גאולית בייטנר | עו"ס קלינית - טיפול בילדים - מכון טמיר עפולה

גאולית בייטנר גאולית בייטנר

גאולית בייטנר היא עו"ס קלינית. בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית, ונמצאת בסיומם של לימודי פסיכותרפיה דינמית באוניברסיטת תל אביב.

מטפלת בילדים, במתבגרים ובמבוגרים, וכן עוסקת בהדרכת הורים.

האוריינטציה הטיפולית שלי היא דינמית בעיקרה, אך אני משלבת טכניקות נוספות - דמיון מודרך, טיפול באמצעות משחק, שימוש באמצעים אומנותיים ועוד כלים מגוונים על פי הצורך הייחודי של כל מטופל ומטופלת.

לצד היותי מטפלת בקליניקה עמיתה במסגרת מכון טמיר לפסיכותרפיה בעפולה, אני עובדת במסגרות ציבוריות. כיום אני מטפלת בילדים בגיל הרך שאובחנו על הרצף האוטיסטי. לפני כן עבדתי בתחום הטיפול באלימות מינית. בשני התחומים אני מטפלת באופן פרטני וקבוצתי, וכן מדריכה את ההורים.

יש לי ניסיון עשיר בטיפול בילדים עם קשיים רגשיים (חרדות, דימוי עצמי נמוך, מצב רוח ירוד, קשיים בקשרים חברתיים ומשפחתיים, התמודדות עם טראומה ומשברי חיים) וקשיים התנהגותיים (התקפי זעם, בעיות בביקור סדיר, מריבות בבית ועם חברים, קשיי הסתגלות ועוד). אני מקיימת הדרכות הורים אשר לעיתים נערכות במקביל לטיפול בילד, ולעיתים ללא טיפול ישיר בילד.

פסיכותרפיה לילדים בצפון הארץ

בנוסף, צברתי ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים שפונים לטיפול עם קשת רחבה של מצוקות; בין היתר – תחושת חוסר תכלית, חרדות, מצב רוח ירוד, התמודדות עם פגיעות מיניות, משברי חיים מגוונים, קשיים בקשרים בין אישיים במשפחה ומחוצה לה.

מניסיוני, כאשר הקשר ביני לבין המטופל נבנה בצורה מקצועית, כאשר אנו משיגים תחושה של קירבה, בטחון ואמון, נוצר מצע בטוח. על מצע כזה אפשר לבנות קומה נוספת, להתקדם בהבנה של הסיבות לקשיים ולמצוקות, ולהבין יחד מה עשוי לעזור, מה יכול להפחית סבל, וכיצד ניתן לחיות חיים מלאים יותר.

צרו קשר לתיאום מפגש

1-800-509-809

גאולית

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר

המלצה על פסיכולוג בתל אביב


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il