טיפול זוגי קצר מועד | מטפלים זוגיים מומלצים !

דרג פריט זה
(4 הצבעות)

שוקלים טיפול זוגי קצר מועד?

הגעתם למכון הנכון !

טיפול זוגי קצר מועד מתאים לזוגות אשר נתקלים בקונפליקטים מסוימים ובקשיי התמודדות, ורוצים סיוע בכך. לרוב, מדובר במשבר זמני כואב שהזוג מתקשה לפתור בכוחות עצמו ולכן פונה לעזרה, במרבית המקרים לא מדובר בזוגיות על סף פרידה, שם צריך טיפולים מעמיקים יותר ולרוב ארוכי טווח. המטפל עובד עם בני הזוג על מנת לזהות את הבעיה המרכזית בזוגיות, הגדרתה המדויקת וחקירתה. לא מדובר במכלול הבעיות מהן סובל הזוג, אלא במציאת הבעיה האחת המכבידה יותר מכל, מתוך מחשבה שפתירתה או הקניית דרכים להתמודדות עימה תוביל להקלה גם בבעיות אחרות בחיי הזוגיות.

 

Couples Counseling and Therapy

הטיפול הזוגי קצר המועד עוזר לבני הזוג להבין האחד את השני באשר לקונפליקט המרכזי עימו מתמודדים, נותן מקום להצפת רגשותיהם של שני בני הזוג מתוך רצון פנימי לקבלה והבנה. תוך תקופת זמן קצרה ביותר, הזוג לומד להימנע ממריבות, להבין את נקודת מבטו של האחר, להתמודד באופן מותאם, סבלני ומעצים יותר עם הקשיים שמציבה הזוגיות, וכן עם הקשיים שמציבים החיים.

כל מערכת יחסים, ובעיקר מערכת יחסים זוגית, צריכה תחזוק מתמיד והשקעה מתמדת. משקעים נוטים לגדול עם השנים במידה ולא פותרים אותם, ובאותו האופן גם קונפליקטים נוטים לצוף מעל פני השטח במידה ולא נפתרים. לכן, חשוב להיות עם היד על הדופק, ובמידה שחיי הזוגיות עולים על שרטון, אפילו זמני, חשוב לפנות לייעוץ פסיכולוגי קצר מועד. תוך תקופת זמן קצרה ביותר, חיי הזוגיות יכולים לחזור לפרוח, בני הזוג יכולים לחזור להרגיש טוב ובנוח האחד עם השני, לעיתים יש תחושה של "לחזור הביתה".הרגיעה שמביא עימו הטיפול הזוגי משמעותית מאוד עבור שני בני הזוג, שזוכים במקרים רבים לפרק חדש ויציב יותר בחייהם.

צרו עמנו קשר לשיחת הכוונה ללא עלות 

ונתאים עבורכם את הטיפול הזוגי קצר המועד המתאים ביותר

במכון טמיר ת"א ובקליניקות העמיתות בכל הארץ:

1-800-509-809

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר

המלצה על פסיכולוג בתל אביב


הכניסו את הטלפון שלכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם


השאר טלפון(*)

מס׳ הטלפון אינו תקין

אימות

חובה

חדשות ועדכונים

דברו איתנו עוד היום להתאמת פסיכולוג או פסיכותרפיסט בתל אביב ובכל הארץ! צור קשר

מכון טמיר ממוקם בתל אביב ובקליניקות עמיתות בכל הארץ

רח' יגאל אלון 157

תל אביב, 6745445 

972-3-6031552

 info@tipulpsychology.co.il