגש המוקדש להקשבה אשר חותרת להבנה עמוקה של המטופל מתוך כבוד ואמפתיה. אני שואף ליצור עבור כל מטופל סביבה בטוחה שתאפשר לו לגעת בנושאים המטרידים  בחייו. לאחר שנוצר מרחב בטוח, נוכל להבין לעומק את הסיבות לקשייו ונוכל לבדוק את הדרכים להביא לשינוי ולתחושה של רווחה ומימוש עצמי. אני מאמין ביכולת של הקשר הטיפולי להביא את המטופל להכיר את עצמו טוב יותר, לעבד את קשייו ולמצוא דרכי התמודדות יעילות וכך גם לשפר את איכות החיים בהווה ובעתיד.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי בילדים ו-CBT לילדים

טיפול מוצלח מתחיל בהערכה טובה של קשייו ויכולותיו של המטופל ושל הדינאמיקה הפנימית בינהם. הבנה כזו מאפשרת בנית תוכנית טיפולית מתאימה למטופל, כשהגישה הטיפולית שלי מותאמת לכל מטופל בהתאם לקשייו, יכולותיו וצרכיו. כמטפל עלי לעזור למטופל להשיג את המטרות שבגינן הגיע לטיפול בפרק זמן סביר. ההערכה היא תהליך שנמשך לאורך כל הטיפול והיא מאפשרת לבחון את המצב העכשווי ולשנות את הדרך כשיש צורך.

בטיפול בילדים, אני רואה חשיבות רבה בעבודה יחד עם ההורים במטרה לסייע להם לעזור לילד בקשייו. מכיוון שההורים הם הדמויות המשמעותיות והמשפיעות ביותר בחיי הילד, לעבודה עימם חשיבות גדולה בכל יצירת שינוי.

 

לקביעת מפגש:

1-800-509-809

כרמל אדמון 

 

השאר תגובה

מה דעתך? מוזמנים להגיב!

שיחת הכוונה לקבלת המלצה על הפסיכולוג/ית שלך:


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

מה בא לך לקרוא היום?

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר מוכר ע״י מועצת הפסיכולוגים כמוסד שמכשיר ובוחן מתמחים בפסיכולוגיה קלינית

רח' יגאל אלון 157 ת״א, 6745445 

972-3-6031552

info@tipulpsychology.co.il 

פרטיות ותנאי שימוש באתר
הצהרת נגישות

 

© כל הזכויות שמורות למכון טמיר